מייקל ג'קסון מת - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ג'קסון מת

אבשה

Recommended Posts

על סמך מה כל ההכפשות האלה? אתם מבינים מה אתם אומרים על בנאדם שנפטר רק בגלל שמועות ודעות שיצא לכם לשמוע?

בית המשפט קובע אם הוא אנס או לא.

ובית המשפט קזיכה אותו מכל ההאשמות.

למשפחה שהגישה את התלונה הייתה הסטוריה של תלונות שווא בעבר והם ככל הנראה פשוט ניסו לסחוט אותו.

אז תחשבו קצת לפני שאתם שופטים אנשים אחרים.

זה קרה עם יותר ממשפחה אחת,

הוא הודה שהוא הלך לישון עם קטינים באותה מיטה, ושהוא חושב שזה בסדר.

הוא דיבר כמו תמהוני, התנהג כמו תמהוני ובעצם היה תמהוני.

אני לא מסכים עם האנשים ששמחו שהוא מת, אבל אם זוכרים את הטוב שהוא עשה בעולם (המוזיקה שלו) אי אפשר לשכוח לו גם את הדברים הפחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עצם העובדה שהעולם " ישתגע " מזה אמורה להעיד יותר מהכל על מי ומה מייקל ג'קסון היה. ( והוא היה ענק !! )

התקופה המאוחרת שלו ( מה שכל אדיוט חסר שכל ויכולת חשיבה של אמבה נטפל אליה כאילו זו תורה מסיני ) לא מאפיינת אותו.

בתקופה הכי טובה שלו הוא היה מלך העולם וזה לא בהגזמה.

עוד מיתולוגיה הלכה לה. ואיזה מוות טיפשי. :'(

קצת תרבות והיסטוריה למטומטמים ...

http://news.walla.co.il/?w=/202/1509630

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה עם יותר ממשפחה אחת,

הוא הודה שהוא הלך לישון עם קטינים באותה מיטה, ושהוא חושב שזה בסדר.

הוא דיבר כמו תמהוני, התנהג כמו תמהוני ובעצם היה תמהוני.

אני לא מסכים עם האנשים ששמחו שהוא מת, אבל אם זוכרים את הטוב שהוא עשה בעולם (המוזיקה שלו) אי אפשר לשכוח לו גם את הדברים הפחות טובים.

נכון, אבל זאת לא פדופילה. פדופילה היא אונס, מעשי סדום או הטרדה מינית של קטינים. לישון עם ילד במיטה, ולא מעבר לכך, לא מתקרב אפילו לפדופילה.

חוץ מזה, היה מקרה אחד שבו הוא הגיע להסכם כספי עם המשפחה שלא כרוך בהודאה (המקרה הראשון), ובמקרה השני חבר המושבעים זיכה אותו בצורה מלאה מכל האישומים נגדו. אי לכך, אני חושב שלא ראוי להשמיץ אותו עם כינויים כמו "פדופיל" ו-"סוטה", כאשר אין הוכחות לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקל ג'קסון הוא גאון מוסיקה פשוט וממש חבל שהוא מת. שינוח על משכבו בשלום.

אנשים אוהבים להאמין במאה אחוז לכל דבר שהם שומעים בתקשורת וחבל.

לא למדתם שהתקשורת בעלת האינטרסים תמכור את אמא שלה בשביל סקופ?

אני די בטוח שכל הדברים שסופרו עליו על אונס ילדים וכו הוצאו מהקשרם,

וגם אם הוא היה כל מה שאנשים חושבים שהוא היה, לשמוח שמישהו מת, זה פשוט גועל נפש ומי ששמח... לא הייתי רוצה להכיר אדם כזה..

ילדים, תתבגרו, תבקשו מההורים שלכם לחנך אתכם שוב כי משהו שם התפקשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו! צאו מהסרט! אם הוא היה אנס והוא מת אז כן צריך לשמוח. לא מבין תקטע הזה "טוב הןא מת אז עזבו אותו ותשכחו מזה שהוא אנס"

אם הוא לא היה אנס (ולפי מה שקראתי פה הוא לא היה אנס באמת)אז בסדר שינוח על משכבו

אבל אם הוא כן אתם פשוט לא קולטים...ממשיכים בשלכם

וכן אני בן 17 זה לא אומר שכל בני הנוער בעולם מתנהגים בצורה מוזרה,אלא שמקללים אז הם אלה שצריכים להתבייש שהם מכלילים את כולם

אנשים פה עלובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, תעשו טובה ותנעלו את הת'ראד הזה

הבן אדם מת, לא צריך לשבת ולראות איך אנשים חסרי כל הבנה, ידע והשכלה פוגעים בכבוד של בן אדם מת בלי שיש להם מושג מי הוא היה ומה הוא עשה או לא עשה.

אני אולי לא גדלתי על מיקל ג'קסון אבל אני מכיר את השירים שלו ופועלו של הבן אדם בכלל וגם תרומתו לעולם המוזיקה.

אכן, לקראת סוף חיו הוא לא היה הבן אדם הכי שגרתי בעולם אבל רוב המפורסמים הם בעלי שגעונות. זה לא מוריד ולו למ"מ מהעובדה שהבן אדם היה ולעולם יהיה מלך הפופ שתרם יותר בחייו הקצרים יחסית ממה שרובנו נוכל לחלום עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשים בצד את כל המוזרויות שלו בשנים האחרונות ואת כל ההאשמות לגבי החיבה ה"קצת" מוגזמת שלו לילדים,

זאת אבדה ענקית לעולם המוזיקה ולתרבות הפופולרית בכלל.

