דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

חברים אני לא נעול בראש ,אני מסכים שביין היתר הבעיה היא יותר מסביב מאשר השימוש האינדיוידואלי (יענו ,הקטע של הגורמים המפוקפקים בעיניין יותר בעיתי מהשימוש עצמו ) ,אבל את שניהם צריך למנוע ,אף מדינה לא רוצה אוכלוסיה שלא מתפקדת כרגיל בגלל צמח קטן (אני יודע שזה לא ראלי להגיע למצב כזה ,אבל תיאורטית זה אפשרי ) . לא רק לא אפשרי לא מעשי ולא מציאותי

וזה שאמרתה ש"מי אתה או מישהו אחר שיגיד לי מה אני מכניס לגוף שלי" ,יש חוק (אני לא יודע את הניסוח ,ואני לא יודע עד כמה זה פה או בחו"ל) שמונע ממך פגיעה עצמית . פעם אחרונה שבדקתי אני לא רכוש של אף אחד אז מותר לי לעשות מה שאני רוצה לעצמי, אלה אם אתה רוצה לבסר לי אחרת? ומה בנוגע לטבק וגבינות שמנות למשל? לא אמורים לאסור גם אותם?

לדעתי גם המדינה שלנו לא מתאימה מבחינת אוכלוסיה ומאפינים רבים נוספים לליגליזציה ,חברה פה זה לא אירופה ,ועם כל האהבה שלי לישראל ,יש דברים שאי אפשר לעשות פה . אפשר או לא זה כבר קורה בלי לשאול אותך מה אפשר, יש שימוש בסמים במדינה נרחב אפילו ממה שהרשויות מכירות או מפרסמות, עדיף לכל הצדדים שתהייה לגליזציה, מכל הבחינות...

או בקיצור, אתה לא רוצה? אל תעשה (ישאר לי יותר :yelclap:) אבל אל תקח לי את החופש לעשות מה שאני רוצה כי היום זה הקבוצה שלי

מחר זו הקבוצה שלך וכולם לוקחים את החופש לכולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

judas_clown :

כל מה שכתבת יופי טופי חוץ מחיילים. חיילים צריכים להתרחק מהנושא כאילו שזה פלוטוניום מועשר סופר רדיואקטיבי שעוד רגע מתפוצץ !!!

חייל על סמים ? שיכנסו באאממאא שלו !!!

אזרח ? תעשה מה בראש ( לפי החוק והגבול הסביר )

לא מסכים איתך.

alexbmw :

אפשר לשאול שאלה אישית ? ברצינות. אתה גר איפהשהו ליד איזו שכונת מצוקה וראית הרבה חרטא ?

כי זה הדבר היחיד שמסביר את האג'נדה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה צריכה גם לאסור אלכוהול?כן עישון?כן סטייקים נוטפי שומן? יחסי מין לא מוגנים?לא ולא כי זה גובל בדיקטטורה

אתה מצחיק אתה אתה יודע? ומה זה שאומרים לי לא לעשן שאני לא מזיק לאף אחד? איך קוראים לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

judas_clown :

alexbmw :

אפשר לשאול שאלה אישית ? ברצינות. אתה גר איפהשהו ליד איזו שכונת מצוקה וראית הרבה חרטא ?

כי זה הדבר היחיד שמסביר את האג'נדה שלך.

בזמנו הייתי בשכונה תל אביבית (אני לא אזכיר שמות ) מעוד בעייתית ,למזלי זה היה לזמן קצר בגלל בעיות מסוימות עם הדירה (זה מה שהביטוח נתן עד סוף השיפוץ ).

ראיתי שם הרבה חרא באמת הרבה (הרבה מעבר למה שהעינים התמימות שלי היו אמורות ליראות).

אבל בלי קשר , למה אני צריך להיות בחרא בשביל לחשוב שסמים לכל סוגיהם הם חרא ?

אתה מצחיק אתה אתה יודע? ומה זה שאומרים לי לא לעשן שאני לא מזיק לאף אחד? איך קוראים לזה?

