סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס)

o07

Recommended Posts

"לחרד" את הגליל? אני ממש לא בטוח שזה יותר טוב מאשר המצב שם כרגע.

VersuS, אמרת שיש לאטיאס אומץ לשים את הביצים בצד. כל הכבוד לו. לך יש אומץ לעבור לגליל? או שלא?

זה הכל חלק מהתופעה של הפריפריה זה כל מה ש"צפונה לחדרה, דרומה לגדרה". קל לומר, קשה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עמיר אל תתחיל להתווכח איתו.... מקרה אבוד.

(יש מצב גם לטרול שמלאני קיצוני )

נחמד... אתה לא יכול להשמיעה טענה נגדית אז אני טרול ושמאלני וקיצוני, לזרוק מילים יפות אתה יודע... רוצה לעלות טענות למה אני טרול ושמאלני קיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע זה לפתח את הגליל ולגרום לאנשים לגור שם, אבל כל עוד יהיו\יגורו שם הרבה ערבים ובכוונה יעשו בעיות,

או שסתם ככה יגרמו בין שיודעין ובין שלא ביודעין ליהודים לעזוב הם פשוט "משתלטים" על השטח\בניין\עיר ובכך לחבל בפיתוח של האזורים הללו.

אז מה שאטיאס מציע זה פשוט הכרחי כדי לפתח את כל האזורים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא בטוח שלזרוק לשם הרבה חרדים יגרום לפיתוח של האזור :smile1:

מצד שני בהחלט צריך לטפל בבעיה הערבית באזור (נו NuNaTaK הרמתי לךלמה אתה מחכה :kopfpatsch:)

בין אם זה ליהד את האזור ובין אם זה לקבע את הערבים, אין בהחלט בעד ההצעה שהיתה לבנות שם עיר ערבית.

מה שחשוב זה להרים את רמת החיים באזור, כי רמת החיים זה פתרון הקסם להרבה בעיות (למשל דמוגרפיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שגורם לך לחשוב שכל היהודים טובים וכל הערבים רעים ולהיפך

השד הזה שמשכיח מהבן אדם שיש אנשים טובים ורעים מכל מיני עדות לאומים וגזעים

נו , השד הזה יש כאלו שיכנו אותו טיפשות או אולי אינטרסנטיות .

אנ חושב שהמדינה שלנו לא תהיה אותו דבר ואני בטוח שהיא תתפרק אם יהיו אך ורק יהודים בשטח .

אני חושב שהמגוון הוא דבר חיובי מאוד ומפרה , זה בכלל לא אומר שאני בעד להציף את הארץ בתרבויות זרות , אני לא חושב שצריך למחוק את התרבות שיצרנו , אבל לעשות איזו שהיא פעולה להרע על בסיס גיזעי ו / או עדתי , אני חושב שזו בעיה .

אני בהחלט בעד מדינה יהודית , אני בעד להילחם באויבים , אני בעד לא לתת שטחים , אני בהחלט בעד יהודים , אבל זה לא אומר שאני נגד ערבים נהפוכו אני מאוד בעדם ובטח שבטח אני נגד גיזעניים שחושבים שהם יכולים להניע אותי לעשות מה שהם רוצים רק על בסיס גיזעי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפי הנפש הם לא פחות מחבורה של כוסיות שמפחדות שיקראו להם גיזענים בזמן שאנחנו מנסים להציל את המדינה ,כל יפי הנפש הם סתם חבורה של פחדנים עם אזרחות בחו"ל שפוחדים שכאשר הם יצאו לחופשה בחו"ל אנשים יחשבו שהם "גיזענים" .

וכל בן אדם שיזכיר את היטלר בדייון הזה הוא מפגר ,מהסיבה הפשוטה שהטענות של היטלר התבססו על כך שהוא פחד שאנחנו היהודים "נישתלט" על הערים ועל העבודות ,אבל הפחד שלו היה לא מבוסס משום שקמות היהודים בעולם היא זנחיה ,לעומת זות המוסלמים רק הממשיכים לגדול ולהתחזק (

) ,לכן לדעתי הפחד שלנו היהודים ,ושל מדינות אחרות מוצדק לחלוטין ,מישום שאנחנו עומדים על סף כיבוש מצד המוסלמים , בניגוד על היטלר שהיה סתם מגלומן גזען .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכך שש"ס היא מפלגה גזענית מוצהרת (לא מקבלת אשכנזים, נשים או לא יהודים לשורותיה), הדברים של אטיאס לא באים בהפתעה. אחת המטרות הבלתי מוצהרות של ש"ס היא צבירת כח פוליטי רב בעזרת שימוש ברחם של נשות חרדיות כך שהצהרה כזו ממשיכה את המדיניות שלהם.

זה נכון שהרשויות הערביות באזור ואדי ערה מנוהלות בצורה מחפירה בלשון המעטה ויש מקום לשינוי כלשהו אך השינוי הזה צריך להיות מנהלתי ולא דמוגרפי. אני לא רואה איך עיר ענקית בסגנון בני ברק מסוגלת להתקיים בגליל, עשרות אלפי תושבים לומדי תורה בגליל שסומכים על גמ"חים ורחוקים יחסית ממקומות עבודה זה מתכון לאסון דמוגרפי וכלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שגורם לך לחשוב שכל היהודים טובים וכל הערבים רעים ולהיפך

השד הזה שמשכיח מהבן אדם שיש אנשים טובים ורעים מכל מיני עדות לאומים וגזעים

נו , השד הזה יש כאלו שיכנו אותו טיפשות או אולי אינטרסנטיות .

