מייקל ג'קסון מת - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ג'קסון מת

אבשה

Recommended Posts

אנשים, תנו כבוד מינימלי למתים. לא מבקשים מכם יותר מזה

מייקל ג'קסון הייה ולעולם ישאר אחד מעמודי התווך של הפופ שתרם למוזיקה באופן עצום

חייו האישיים והבעיות האישיות שלו לא משנות את העובדה שהוא היה זמר ענק עם קרירה ארוכה מאוד.

לא שאני חושב שצריך לשמוח שהוא מת, אבל איך אפשר בכלל להתעלם מ"חייו האישיים והבעיות האישיות שלו" כשמדובר בכאלה דברים?

זה אמנם דוגמא דיי קיצונית, אבל תחשוב על זה ככה: היטלר עשה רק טוב לגרמניה.

הוא החזיר לגרמניה את הגאווה הלאומית והוציא אותם מהמשברים שהיו..ומצבה של גרמניה היה מצויין בתקופה שהוא שלט.

זה אומר שהיו צריכים להיות עצובים שהוא מת?

כמובן, לקחתי את זה למשהו מאוד קיצוני בשביל הדוגמא, אבל זה מסביר מצויין את העיקרון שעם כל הטוב שמישהו עושה עדיין צריך להסתכל על כל מה שהוא עשה ולא רק על הדברים הטובים.

אני לא שמח על זה שהוא מת, ובאמת חבל, אבל אני לא חושב שזה כל כך נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל הליצנים עם התגובות ה " ציבעוניות " ... אין לי יותר מידי מה להגיד לכם. :kopfpatsch: פשוט אין. אתם כלכך רדודים שחבל על הזמן.

בתקופות קדומות, " פדופיליה " הייתה מקובלת תרבותית ונעשתה תחת כל עץ רענן.

שלא תבינו שאני נותן אישור לנושא ( כי אני לא !! ) אולי הוא אהב סקס עם ילדים ( ואולי לא ) אבל למיטב ידיעתי זה הדבר היחיד שהוא "פשע" בו.

השיגיונות שלו מעבר לזה ... הם סתם שיגיונות והוא היה טיפוס ... מוזר ... אבל פה זה מסתיים.

מייקל ג'קסון היה מגדולי יוצרי המוזיקה ( בתקופה הטובה יותר שלו ). הוא יצר תרבות שלמה.

אנשים גדלו על השירים והקליפים והלהיטים שלו !! ומכירים צדדים הרבה יותר יפים שלו ( תיכף תגיע איזו בדיחה מפגרת )

השימחה לאיד על זה שהוא מת מצביע עליכם כמה שאתם מטומטמים בתור בני אדם.

( הדת שלכם מעניינת אותי כמו .. בעצם היא לא מעניינת אותי בכלל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום קשר לדת, אלה שכותבים זאת הם בסך הכל ילדים שעדיין לא התפתחו.

"בתקופות קדומות, " פדופיליה " הייתה מקובלת תרבותית ונעשתה תחת כל עץ רענן"

ידוע כמו ביוון -זה מראה שהמוסר שמגיע מבני-האדם עד איפה הוא יכול להגיע גם בתרבויות משכילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה זכרו ברוך, למרות שאני יותר אוהב רוק ולא ממש אוהב את מה שהוא יצר, אני מכיר בתרומתו לתרבות המוזיקה.

אני אישית תמיד אהבתי יותר את הפארודיות של ווירד אל עליו.

בכל מקרה, אין טעם לשנוא אותו ולכעוס עליו אחרי שהוא מת. תעזבו אותו. גם אם הוא עשה דבר רע (ולפי מיטב זכרוני הוא זוכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מספיק עם כל הזבל אנשים...

על אדם מת או שאומרים דברים טובים, או שכלום. אז אלה שרוצים להגיד שהוא סתם פדופיל מסריח ושזה טוב שהוא מת כבר, פשוט אל תגידו כלום. תיראו יותר חכמים. ויותר אנושיים אם כבר... גם לאור העובדה כי לא ניתן לדעת בוודאות אם הוא אכן היה פדופיל.יש הרבה סיבות לטעון שהוא כן. אני למשל הייתי אומר שהוא אנס אותי כדי לקבל איזה כמה מיליונים ממנו כדי שאני אוריד את התלונה שלי . וגם אם כן, הוא מת , אין עונש יותר כבד מזה. ומי אתם בכלל כדי לשפוט?

כמו שאמרתי , בא לכם לשפוט אותו , לרדת עליו, תעשו את זה בשקט בראש שלכם, או עם חברים כמוכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אדם מת או שאומרים דברים טובים, או שכלום. אז אלה שרוצים להגיד שהוא סתם פדופיל מסריח ושזה טוב שהוא מת כבר, פשוט אל תגידו כלום. תיראו יותר חכמים. ויותר אנושיים אם כבר... גם לאור העובדה כי לא ניתן לדעת בוודאות אם הוא אכן היה פדופיל.יש הרבה סיבות לטעון שהוא כן. אני למשל הייתי אומר שהוא אנס אותי כדי לקבל איזה כמה מיליונים ממנו כדי שאני אוריד את התלונה שלי . וגם אם כן, הוא מת , אין עונש יותר כבד מזה. ומי אתם בכלל כדי לשפוט?

כמו שאמרתי , בא לכם לשפוט אותו , לרדת עליו, תעשו את זה בשקט בראש שלכם, או עם חברים כמוכם...

מסכים בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב....

ואגב לכל הילדים הקטנים שפה, הוא לא היה אנס ולא פדופיל, מי נתן לכם את הזכות להרשיע אותו? חבורת ילדים מפגרים.

עשה שינוי ענק בעולם המוזיקה, אני קצת בהלם שהוא מת.. אבל אלו החיים.

R.I.P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההההההההההההה? יא וואראדי איזה מכה לתעשיית המוזיקה... פשששי... ולחשוב שרק לפני כמה ימים הוא בישר על כמה הופעות אחרונות בודדות שהוא עושה, וכל הכרטיסים, 700 אלף, נמכרו תוך 4 שעות... :'( :'( :'( :'([br]פורסם בתאריך: 26.06.2009 בשעה 11:38:14

FUCK YEAH

אנשים (אולי ילדים?) בני זונות יש פה, מגיע לכם אותו גזר דין כמוהו פשוט... גועל נפש... עם קצת ידע כללי על מה הבנאדם הזה עשה, וגם אתם הייתם מגיבים כמוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עזבו אותם

הבעיה היא שאנחנו לא גדלנו בתקופות הגדולות שלו ושמענו שירים מעטים שלו אם בכלל (שאגב היו לא רעים )

רוב מה שאנחנו יודעים על מייקל ג'קסון (ואני מדבר בשמי ובשם החברה הצעירים האחרים שכתבו עליו פה)

זה שהוא היה פריק.אז חלאס

לי אישית לא מפריע שהוא נפטר אבל בינתיים כול העולם ישתגע בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה כל ההכפשות האלה? אתם מבינים מה אתם אומרים על בנאדם שנפטר רק בגלל שמועות ודעות שיצא לכם לשמוע?

בית המשפט קובע אם הוא אנס או לא.

ובית המשפט קזיכה אותו מכל ההאשמות.

למשפחה שהגישה את התלונה הייתה הסטוריה של תלונות שווא בעבר והם ככל הנראה פשוט ניסו לסחוט אותו.

אז תחשבו קצת לפני שאתם שופטים אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...