זקוק להמלצה על מצלמת DSLR לצלם מתחיל עד 800$ - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על מצלמת DSLR לצלם מתחיל עד 800$

מיץ חתולה

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום.

כצלם חובב ללא ניסיון כמעט במצלמות DSLR (רק דמויי) אך עם המון רצון ללמוד ולהתפתח כצלם חובב, החלטתי לשדרג למצלמת DSLR.

התקציב לשם כך הוא כ- 800$ למצלמה פלוס עדשת קיט (ואבזור בסיסי כמו תיק וסוללות).

אין לי נושא צילום מועד, אך לרוב זה בעיקר צילומים עירוניים (כמו למשל בטיולי ערים ונוף בעולם) ואנשים (אחיינים, משפחה, חברים) במגוון דיי רחב של תנאי תאורה (החל מאור יום בחוץ ועד לתנאי תאורה קשים).

כמו שאמרתי כבר אני חדש בתחום ה- DSLR וככזה אין לי שום ציוד קודם (פרט לחצובה) או העדפה על אחד היצרנים. אופציית ה- live view חשובה לי למדיי וכמו כן צילום הוא אפשרות מבורכת (אך לא הכרחית). גורם חשוב נוסף הוא עלות הציוד ההיקפי והעדשות (שיבואו אני בטוח עם הזמן).

כרגע המצלמה שמצאתי הכי מתאימה לצרכיי (לפי מיטב הבנתי הצנועה) היא D5000 של ניקון אך מדאיגה אותי במעט ההיעדרות של מנוע פוקוס פנימי (מה זה אומר על התאמתם של עדשות עתידיות ועלותן ביחס לעדשות ללא מנוע פיקוס). כמו כמו כן קוסם לי מאד יתרון המסך המפרקי (כמשתמש לשעבר של canon A620 אני מודע היטב לנוחיות הצילום עם מסך שכזה).

אני פתוח לחלוטין לשמוע עוד הצעות או עצות.

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D5000 חורגת מהתקציב במקצת. בB&H היא נמכרת ב850$ כולל עדשה בסיסית 18-55VR

השאלה היא אם אתה מתכוון לקנות בארץ או בחו"ל?

הD5000 נראית לי ממש מצוינת. אבל אם חשוב לך גם ציוד היקפי אז כדאי לך לבדוק לגבי a350

יש LIVE VIEW, ויש גם מסך מפרקי (לא לכל הכיוונים ברמה של D5000, אבל די נחמד)

בכל אופן, חכה להמלצות של boren

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה נרכשת בארצות הברית ולכן התקציב בדולרים. שקלתי לקנות פה, אך הבדלי המחירים בקשת הזו של המצלמות הם של כ- 1000 ש"ח - לא מעט בכלל.

הסתכלתי על תכונותיה "היבשות" של הסוני והיא ניראת נחותה מהניקון (שוב פעם לפני מיטב הבנתי הצנועה)...מה יתרונותיה פרט לחיסכון הכספי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...