סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף למישהו יש אומץ לשים תדברים על השולחן(אריאל אטיאס)

o07

Recommended Posts

בבקשה מעיתון הארץ:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1097394.html

חלק מהדברים:

"אם נמשיך כמו היום נאבד את הגליל. יש התפשטות של אוכלוסיות שלא צריכות להיות מעורבות. אני חושב שלא מתאים לגור ביחד, אנחנו יכולים להיות יפי נפש, אבל זה לא מתאים. תראו מה קרה בעכו. היה אצלי אתמול ראש העיר עכו שלוש שעות ושאל אותי איך מצילים את העיר. הוא אומר לי תביא ערימת חרדים נציל את העיר, ואפילו אני אאבד את כוחי הפוליטי. הוא מספר שערבים מתגוררים בבניין של יהודים ומבריחים אותם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכי מעצבנים אותי יפי נפש ש :o מכל דיבור בנושא וזועקים שזאת הפליה גזענות ומה לא.

מצד שני הם חיים בבועה שלהם בתל אביב ולא צריכים לחיות עם בעיות שכאלו

אבל אם חס וחלילה הם נתקלים באיזה אשכנזי לא מנומס בבנין הם ישר פותחים את הפה, מה זה צריך להיות איזה חוסר תרבות ....

אבל מעניין מה היה קורה אם כל פעם שהם היו יורדים היציאה הייתה מזוהמת מבדלי סיגריות הדלת התיבות הכול מושחט

כל הלילה צעקות, בחוץ יושבים כמה אפסים פקל שיוציאו עליך סכין אם תגיד להם משהו ויש סיכוי להערות מיניות לאישתך כל הזמן

בזמן שהמשטרה לא מדברת איתך כל עוד אין נפגעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מעניין מה היה קורה אם כל פעם שהם היו יורדים היציאה הייתה מזוהמת מבדלי סיגריות הדלת התיבות הכול מושחט

כל הלילה צעקות, בחוץ יושבים כמה אפסים פקל שיוציאו עליך סכין אם תגיד להם משהו ויש סיכוי להערות מיניות לאישתך כל הזמן

בזמן שהמשטרה לא מדברת איתך כל עוד אין נפגעים...

אתה מתכוון פה לערבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהיה בצד של המדינה שלי כמדינה דומקרטית :xyxthumbs:

ובטח שלא לצד אוכלוסיות אוכלי חינם (כמו הרבה חרדים) שחיים על חשבוני להשתלט עליה

אתה לא מרגיש סתירה קלה בין שני המשפטים שכתבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 80 שנה: "היטלר: חייבים לעצור את ההתיישבות היהודית, בקצב הזה הם ישתלטו על ברלין."

לפני 70 שנה: "היטלר: היהודים הם אשפת האנושות ומקור כל הרוע, חובתנו המוסרית העליונה היא להשמיד את הגזע היהודי."

היום: "אטיאס: חייבים לעצור את ההתיישבות הערבית, בקצב הזה נאבד את הגליל."

מחר: ?

אני אומר שכל ח"כ או עובד ציבור שמשמיע אמירה גזענית צריך לעוף לקיבינימאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 80 שנה: "היטלר: חייבים לעצור את ההתיישבות היהודית, בקצב הזה הם ישתלטו על ברלין."

לפני 70 שנה: "היטלר: היהודים הם אשפת האנושות ומקור כל הרוע, חובתנו המוסרית העליונה היא להשמיד את הגזע היהודי."

היום: "אטיאס: חייבים לעצור את ההתיישבות הערבית, בקצב הזה נאבד את הגליל."

מחר: ?

אני אומר שכל ח"כ או עובד ציבור שמשמיע אמירה גזענית צריך לעוף לקיבינימאט.

באמת? כי הרבה מאוד ביטוים שמאלנים כנגד מתנחלים נשמעים לי בדיוק כך.

מעבר לזה השוואה בהשוואה הזאת דמוגוגיה זולה שלא קשורה למציאות.

במציאות היהודים בגרמניה היו מהעלית הם התמכו, תרמו והיו נאמנים למדינה

בוא אני אנסח לך את זה פוליטקלי קורט:

"אטיאס: חייבים לעצור את הפגיעה בשילטון החוק המתמשכת, בקצב הזה נאבד את הגליל והנגב לפורעים."

מעבר לזה די עם לזרוק את המילה גזענות, גזענות זה שיוך תכונה שליליות לא נכונה

זה בערך כמו להגיד לכל השחורים יש זין גדול רק במובן שלילי.

אבל אם אני אגיד שהערבים שחורים יותר מאשכנזים זאת לא סטיגמה ולא גזענות זאת עובדה מגובה במידע

כנ"ל כש מדברים על גזילת קרקעות במספרים שיש לנו בארץ מדובר בערבים ובדואים (ולא הם לא רואים ממתר מתנחלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...