סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס)

o07

Recommended Posts

הערבים לא יותר טובים מהחרידים כמו שאתם מראים אותם..

גם אותם ערבים בונים לא כחוק ואפילו לא ממלאים את החובות שלהם כאזרחי מדינה.

אני מעדיף מתיישבים יהודים על מתיישבים ערבים שאחר כך יסבכו את העניין עוד יותר.

ההתיישבות הערבית מזכירה לי את ההתיישבות היהודית שלפני הקמת המדינה,

אותה התיישבות שאמרה שאם נתיישב בהרבה מקומות בארץ כך נקבל מדינה גדולה יותר

אולי אותם ערבים חושבים דומה על הקמת מדינת פלסטינית בשטח מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעשו לי טובה כל אלו שהחליטו פה לצאת נגד חרדים (זה לא שאני מת עליהם :nono: )

אבל הסיבה היחידה שהתחלתם את ההשואה בגלל שאריאל איטיאס דתי .

אני מבקש להתיחס לתוכן הדברים לבעיות הקימות במשולש בגליל ולהציע פתרונת משלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תהיה בעיה כאשר "צבע" אחד נהיה דומיננטי באזור מסויים , כאשר מיגזר אחד "תופס" איזה סוג של אוטונומיה על אזור מסויים ( אני אפילו נגד הצורה שהמדינה קידמה את הקיבוצים ואפילו "נגד" שכונות יוקרה שמגבילות את הכניסה אליהם , יחד עם זאת חייבים ל" הבין " כך שכל ה"ויכוח " "דיון " הזה הוא לא יעיל אם הוא איננו מוגדר וכמו תמיד הויכוחים הם למעשה על ה"גבול" ועל " ההגדרה " .

לכן לדעתי אריאל אטיאס אמר אמת , קרי מיגזר מסויים נהפך להיות דומיננטי מידיי באזור מסויים להןלן אמת מבחינה פלורליסטית כלומר שהארץ צריכה להיות מגוונת בצורת ובמיגזריי ההיתישבות יחד עם זאת הוא בדרך החיים שלו מייצג סוג של אפליה .

המציאות היא : שאיש מפלה אמר דבר אמת אבל מיכיוון שהוא איש מפלה דבריו עלולים להישמע כמו מפלים , מזכיר ליח את מה שאמר איש אחד " אם אתה רוצה לצייר את הציור המושלם , הפוך את עצמך למושלם וצייר ציור "

כלומר גם אם אדם שהוא גיזעני יגיד דבר שאיננו גיזעני , דבריו עדיין ישמעו גיזעניים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תהיה בעיה כאשר "צבע" אחד נהיה דומיננטי באזור מסויים , כאשר מיגזר אחד "תופס" איזה סוג של אוטונומיה על אזור מסויים ( אני אפילו נגד הצורה שהמדינה קידמה את הקיבוצים ואפילו "נגד" שכונות יוקרה שמגבילות את הכניסה אליהם , יחד עם זאת חייבים ל" הבין " כך שכל ה"ויכוח " "דיון " הזה הוא לא יעיל אם הוא איננו מוגדר וכמו תמיד הויכוחים הם למעשה על ה"גבול" ועל " ההגדרה " .

לכן לדעתי אריאל אטיאס אמר אמת , קרי מיגזר מסויים נהפך להיות דומיננטי מידיי באזור מסויים להןלן אמת מבחינה פלורליסטית כלומר שהארץ צריכה להיות מגוונת בצורת ובמיגזריי ההיתישבות יחד עם זאת הוא בדרך החיים שלו מייצג סוג של אפליה .

המציאות היא : שאיש מפלה אמר דבר אמת אבל מיכיוון שהוא איש מפלה דבריו עלולים להישמע כמו מפלים , מזכיר ליח את מה שאמר איש אחד " אם אתה רוצה לצייר את הציור המושלם , הפוך את עצמך למושלם וצייר ציור "

כלומר גם אם אדם שהוא גיזעני יגיד דבר שאיננו גיזעני , דבריו עדיין ישמעו גיזעניים .

