אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא קונספט חדש... ועד כמה שאני יודע למסוקים האלה יש תמרון הרבה יותר טוב מאלה שאתה מכיר...

אני יודע אני שמעתי על המסוק הזה לפני הרבה זמן אבל אני מתקשה להבין איך לאדם יש קורדינציה כל כך מטורפת בשביל מסוק כזה

נראה לי ברוסיה שתינוק נולד מזריקים לו IQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מה אתה בוכה על אוכל?

אתה משרת בתל- נוף במיקרה? עד כמה שידוע לי לא- אז עד שלא יצא לך לאכול את הזבל שנתנו אצלנו לחיילים במשך איזה שנה אין לך זכות להתבכיין... במיוחד אם אתה בחצרים\ פלמחים או אחת הכנפות...

אני הייתי בשיזפון.

I win בתחרות ה"אוכל הגרוע בצה"ל".

הס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בחדר אוכל של הקצינים בשיזפון היה אותו אוכל אבל הוכן בצלחות יפות, הגשה נאה וסידוק למופת. היה נעים לאכול אותו.

חצי מההנאה שלנו מאוכל (גם במסעדות אגב) זו צורת ההגשה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מחזק...

כשאתה יושב ליד שולחן שהידיים שלך לא נדבקות אליו מרוב ג'יפה האוכל נראה הרבה יותר טוב...

זה החיילים אשמים

חצי המחיילים אוכלים כמו בהמות מתי שהם לא בבית שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי?!

וזה גם לא איך שהם אוכלים- זה בעיקר כי לא שוטפים ידיים ולא מנקים את השולחנות כמו שצריך...

חח.. פתאום חשבתי על חן יושב בטירונות ליד שולחן ומחכה שיגישו לו את האוכל עם כוס יין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החיילים אשמים

חצי המחיילים אוכלים כמו בהמות מתי שהם לא בבית שלהם

זה כי חצי מהחיילים שוברים ידיים/רגליים/ שופכים מסיר שומנים על העור/ משחקים אותה משוגעים/ גורמים לאמא שלהם לשתף פעולה ולהגיד שבעלה מכה אותה/ מקבלים ת"ש אחרי שהסתירו פלזמה FHD של פיונר אצל השכנים, מקבלים פטורים כמו נכים, יוצאים מהצבא/עוברים לבסיס יומיות חצי מטר מהבית והחלק השני, הפראיירים הממורמרים אוכלים את כל החרא, בסוף נשברים ומתחילים לחפף. כל מה שרטוב נקי ושאר הפתגמים. ככה נראה צה"ל במאה ה-21. תיכון על מדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...