התקנת מיקלדת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת מיקלדת

guy_pr

Recommended Posts

שלום קניתי מיקלדת חדשה של microdoft ואני לא vצלחתי להפעיל חלק הכפתורים שיש שם (my documents,my pictures,my music) היתקשרתי לחנות שמימנה קניתי את המיקדת ושם עמרו לי ואני צריך להוריד דריבר באתר של ואני לא מצאתי את זה באתר .

עודה לכם עם תעזרו לי לימצוא.

נב.vדגם של המקלדת הוא :kb-0168

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הלינק, בעיקרון הוא מזהה לבד איזו מקלדת יש לך, אבל אם לא אתה יכול להגדיר (יש תמונות של המקלדות כך שאתה אפילו לא חייב לדעת שם של דגם.

http://download.microsoft.com/download/WirelessNMMK/Install/2.2/W98NT42KMeXP/EN-US/itp2_21engallmsi.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המיקלדת ועכבר של ב 140 שקל שזה כלום כי אני ראיתה בחנות אחרת רק את המקלדת ב 232 ואת העכבר ב 130 שקל ואני חושב שמכרו לי סט שהם נותנים למי שקונה מחשב ואז הם מתקינים את המקלדת למי שהם מוכרים לו את המחשב כי על החוברת שקיבלתי רשום :להפצה רק עם מחשב חדש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי זה שכתוב על זה להפצה עם מחשב חדש בלבד סימן שקנית OEM

אין לך מה לבוא בטענות לחברה זה פשוט לא מגיע עם דריבר

אם היית קונה בקופסה מקורית והכל היית מקבל דריברים וחוברת הוראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

המחיר הכי זול שאני ראיתי של החבילה הזו הוא 155 ש"ח.

מה שמצחיק אותי זו החוצפה הישראלית הדבילית הזו של לעשות כסף על כל דבר - מוכרים לך כל מה שאפשר.

להפצה עם מחשב חדש? למי אכפת, נמכור ונעשה על זה כסף.

כמו הקטע שהיה לפני שנה בערך שקוקה קולה נתנו עוד בקבוק חינם עם פקק צהוב למי שקונה שישיה, ופתאום בכל מקום מכרו לך במחיר מלא בקבוקים עם פקק צהוב למרות שחוקית אסור להם למכור אותם...

דרך אגב, מי אמר שעם OEM לא מקבלים דרייברים?

אבל זה לא משנה, רוב הסיכויים שהיית גם ככה מקבל גרסה ישנה יותר של הדרייבר ומתישהו היית מוריד אותו מהאינטרנט... אני כבר מזמן הפסקתי לגעת בCDים שאני מקבל עם חומרה שאני קונה ומוריד את הדרייברים העדכניים לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...