מעניין לי את התחת איזה "צבע" דומיננטי כל עוד הוא בקבוצה שלי, כנ"ל ומעניין לי את התחת אם אטיאס הוא גזעני או לא

אני לא זוכר שמישהו אמר משהו כשהוא היה שר התקשורת אז כולם היללו אותו...

מישהו יודע איך נקרא מצב שבו מבטלים את טיעונים של בן אדם רק על סמך דעה האישית עליו?

מי שהחליט שאטיאס גזען ודיבר על פינגווינים בחיבה יתרה הוא צבוע (כי הוא גזען בצעמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהיה בצד של המדינה שלי כמדינה דומקרטית :xyxthumbs:

ובטח שלא לצד אוכלוסיות אוכלי חינם (כמו הרבה חרדים) שחיים על חשבוני להשתלט עליה

אז לך אתה תגור בעכו עם ערבים שגרים לך בבניין ועושים בעיות (מוזיקה מסריחה בפול ווליום לדוגמא), וניראה מה תגיד אחר כך.

אתה מדבר מהבית היפה שלך ומנגב את התחת עם טישיו שלוש שכבות בזמן שאחיך (ברבים) - יהודים אם שכחת - מקבלים על הראש מחבורה של בני זונות שצריכים להיות בר מינן כבר ממזמן. ואם אתה לא יודע, גם את הערבים אתה מממן.[br]פורסם בתאריך: 5.07.2009 בשעה 03:47:25

לפני 80 שנה: "היטלר: חייבים לעצור את ההתיישבות היהודית, בקצב הזה הם ישתלטו על ברלין."

לפני 70 שנה: "היטלר: היהודים הם אשפת האנושות ומקור כל הרוע, חובתנו המוסרית העליונה היא להשמיד את הגזע היהודי."

היום: "אטיאס: חייבים לעצור את ההתיישבות הערבית, בקצב הזה נאבד את הגליל."

מחר: ?

אני אומר שכל ח"כ או עובד ציבור שמשמיע אמירה גזענית צריך לעוף לקיבינימאט.

איזה צביעות... ניראה אותך גר עם ערבים באותו בניין ואוכל מהם זין כל היום ומפחד על הילדים שלך ולא יודע בכמה חתיכות הם יחזרו הבייתה.[br]פורסם בתאריך: 5.07.2009 בשעה 03:52:24

יפי הנפש הם לא פחות מחבורה של כוסיות שמפחדות שיקראו להם גיזענים בזמן שאנחנו מנסים להציל את המדינה ,כל יפי הנפש הם סתם חבורה של פחדנים עם אזרחות בחו"ל שפוחדים שכאשר הם יצאו לחופשה בחו"ל אנשים יחשבו שהם "גיזענים" .

וכל בן אדם שיזכיר את היטלר בדייון הזה הוא מפגר ,מהסיבה הפשוטה שהטענות של היטלר התבססו על כך שהוא פחד שאנחנו היהודים "נישתלט" על הערים ועל העבודות ,אבל הפחד שלו היה לא מבוסס משום שקמות היהודים בעולם היא זנחיה ,לעומת זות המוסלמים רק הממשיכים לגדול ולהתחזק (

) ,לכן לדעתי הפחד שלנו היהודים ,ושל מדינות אחרות מוצדק לחלוטין ,מישום שאנחנו עומדים על סף כיבוש מצד המוסלמים , בניגוד על היטלר שהיה סתם מגלומן גזען .

FUCK YEAH

לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר...[br]פורסם בתאריך: 5.07.2009 בשעה 03:54:21

מחזק מאוד :xyxthumbs:-יש לי הרבה יותר משותף אם ערבים חילונים מאשר אם פינגווינים

פותח הדיון תקראה בוויקפדיה על שלטון האיטולות וזה פחות או יותר מה שיקרה אם החרדים ישלטו בארץ

אתה רואה את האתר שאתה כותב בו כרגע ?

