מייקל ג'קסון מת - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ג'קסון מת

אבשה

Recommended Posts

אף אחד לא מבקש ממך לכתוב דבר כזה. גם לי הבנאדם לא ממש יקר, אהבתי את המוזיקה שלו, אני מעריך את התרומה העצומה שלו למוזיקה בכלל, ופה בערך זה נגמר.

דודו טופז התנהג כמו איזה ראש ארגון פשע, וכמעט הגיע לרצוח אנשים. אם הוא ימות עכשיו גם עליו תגיד "ברוך השם שהוא מת"?

תדעו להפריד בין הדברים. מייקל ג'קסון פשע, נענש על זה, ושילם מחיר כבד על הכל (בין אם זה בכסף/רכוש, בבריאות שלו, ובדעת קהל עולמית)

אין סיבה להמשיך להתנהג כמו פוצים.

זה פאונד, לא יורו. 10 מליון פאונד אלו 11.7 מליון יורו.

דודו טופז הוא משלנו ככה שאני לא יגיד דבר כזה בחיים

וגם זה ''שהתקשורת בארץ'' שעושים לו תמוות אני בחיים לא התייחס לזה בכלל וזה לא עיניין אותי מה הוא עשה כל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים ושאחרים לא ידחפו תאף שלהם לתחת שלו.

זה כמו שעופר לוי ימות חס וחלילה טפו טפו טפו חצי פורום פה יהיו שמחים כי הם שונאים ''ערסים'' כ'נל לגבי כל האימויים למינהם וכל מה שמעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי זה פורום בו אני יכול להביע את דעתי באופן חופשי.

להביע את דעתך? אבל הרי דעתך היא דעה של ילדון קטן שמן הסתם לא היה עד למה שהפך את מייקל ג'קסון לאגדה בעודו בחיים, ולכן אתה יכול לנחש למה היא שווה. זה כמובן לגיטימי ואי אפשר לצפות ממך ליותר כי אתה צעיר כל כך.

אבל בלי קשר לדעתך, תהיה אשר תהיה, את ההתבטאויות המפגרות האלה שלך עדיף שתשמור לעצמך. יש כאן עוד ילדים בני גילך שעוד עלולים לקחת ממך דוגמה, ואם נראה "דיעות" כאלה מובעות באופן שכזה בתדירות גבוהה מדי, אתה ושכמותך כבר לא תוכלו להביע אותן באופן חופשי כי באמת אין כאן מקום לשטויות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם זה ''שהתקשורת בארץ'' שעושים לו תמוות אני בחיים לא התייחס לזה בכלל וזה לא עיניין אותי מה הוא עשה כל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים ושאחרים לא ידחפו תאף שלהם לתחת שלו.

זה כמו שעופר לוי ימות חס וחלילה טפו טפו טפו חצי פורום פה יהיו שמחים כי הם שונאים ''ערסים'' כ'נל לגבי כל האימויים למינהם וכל מה שמעבר

עד כמה ילד יכול להיות מפגר :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה שניסיתי להוכיח, רק לא ידעתי שהוא יוכיח אותה בשבילי באופן כזה מובהק :lol:

גם משעשעת אותי העובדה שהוא עוד מוצא לנכון להשוות בין עופר לוי לדודו טופז/מייקל ג'קסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מה עובר לך בראש?? מה זה 'משלנו' לעזאזל על מה אתה מדבר :nixweiss:

אם כבר עברת את גיל 13 אז המצב קשה מאד. אם לך אז רק קשה.

אלוהים אדירים. הוא לא ישראלי/יהודי אז לא אכפת שהוא מת...? מה זה השטויות האלה.

בכל מקרה, מייקל ג'קסון עשה כמה דברים מרשימים בקריירה שלו, ועשה גם כמה דברים מאד גרועים בחיים שלו. אני לא שופט אף אחד - הכי רחוק שאני אלך זה לא לקנות דיסקים שלו עם אני חושב שהוא באמת פושע/אנס. אבל לשמוח שהוא מת..?