הבן אדם היה entertainer מהדרגה הראשונה, אף אומן יחיד לא התקרב בכלל לכמות המכירות של האלבומים שלו (קרוב למיליארד יחידות אא"לט)

אי אפשר להתווכח עם ההשפעה הענקית שלו על תרבות הפופ.

לא אהבתי אותו במיוחד כאדם בשנים האחרונות, אבל אני מעריך מאוד את פועלו בתחום שבו הוא היה טוב,

הלוואי על כל אחד מאיתנו אחוז קטן מהכשרון ומההצלחה שלו.

R.I.P Michael Jackson, King of Pop. rip.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו! צאו מהסרט! אם הוא היה אנס והוא מת אז כן צריך לשמוח. לא מבין תקטע הזה "טוב הןא מת אז עזבו אותו ותשכחו מזה שהוא אנס"

אם הוא לא היה אנס (ולפי מה שקראתי פה הוא לא היה אנס באמת)אז בסדר שינוח על משכבו

אבל אם הוא כן אתם פשוט לא קולטים...ממשיכים בשלכם

וכן אני בן 17 זה לא אומר שכל בני הנוער בעולם מתנהגים בצורה מוזרה,אלא שמקללים אז הם אלה שצריכים להתבייש שהם מכלילים את כולם

אנשים פה עלובים

אתה לא מבין את הבעיה כאן. מבחינת כמות נכבדה מהצעירונים פה, מייקל ג'קסון = יצור מעוות שאונס ילדים. לא פחות ולא יותר.

זוהי אטימות של עדר, סוג של התנהגות חייתית שפלה שמאפיינת צעירים טפשים שלא יודעים כלום מלבד להסחף אחרי ה public opinion שסביבם, ונורא אוהבים לתת את ה"שיפוט" שלהם, תוך התעלמות מוחלטת מהצורך המינימלי לתת איזשהו קרדיט למה שהאדם הביא לעולם.

גם אם היה אשם בכל ההאשמות נגדו, איפה יש מקום לשמוח? כל אורח החיים שלו מהווה טרגדיה אחת גדולה, הנפילה המושלמת של מישהו שהיה פעם גדול מהחיים, הרבה מעבר לאגדה חיה, ואם אכן פגע באנשים אחרים בדרך (ואני נוטה להאמין שכן) זה עצוב פי 100.

אשם או לא אשם - אין כאן מקום לשמוח. הסיפור שלו ושל אלו שנגע בהם (תרתי משמע) היה עצוב עוד כשהיה בחיים, ומותו רק מעצים את התחושה, בין היתר בגלל העובדה שלא תהיה לו הזדמנות לעלות חזרה ממה שהיה התהום הפרטי שלו.

אני לא מצפה מאף אחד להתחיל לקרוע את הבגדים באבל, אבל להתחיל לצהול, לשמוח לאיד ולברך על מותו, ולנמק זאת מתוך סיבות שנובעות מבערות מוחלטת.. הייתי אומר שזו התנהגות של חיות, אבל אני לא רוצה להעליב אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשים בצד את כל המוזרויות שלו בשנים האחרונות ואת כל ההאשמות לגבי החיבה ה"קצת" מוגזמת שלו לילדים,

זאת אבדה ענקית לעולם המוזיקה ולתרבות הפופולרית בכלל.

הבן אדם היה entertainer מהדרגה הראשונה, אף אומן יחיד לא התקרב בכלל לכמות המכירות של האלבומים שלו (קרוב למיליארד יחידות אא"לט)

אלביס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז לאנסים מגיע למות, הבנתי אותך נכון?

איך הבנת את זה לא הבנתי

אל תצפה ממני שאנסים מתים ליהיות עצוב או להשאר אדיש

אנס לפי דעתי הוא לא בן-אדם שצריך ליהיות בחברה

ואני מתכוון אנס לא מייקל ג'קסון במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, מוזיקאי מוכשר, אך הוא סיים כמוסלמי אנטשמי, לא אתאבל עליו.

אתה רציני?

ראשית כל, לא כל מוסלמי הוא אנטישמי. אתה גזען וטיפש אם הסיבה שבגללה אתה כ"כ מתנגד לבן-אדם היא הדת שלו.

שנית כל, מאיפה לעזאזל הבאת את הנתון הזה שהוא היה אנטישמי?!

איך הבנת את זה לא הבנתי

אל תצפה ממני שאנסים מתים ליהיות עצוב או להשאר אדיש

אנס לפי דעתי הוא לא בן-אדם שצריך ליהיות בחברה

ואני מתכוון אנס לא מייקל ג'קסון במיוחד

ובכל זאת, יש מעט מעוד אנשים שאני חושב שמגיע שישמחו במותם (ורובם כבר מתים).

אונס הוא בהחלט מעשה נורא, אבל עובדה שלא מקבלים עליו - ברוב המקרים והמקומות בעולם - עונש מוות. כנראה שבכל זאת צריך לתת לאנסים צ'אנס להשתלב בחברה בתור אנשים חדשים, בין אם זה בתנאים שונים משאר האנשים ובין אם לא. לפחות זה מה שאנשים גדולים וחכמים מאיתנו קבעו בחוקי מדינות מערביות רבות.

ובבקשה אלכס, תעשה משהו עם התגובות הילדותיות (ובמיוחד עם הגזעניות) בפורום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אה... לא.

אם אני לא טועה אפילו ביהדות יש את הנושא של "עין תחת עין" בלי קשר אפילו לחוקי המדינה שזהים בנושא לרוב מדינות העולם.

יש מעשים שהעונש עליהם צריך להיות מוות (אני דוגל בעונש מוות במקום מאסר עולם ללא אפשרות לצאת) אבל אונס הוא לא אמור להיות אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...