אז זה שבשילטון הפינגווינילות אין את האתר הזה כי יש פה הרבה אנשים "מפוקפקים" אם חשיבה מדעית וחופש דיבור

שלא משועבדים ל"גדולי הפינגווינים"

עוד צפונבון צבוע שחיי לו בנחת ולא הלך מכות עם ערבי (או קיבל מכות מערבי) בחיים שלו. אם היית גר בירושלים והיית יודע מה הלך (היום כבר הרבה פחות) במרכז העיר אצלנו וכמה מכות יהודים היו חוטפים מערבים סתם ככה היית מדבר אחרת ולא היית מעדיף אותם ע"פ החרדים... בעצם, למה צריך את הדוגמה העבריינית-משהו הזו, כשעד לפני כמה שנים היית פוחד לעלות על אוטובוסים? שלטון החרדים לא דומה לשלטון האייאתולות ולא מתקרב לזה, סתם יצאת בור עכשיו... זה דבר נוראי להגיד. רואים שאתה לא יודע דבר וחצי דבר על שלתון האייאתולות באיראן, אז פשוט תשתוק. זה שראית תחקיר ב"עובדה" או ב"שידור חוקר" על אחד שמתיימר להיות רב אבל נוגע בבחורות ועוד כל מיני חלאות למיניהם או ששמעת סיפורים כאלה ואחרים לא אומר שכולם כאלה. בוא ותגיד בקונטרה שלא כל הערבים רעים ורוצים להרוג אותנו? סבבה, זה רובם, נכון? נכון. לא מתאים לי, לא בארץ שלי, עוד יותר לא כשאין להם שום קשר היסטורי דתי או פיזי למדינה ששייכת לעם היהודי ומובטחת לו למעלה משלושת אלפים שנה.

מה עדיף, ללכת ברחוב ולראות חרדי ולהגיד מה שתגיד לעצמך בלב, או מנגד ללכת ברחוב ולראות קבוצה של ערבים גודזילות ולחיות בפחד שבכל רגע הם יכולים לקפוץ עליך ולפרק אותך מכות.

(תגיד שכל זה שטויות? אין לך את ניסיון החיים שלי יש בנושא הזה)[br]פורסם בתאריך: 5.07.2009 בשעה 04:02:15

מחזק מאוד :xyxthumbs:-יש לי הרבה יותר משותף אם ערבים חילונים מאשר אם פינגווינים

פותח הדיון תקראה בוויקפדיה על שלטון האיטולות וזה פחות או יותר מה שיקרה אם החרדים ישלטו בארץ

אתה רואה את האתר שאתה כותב בו כרגע ?

אז זה שבשילטון הפינגווינילות אין את האתר הזה כי יש פה הרבה אנשים "מפוקפקים" אם חשיבה מדעית וחופש דיבור

שלא משועבדים ל"גדולי הפינגווינים"

עוד צפונבון צבוע שחיי לו בנחת ולא הלך מכות עם ערבי (או קיבל מכות מערבי) בחיים שלו. אם היית גר בירושלים והיית יודע מה הלך (היום כבר הרבה פחות) במרכז העיר אצלנו וכמה מכות יהודים היו חוטפים מערבים סתם ככה היית מדבר אחרת ולא היית מעדיף אותם ע"פ החרדים... בעצם, למה צריך את הדוגמה העבריינית-משהו הזו, כשעד לפני כמה שנים היית פוחד לעלות על אוטובוסים? שלטון החרדים לא דומה לשלטון האייאתולות ולא מתקרב לזה, סתם יצאת בור עכשיו... זה דבר נוראי להגיד. רואים שאתה לא יודע דבר וחצי דבר על שלתון האייאתולות באיראן, אז פשוט תשתוק. זה שראית תחקיר ב"עובדה" או ב"שידור חוקר" על אחד שמתיימר להיות רב אבל נוגע בבחורות ועוד כל מיני חלאות למיניהם או ששמעת סיפורים כאלה ואחרים לא אומר שכולם כאלה. בוא ותגיד בקונטרה שלא כל הערבים רעים ורוצים להרוג אותנו? סבבה, זה רובם, נכון? נכון. לא מתאים לי, לא בארץ שלי, עוד יותר לא כשאין להם שום קשר היסטורי דתי או פיזי למדינה ששייכת לעם היהודי ומובטחת לו למעלה משלושת אלפים שנה.

