Call of Juarez: Bound in Blood - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Juarez: Bound in Blood - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואו נשים רגע בצד את העובדה שהמשחק רץ חלק ולא דורש הרבה.

בואו נשים רגע בצד את העובדה שהגרפיקה י-פ-ה.

בואו נשים רגע בצד שאת העובדה שהוא באמת כיפי (למרות רמת הקושי הקשה, אפילו על נורמל הרגו אותי כמה פעמים, ואני רק עברתי 2 משימות).

יותר מכל, יש למשחק דבר שחסר בהרבה משחקים - אווירה.

נכון, הוא ליניארי כמו COD ובהחלט מרגיש (ונראה) כמו WAW בחלק מהפעמים, אבל פשוט ~מרגישים~ בו את מלחמת האזרחים והתקופה ההיא, ונורא כיף לירות באקדחים ורובים מיושנים.

שלא לדבר על משחקי השליטה השונים (לחיצה ארוכה על העכבר והזזתו אחורה כדי לשחרר את הפטיש, או סיבוב הלאסו עם העכבר).

והמוזיקה בקרבות מהנה.

אני נורא מקווה שהוא לא קצר כמו שאני חושב שהוא.

אה, וכיף לירות בתותח ;D

@maximskv:

איך זה עובד המולטי?

זאת אומרת, יש רעים ויש טובים?

או שכולם פשוט רעים ויש NPC טובים שמנסים לעצור אתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נשים רגע בצד את העובדה שהמשחק רץ חלק ולא דורש הרבה.

בואו נשים רגע בצד את העובדה שהגרפיקה י-פ-ה.

בואו נשים רגע בצד שאת העובדה שהוא באמת כיפי (למרות רמת הקושי הקשה, אפילו על נורמל הרגו אותי כמה פעמים, ואני רק עברתי 2 משימות).

יותר מכל, יש למשחק דבר שחסר בהרבה משחקים - אווירה.

נכון, הוא ליניארי כמו COD ובהחלט מרגיש (ונראה) כמו WAW בחלק מהפעמים, אבל פשוט ~מרגישים~ בו את מלחמת האזרחים והתקופה ההיא, ונורא כיף לירות באקדחים ורובים מיושנים.

שלא לדבר על משחקי השליטה השונים (לחיצה ארוכה על העכבר והזזתו אחורה כדי לשחרר את הפטיש, או סיבוב הלאסו עם העכבר).

והמוזיקה בקרבות מהנה.

אני נורא מקווה שהוא לא קצר כמו שאני חושב שהוא.

אה, וכיף לירות בתותח ;D

מסכים עם כל מילה.

המנוע לא יורד מ 70FPS הכל על הכי גבוהה אבל גם אצלי ה POST PROCCESING נעול על MEDIUM.

משחק מאוד מהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא ארוך ויש סיכוי סביר שהמבקרים יורידו על זה ניקוד.

ביקורות ראשונות טובות:

85

3DJuegos

Bound in Blood is gritty, violent and frantic. A must have for western movies fans, and a videogame with amazing gunfights and eye-catching graphics.

http://www.3djuegos.com/juegos/analisis/4773/0/call-of-juarez-bound-in-blood/

80

Vandal Online

It uses many stereotypes, brings them to the maximum and keeps us in a world of political incorrectness, showing us hard environment were life is worth nothing: Wild West from cinema and literature enters Call of Juarez: Bound in Blood, turns into a videogame and is still recognizable in all its elements, making the most of the spectacle of the medium.

http://www.vandal.net/analisis/pc/call-of-juarez-bound-in-blood/10003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, הראשון היה מדהים, גרפיקה שהקדימה את זמנה בשנה, גיימפלי מגוון (כמו בזה עם 2 דמויות), עלילה מעולה

ואני זוכר שהוא היה דייי ארוך + מולטי ממש טוב !

עכשיו שיחקתי בשני איזה שעה, פאק - הדבר היחידי שהתרכזתי בו היה הגרפיקה ! איזה יופי ! ורץ מצוין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבדוק ציונים ב GAMESPOT. למרות שבכל האתרים לא נתנו לראשון ציון גבוה, השליטה שם לא הייתה משהו (בחלקים שהם לא יריות).

לכל אלה שמדברים על כמה CRYSIS מדהים, CRYSIS חרא ליד המשחק הזה (בעלילה, בהנאה, בעיצוב, בהכל) והביצועים פה טובים בהרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פצצה, ממש כיף, וגראפיקה מעולה

זה הגיוני שעם המפרט בצד על הכי גבוה עובד ב 15-30 FPS ועל הכי נמוך על 25-55 FPS ?

ואני שואל גם פה - במקרה שבאמת הלוח אם שלי תקול, יכול להיות שזה מה שגורם ל FPS הנמוך ? (כי זה קורה בעוד משחקים - פרוטוטיפ, AC, ARMA 2 - בכולם FPS אפסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...