אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים

חן מ

Recommended Posts

וואלה אחי אם היה לי כישרון בציור הייתי מכין תמונה של זה אבל בגלל שאין לי תחשוב על השלד של וולברין ותדמיין את זה בתצורת תחתונים

xD חזקקק

אבל תלוי לאיפה תלך בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לג'ובניקים יש מבחנים קשים כגון שידוך סיכות בפינה בצורה מדויקת! מי שטועה בזווית ולא מחבר ב-45 מעלות במרחש של 4 מ"מ מתחיל רק מ-80 ואז משקללים לו את הציון הסופי!

"תורנות מטבח אחת בחצרים והוא יתאבד"- אחח הרגת אותי כי הדיון הבא יהיה- איך אני מגיע לחצרים? או- איפה זה חצרים ומה יש שם? ROFL

לאיזה רמה הגעתי שאני צוחק על שטויות כאלה..

בכל אופן, בין אם המבחנים הם ציוניים של מצטיין וכאלה כמו שיש בקרבי אז יש גם לג'ובניקים. חוץ מזה אתה תקבל הערכה טובה יותר על כך שאתה ממלא את תפקידך טוב יותר וגם החבר'ה יעריכו אותך ותאמין לי שלהשקיע בחיים רק יוסיף לך וככל שתבצע את עבודותיך בין אם בצבא לבין בחיי היומיום אתה תצליח ברמה ניכרת!

עכשיו, ממליץ לך אני שתשקיע ותלמד ותתחיל לעשות מעט ותפחית מהזמן שבו אתה שוהה על המחשב כי זה לא עושה לך טוב ותתחיל לקחת דף ועט ולכתוב מערכונים כי בקצב הזה אתה מפה ל"שבוע סוף" עם הבדיחות הללו... :silly:

מה גם שאם תעשה מערכון של איש שבא לשחק באימולטורים של משחקי טיסה עם חליפת טיסה יהיה קורע מצחוק ומבטיח לך שכל HW יפלו לרצפה! :xyxthumbs:

חן, עשה לכולנו טובה וכך חופשה ותתרענן קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי הדיון הזה רחוק מלהיות מיותר ונראה לי שהוא מאפשר [לי לפחות] לראות איך אנשים מסתכלים על בי"ס וצבא. מה זווית המבט שלהם לגבי דברים שונים. אותי אישית זה מאוד מעניין.

בכל אופן, אני בכיתה י"א וזו אחת השנים הטובות ביותר שהיו לי בבי"ס. אני לומד בויצ"ו במגמה למוסיקה. יש לי מורים מצויינים שהיחסים של הכיתה ושלי איתם בפרט טובים מאוד. המורים שלנו הם בני-אדם קודם כל. כל יום שני וחמישי יש לנו ימי מגמה שבהם אנחנו לומדים את התיאוריה של המוסיקה [הרמוניה, ספרות המוסיקה, מאלתרים, מנגנים בהרכבים, חלק שרים במקהלה ולומדים סולפאז']. הבי"ס הזה הוא באמת חוויה מיוחדת בכל מובן, אני פשוט בר-מזל. אני לומד ועוסק בתחום שאני אוהב בלי לימודים ריאליים קשים. אין לנו שיעורים, מעט עבודות ורק קצת מבחנים [4 מכל מקצוע בשנה + מתכונת ובגרות אם יש].

למורים למוסיקה זה פשוט תענוג להקשיב. אנשים עם המון ידע במלא תחומים, מיהדות להיסטוריה לאמנויות השונות למוסיקה וגם בדברים ריאליים [ועוד מיליון ואחד דברים אחרים]. חלקם גם הם פרופסורים ברקדמיית רובין.

אני יודע שליסודי ולחטיבה אולי לא כ"כ אתגעגע, אבל לתיכון אני בטוח שכן, ובטח שבצבא. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל מקרה,בצבא אולי מבחינת משמעת יותר קשה מבצפר...אבל יש יותר חופשיות בצבא כי אין דבר כזה הפרעות,כרטיסים אדומים וכו',אפשר לדבר עם מי שרוצים מתי שרוצים ואין את המורה שאומר לך אסור לך לדבר וכו'...

אתה כל כך נאיבי שזה כבר מתחיל להיות עצוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מה אתה בוכה על אוכל?

אתה משרת בתל- נוף במיקרה? עד כמה שידוע לי לא- אז עד שלא יצא לך לאכול את הזבל שנתנו אצלנו לחיילים במשך איזה שנה אין לך זכות להתבכיין... במיוחד אם אתה בחצרים\ פלמחים או אחת הכנפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עתודאי... בפעם האחרונה שהייתי בבקום פינו אותי לחודשיים קייטנה בעובדה...

ואני לא קוטל על שטויות... המטבח של החיילים סגור והיו מביאים להם רק נקניקיות\ המבורגרים מסריחים במשך שנה... כמעט בלי סלטים... לפני כמה חודשים התחילו לעשות להם פיתיות וזה הייה שיפור עצום...

אם הייתי קוטל על שטויות הייתי מדבר על זה בחד"א קצינים לא כל יום אופים לחם ו3~4 פעים בשבוע יש נקניקיות\ המבורגרים\ שניצלים ולא צלי או עוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...