אני לא יודע אם אתה מאמין (אני לא אבל בכל זות ) אבל אפילו בתנ"ך יש פסוק שאומר במפורש לשמור על הגוף והנפש שלך ,אני גם דיי בטוח שיש חוק כזה פה במדינה (בלי קשר לנפש ,משהוא על הגוף)שמונע ממך לפגוע בעצמך ,אני לא זוכר את הסעיפים וכו ,אבל אני כמעט בטוח ,אותו עיניין כמו עם המתת חסד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה הוכחתה פה שלא היסתכלת אפילו עמוד אחד אחרה ,אני יגיד את זה בפעם האלף ,אני מודע לעובדה שאלכוהול וסיגריות פוגעים (אפילו יותר ,ומבחינה מיספרית הרבה יותר ) ממריחאונה ,אבל זה לא נותן סיבה להביא עוד גורם לא רוצוי לזירה , מי אמר שמריחואנה היא גורם לא רצוי?

מי אמר שמריחואנה פוגעת במישהו? מאות מחקרים ואין הוכחה אחת למשהו כזה.

זה כמו להגיד שצוללת טנק פוגעים ,ואתה רוצה להוסיף לזה עוד מטוס קרב (כאמור אש למדורה ).

לא, זה כמו להגיד שצוללת וטנק פוגעים ואני רוצה להוסיף עוד שולחן עם ממתקים.

לדעתי מדינה מתוקנת צריכה מערכת אכיפה שמשוגלת להיתמודד עם הליגליזציה ,לנו אין כזו ,לכן אני נגד במפורש .

איך אנחנו מתמודדים עם סיגריות, אלכוהול וקפה? זה בדיוק אותו דבר.

כל שאר דעתי על שימוש בחומר ,היא אישית לגמריי ,ואני לא מצפה מאף אחד להסכים איתי פה ,אבל לדעתי זה עסק זול ורע ,שלא מוביל לשום תועלת ,אבל זו רק דעתי .

זו דעתך ואתה אכן זכאי לה, אבל היא לא מבוססת על שום דבר חוץ מהדמיון שלך והדיסאינפורמציה שלך.

אתה מתנגד למריחואנה כי הרעילו לך את המוח שזה רע, זה כמו שתתנגד לשוקולד כי בילדותך היית בהרבה קייטנות של אגודת "אל-שוקולד".

זה בדיוק בדיוק אותו דבר, אין לך שום סיבה אחרת להיות כ"כ אנטי - זה רק על בסיס מה שאמרו לך כל השנים.

judas_clown :

כל מה שכתבת יופי טופי חוץ מחיילים. חיילים צריכים להתרחק מהנושא כאילו שזה פלוטוניום מועשר סופר רדיואקטיבי שעוד רגע מתפוצץ !!!

חייל על סמים ? שיכנסו באאממאא שלו !!!

אזרח ? תעשה מה בראש ( לפי החוק והגבול הסביר )

לא מסכים איתך.

אבל זה בדיוק מה שכתבתי... בסוף כתבתי שלדעתי לחיילים אסור לעשן (רק כשהם בבית בסופי שבוע כן) בדיוק כמו שאסור להם לשתות אלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בלי קשר , למה אני צריך להיות בחרא בשביל לחשוב שסמים לכל סוגיהם הם חרא ?

נניח ואתה צודק וסמים זה חרא, למה אסור לי לטבול עד צוואר בחרא אם אני רוצה?

למה מכריחים אותי לשלם באמצעות מיסים על הוצאות "המלחמה בסמים"?

באמת הרגשתי קצת מוזנח לאחרונה...

הזכרת לי קטע ישן מ 88 כשרון פול רץ לנשיאות מטעם המפלגה הליברטיאנית

http://www.youtube.com/watch?v=88REf0tjZHo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן לדעתך כל עוד אני לא פוגע באף אחד מלבדי אני יכול לעשות מה שבא לי?

דרך אגב האם זה גם כולל מצב שבו אתה לא מודע למעשים שלך?

עקרונית כן, בבית שלך אתה יגול לעשות מה שבא לך, מללכת ערום כביום היוולדך ועד ללדפוק באנגים מהתחת, אם זה מה שעושה לך טוב? מי אני שאדבר?