אנ חושב שהמדינה שלנו לא תהיה אותו דבר ואני בטוח שהיא תתפרק אם יהיו אך ורק יהודים בשטח .

אני חושב שהמגוון הוא דבר חיובי מאוד ומפרה , זה בכלל לא אומר שאני בעד להציף את הארץ בתרבויות זרות , אני לא חושב שצריך למחוק את התרבות שיצרנו , אבל לעשות איזו שהיא פעולה להרע על בסיס גיזעי ו / או עדתי , אני חושב שזו בעיה .

אני בהחלט בעד מדינה יהודית , אני בעד להילחם באויבים , אני בעד לא לתת שטחים , אני בהחלט בעד יהודים , אבל זה לא אומר שאני נגד ערבים נהפוכו אני מאוד בעדם ובטח שבטח אני נגד גיזעניים שחושבים שהם יכולים להניע אותי לעשות מה שהם רוצים רק על בסיס גיזעי .

זה שאתה אומר את זה לא הופך את זה לנכון, אני לא חושב שמישהו יותר טוב ממישהו.

אני מסתמך על מידע, על המצב הפשיעה באזור המדובר, שלטון החוק שהוחלף במערב הפרוע בכמה כפרים

גזילת קרקעות, חוסר תשלום מסים וכו...

אני מתיחס לסטטסיטיקה ולמידע והבן אדם היחיד שמוציא את השד העדתי זה אתה (במקום להתיחס לטענות עצמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מעדיף את הערבים של יפו על פני הפינגווינים המתאבדים של בני ברק..

מחזק מאוד :xyxthumbs:-יש לי הרבה יותר משותף אם ערבים חילונים מאשר אם פינגווינים

פותח הדיון תקראה בוויקפדיה על שלטון האיטולות וזה פחות או יותר מה שיקרה אם החרדים ישלטו בארץ

אתה רואה את האתר שאתה כותב בו כרגע ?

אז זה שבשילטון הפינגווינילות אין את האתר הזה כי יש פה הרבה אנשים "מפוקפקים" אם חשיבה מדעית וחופש דיבור

שלא משועבדים ל"גדולי הפינגווינים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מצד שני אני לא זוכר פינגווינים מתפוצצים, מרססים כדורים ושאר פעולות טרור.

מעבר לזה מה קרה פתאום ערבים חילונים? כמה כאלה אתה מכיר? ומה בדיוק יש לך משותף איתם?

(ספציפית כל ערבים החילונים שאני מכיר באוניבריסטה לכולם יש מחזיר מפתוחות עם דגל פלסטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שהחמאס משגשג בגליל

תעשה טובה יש מה שקורה בעזה ומה שקורה בצפון ויחסית בצפון שקט

מעבר לזה מה קרה פתאום ערבים חילונים? כמה כאלה אתה מכיר? ומה בדיוק יש לך משותף איתם?

(ספציפית כל ערבים החילונים שאני מכיר באוניבריסטה לכולם יש מחזיר מפתוחות עם דגל פלסטין)

המון ערבים ישראלים מ"הדור החדש " הם טכלס חילונים

ואני נתקל בהם מספיק ואין לי בעיה לגור מול כאלו

מצידי שיבוא לגור בשכונה ברעננה ובגלל גיזענות ירדו המחירים באותה שכונה ואני יהנה מההפקר ... ;D

אבל ברצינות יש מספיק ערבים היום בעיקר צעירים שהם טכלס כמונו

גולשים ברשת מחפשים עתיד טוב לעצמם וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון ערבים ישראלים מ"הדור החדש " הם טכלס חילונים

מצידי שיבוא לגור בשכונה ברעננה ובגלל גיזענות ירדו המחירים באותה שכונה ואני יהנה מההפקר ... ;D

אתה כל כך נאיבי זה משהו

אני מציע לך לא לפתוח את הפה, תאמין לי אתה לא רוצה לגור לידם

אבל ברצינות יש מספיק ערבים היום בעיקר צעירים שהם טכלס כמונו

גולשים ברשת מחפשים עתיד טוב לעצמם וכו

מחפשים עתיד טוב לעצמם? אתה כנראה לא יודע מה אתה מדבר. מה נראה לך סתם כל כך הרבה שונאים אותם, אתה חושב סתם כל כך הרבה שונאים חרדים?

אתה יודע מה הבעיה בהם? חילונים או לא, ערבים הדוקים או לא, משכילים או לא, עניים או עשירים, תמיד תיהיה להם זיקה "לבני עמם המסכנים"

לא משנה כמה הפלסטינאים הם חלאות,הערבים הללו תומכים בהם, עצם התמיכה בהם מראה כמה גם אלו ה"חילונים" , "המשכילים" הם חלאות בעצמם

אם הם לא היו מגנים על "בני עמם" הם היו חיים איתנו בשקט, אבל כל כך "כואב" להם על "חבר שלהם" שנשאר בעזה מחוסר עבודה וכסף, שהם יפגינו בכל הזדמנות ויהנו מהרחמנות של פיצי תבני-לי וחבריה

ישנם הרבה מעצרים בכל איו"ש, אומנם לפי מה שידוע לי(ידוע הרבה) אין כמעט מעצרים בגליל אם בכלל, אם כי הטענה שהחמאס נמצא רק בעזה לא נכונה בעליל

[br]פורסם בתאריך: 3.07.2009 בשעה 18:25:09

כל כך נכון שזה עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנהג בשכונות של בני ברק, אני בטוח שהדרך שבא הם חוצים את הכביש חייבת להיות נגד אמנה בין לאומית כלשהי...

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...