לשמוח על מוות של בן אדם אחר זה פושט חולני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הכיעור הישראלי יוצא , עדות המזרח השחומות שקיפחו והשפילו אותם בשנות ה20 וה30 מתפרצים ושונאים את כל העולם חוץ מעצמם חבורה של שחומים חסרי תרבות .

מייקל ג'קסון לא האיים לזרוק את הילד שלו מהחלון, הוא רק הראה אותו ומעריצים שהיו מתחת למלון וככה וזה נראה כאילו הוא זורק אותו אבל הוא רק הרים אותו באוויר מהמרפסת כדי שהמעריצים למטה יראו אותו.

חבורת טמבלים אין לכם כבוד לשם דבר הא, אתם ערבים מסכנים שהחלטותם לפתוח תנ"ך בכפרים שלך בתימן מרוקו ועירק כי לא היה לכם מה לעשות בחיים ופתאום נהייתם יהודים, טפו עליכם עלק יהודים . יהודים לא מתייחסים אל אנשים כמו שהנאצים התייחסו אליהם במלחמת העולם השנייה וככה בדיוק אתם הזבלות מתייחסים לכל העולם, כמו הנאצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני המתגובה השנייה פה, והאמת אני רק שמעתי כל הזמן שמייקל ג'קסון היה אנס ילדים ולכן רשמתי את התגובה שלי, כי לא משנה כמה הוא תרם וכמה הוא גאון מוזיקלי וכל זה בשורה התחתונה הוא עדיין אנס פדופיל ועל זה אי אפשר להתעלם אף פעם. גם אם הוא שילם כסף ושילם בהשפלה, מה זה מצדיק את זה שהוא אנס והלאה ממשיך בחיים?

אם הוא לא אנס ילדים ולא היה משוגע,שינוח בשלום

הבעיה שיש פה כאלה שלא אכפת להם ממה שאולי הוא עשה

הנה הכיעור הישראלי יוצא , עדות המזרח השחומות שקיפחו והשפילו אותם בשנות ה20 וה30 מתפרצים ושונאים את כל העולם חוץ מעצמם חבורה של שחומים חסרי תרבות .

וalexpir תרגע רואים שיש לך משהו נגד עדות המזרח ואתה רק מנסה לקשר את זה למשהו,התרבות זו היא שהובילה לשואה לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תנו כבוד מינימלי למתים. לא מבקשים מכם יותר מזה

מייקל ג'קסון הייה ולעולם ישאר אחד מעמודי התווך של הפופ שתרם למוזיקה באופן עצום

חייו האישיים והבעיות האישיות שלו לא משנות את העובדה שהוא היה זמר ענק עם קרירה ארוכה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, בן אדם לא מובן שגם לא התאמצו להבין אותו

וכך לצערי מותו מלווה בכל המאורעות שהיו בחייו האישיים

ולא בקריירה המוזיקאלית האדירה שלו ובכשרונות יוצאי הדופן

שלו לריקוד ולשירה.

נוח על משכבך בשלום מייקל :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקל ג'קסון לא האיים לזרוק את הילד שלו מהחלון, הוא רק הראה אותו ומעריצים שהיו מתחת למלון וככה וזה נראה כאילו הוא זורק אותו אבל הוא רק הרים אותו באוויר מהמרפסת כדי שהמעריצים למטה יראו אותו.

חבורת טמבלים אין לכם כבוד לשם דבר הא, אתם ערבים מסכנים שהחלטותם לפתוח תנ"ך בכפרים שלך בתימן מרוקו ועירק כי לא היה לכם מה לעשות בחיים ופתאום נהייתם יהודים, טפו עליכם עלק יהודים . יהודים לא מתייחסים אל אנשים כמו שהנאצים התייחסו אליהם במלחמת העולם השנייה וככה בדיוק אתם הזבלות מתייחסים לכל העולם, כמו הנאצים.

לאנשים כמוך אין מקום בעולם הזה,

ובטח שלא בפורום הזה.

גזען מתחסד, אתה מבייש את העדה הרוסית (בהנחה שהשם שלך הוא אלכס ואתה אכן רוסי).

אני מבקש מהמנהלים לעשות משהו בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...