תגדיר מצב שבו אתה לא מודע למעשים שלך, פסיכוזה? יש מקום לאנשים כאלה... (גם שם מפסלים בחרא ויש סמים אבל של המדינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית כן, בבית שלך אתה יגול לעשות מה שבא לך, מללכת ערום כביום היוולדך ועד ללדפוק באנגים מהתחת, אם זה מה שעושה לך טוב? מי אני שאדבר?

תגדיר מצב שבו אתה לא מודע למעשים שלך, פסיכוזה? יש מקום לאנשים כאלה... (גם שם מפסלים בחרא ויש סמים אבל של המדינה)

אז אני מנחש שלא אכפת לך שכל בן אדם יוכל להחזיק ברובה סער בבית?

או אם מה שעושה לי את זה זה לחתוך את עצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה הוכחתה פה שלא היסתכלת אפילו עמוד אחד אחרה ,אני יגיד את זה בפעם האלף ,אני מודע לעובדה שאלכוהול וסיגריות פוגעים (אפילו יותר ,ומבחינה מיספרית הרבה יותר ) ממריחאונה ,אבל זה לא נותן סיבה להביא עוד גורם לא רוצוי לזירה ,זה כמו להגיד שצוללת טנק פוגעים ,ואתה רוצה להוסיף לזה עוד מטוס קרב (כאמור אש למדורה ).

לדעתי מדינה מתוקנת צריכה מערכת אכיפה שמשוגלת להיתמודד עם הליגליזציה ,לנו אין כזו ,לכן אני נגד במפורש .

כל שאר דעתי על שימוש בחומר ,היא אישית לגמריי ,ואני לא מצפה מאף אחד להסכים איתי פה ,אבל לדעתי זה עסק זול ורע ,שלא מוביל לשום תועלת ,אבל זו רק דעתי .

"להביא" ? ה"גורם הלא רצוי" הזה כבר נמצא כאן שנים. הרבה שנים.

אוף, אתה מטומטם בכל כך הרבה מובנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw :

אוליי לא שמת לב, אבל במהלך ה " דיון " הזה, אתה על ימין ושמאל מנסה לגרום לכולם לראות את הצדדים הרעים של כל החומרים שדופקים את הראש.

סיגריות, אלכוהול, סמים ...

פגשתי כמה וכמה ( וכמה ) חברה כמוך ( חברה טובים ) שנחשפו לעניין בצורה הזאת וזה גרם להם לסטות יותר ימינה מימינה. כמוך.

אתה בחור טוב אבל צעיר ומה שנחשפת אליו שינה לך את כל השקפת העולם ופשוט חתם אותה ... בגלל שאתה בחור טוב בעיקרון.

אין לך מושג כמה מקרוב אני מכיר את הנושא. ( שלא תבין שאני אומר שאתה מסכן או כל דבר אחר )

אם היית מגיע ממקום אחר הייתי מאוד מתפלא . האג'נדה שלך מאוד ספציפית. מאוד ממוקדת. זו " חתימה " של טראומה.

judas_clown :

לחיילים אסור לגעת בעניין כל עוד הם חיילים.

לא בחופשה, לא בסופי שבוע ולא בשום הזדמנות אחרת ( אלא אם זו הנחייה רפואית בלבד ותחת פיקוח והשגחה רפואית )

חיילים וסמים ? בשום מצב !! גם לא אלכוהול או כל חומר אחר שמסוגל לשנות את תפיסת המציאות.

בעניין הזה אני חמור בן חמור עם שמונה רגליים ולא מעניין אותי אם אלוהים אישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב באופן עקרוני לא, בן אדם צריך להגן על עצמו ועל משפחתו אם לא משודדים אז משילטון עריצי...

אם מה שעושה לך את זה זה לחתוך את עצמך אני מציע לך לחפש עזרה, זה לא בושה... ועדיין כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד להתיר לכל אזרח בוגר ובעל עבר נקי להחזיק כלי כרצונו.

ואם אתה רוצה לחתוך את עצמך הקרובים שלך צריכים למנוע ממך ולסייע לך היכן שצריך, אבל כל עוד אתה לא מזיק לאחר זה לא עניין של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...