מה עדיף, ללכת ברחוב ולראות חרדי ולהגיד מה שתגיד לעצמך בלב, או מנגד ללכת ברחוב ולראות קבוצה של ערבים גודזילות ולחיות בפחד שבכל רגע הם יכולים לקפוץ עליך ולפרק אותך מכות.

(תגיד שכל זה שטויות? אין לך את ניסיון החיים שלי יש בנושא הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים לא כל הערבים, אחד השותפים שלי ערבי והוא סבבה, איפלו החברה שלו.

הדבר היחיד שאני ממש לא מסכים איתו זה הדגל הפלסטיני שהוא נושא על מחזיק המפתחות שלו אבל זה לא בגלל איזה אידיולוגיה אלא כי כולם עצלם עושים את זה.

אבל כן בממוצע הרוב הבעיתי אצלנו זה בגדול הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לי את התחת איזה "צבע" דומיננטי כל עוד הוא בקבוצה שלי,

לפי האווטאר שלך הצבע של התחת צריך להיות אדום - חח

צבע כאן היא מילה אחרת למיגזר שעלול לדרוש אוטונומיה קרי ערבים וחרדים , האוטונומיה אמורה לפגום באיכות השילטון ולכן היא לא רצויה , פלוראליזם ואינטגרציה אלו מפתחות בדרך לשילטון על אומה בריאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד מה, והלוואי שבאמת יותר אנשים יחשבו ויאמינו בכך!

ברור שזו בעיה

כבר אמרתי ליפני כן :" כאשר בן אדם מזוהה מיגזרית אומר דבר הגיוני , עלולים דבריו להתפרש כמגזריים "

לא הבעיה מה שהוא אמר , אלא מי שאמר אותם .

צודק במאת האחוזים. זה שהוא חרדי לא אומר כלום, הבנאדם אומר דבר נכון מאוד וסתם יורדים עליו. לדעתי זה דיון מיותר, צריכים לקרוא את הכתבה, להבין את הדבר שהוא אמר - ולא להסיק מכך דברים אחרים כי הוא חרדי - ולהפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אתם סתם רבים כאן (זה מה שהם אוהבים לראות בעצם)

לכל מי שלא מאמין שהערבים בצפון השתלטו על רוב האיזור שילך לראות את המצב ויסיק מסקנות לבד ואז ירשום אותם כאן, אני לא מזמן הייתי בכינרת והכמות של הערבים שם הייתה לא נורמלית (לא משנה איזה חוף) פשוט לא נשארו שם ואחרי שעתיים עברנו חוף.

אני מאוד מאמין שצריכים להשתלט על האיזור (הצפון) שם עם בינוי מפותח וכן לרכז את כל הערבים שהשתלטו על רוב הגליל (אלא שפשוט בונים בכל חור ללא שום אישור כמו בדרום הבדואים הנחמדים שיש לנו כאן) ולא יזיק באותו מטבע שיטפלו גם בדרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אתם סתם רבים כאן (זה מה שהם אוהבים לראות בעצם)

לכל מי שלא מאמין שהערבים בצפון השתלטו על רוב האיזור שילך לראות את המצב ויסיק מסקנות לבד ואז ירשום אותם כאן, אני לא מזמן הייתי בכינרת והכמות של הערבים שם הייתה לא נורמלית (לא משנה איזה חוף) פשוט לא נשארו שם ואחרי שעתיים עברנו חוף.

אני מאוד מאמין שצריכים להשתלט על האיזור (הצפון) שם עם בינוי מפותח וכן לרכז את כל הערבים שהשתלטו על רוב הגליל (אלא שפשוט בונים בכל חור ללא שום אישור כמו בדרום הבדואים הנחמדים שיש לנו כאן) ולא יזיק באותו מטבע שיטפלו גם בדרום.

מה שעצוב גם ,שהצפון ,בניגוד לדרום ,הוא שטח עשיר ,וזה ביזבוז שלנו שאנחנו לא מטפחים אותו .

ועזוב את זה ,כל מקום שיש בו ערבים ,אני שומעה כל שני וחמישי על עוד איזה קרב חמולות בין משפחות של ערבים ,הם מיתנהגים כמו חיות ולא נענשים על זה ,ועוד הם גם מחזיקים חזק בסחר הסמים בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...