אני יותר מדי רזה ! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יותר מדי רזה !

whitiger19

Recommended Posts

אין דבר כזה. זה שטויות שאנשים שרואים בודיבילדרים אומרים לעצמם "הם רק מנופחים ולא חזקים" כדי להרגיש יותר טוב לגבי עצמם. עליה במסת שריר בהכרח מתבטאת בעליה ביכולת הרמה.

מניסיון לא קטן שלי עם הרבה מרימי משקולות שהיו מנופחים אפילו יותר מימני ,אבל הרימו הרבה פחות ממה שאפילו מיתאמן ממוצע הרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חדל קשקשת,אתה כל כך מלא במיתוסים וקלישאות שזה פשוט מגוחך

מילא מיתוסים ,אבל קלישאות ? קלישאות על מה ? על זה ש"בודיבילדרים הם רק מנופחים" ? ,כי זה לא אני אמרתי זה teatime אמר שרוב האנשים חושבים .

אני רק אמרתי שישנו רוב לא קטן של מרימי מישקולות שפעולת ההרמה לא מספקת להם בהכרח יותר כוח ,אלה מעלה אותם במסה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל השריר לא מעיד על כמות הכוח- אבל עליה במסת שריר מתרחשת עליה בכוח.

אפשר להתאמן בשביל מסה ואפשר להתאמן בשביל כוח, ואם תתאמן למסה תוכל להרים פחות מאימונים בשביל כוח. אבל עליה בכוח תתרחש בשניהם. אין מצב שמישהו עולה במסת שריר בלי להעלות בכוח. יתכן שראית אנשים "מנופחים" יותר ממך מרימים פחות מאנשים אחרים שהתאמנו לכוח ונראו רזים יותר, אבל ביחס לעצמם הם בטוח התחזקו מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון על זה דיברתי ,לא אמרתי שאנשים שעושים אימון מסה לא מקבלים כוח ,זה לא הגיוני פיזית ,אמרתי פשוט שהרמה שבה הם יכולים להרים היא נמוכה בהרבה מאדם שמיתאמן על כוח .

זהו זה מה שאמרתי ,bitch slap זה שהניסוח לא ניראה לך או לא מובן לך ,זה לא אומר שאתה צריך יש לתקוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו זה מה שאמרתי ,bitch slap זה שהניסוח לא ניראה לך או לא מובן לך ,זה לא אומר שאתה צריך יש לתקוף .

פעם הבאה תהיה ברור למרות שאתה עדיין לא מדייק, זה ממש לא "בהרבה" אבל אין כבר כוח להתכווח כי הנושא הזה מלא במיתוסים כאלה ואחרים שזה פשוט הזוי .

ואם הרגשת מותקף,אני מצטער . לא התכוונתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע הרבה על אימוני אבל אחי הקטן (באיזור גיל 20) וגם אשתי (לפני צבא) הרימו משהו כבד מדי כי הם חשבו שהם חזקים כי הם עשו הרבה כושר/הלכו לחדר ושניהם דפקו לעצמם חוליות בגב התחתון.

כוח?נפח? מה שחשוב שלא תעשו שטויות כי בעיות עמוד שדרה זה כואב מאוד ועולה גם הרבה כסף. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...