לוקח את החברה לישון בים ומחפש משקה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקח את החברה לישון בים ומחפש משקה

00000

Recommended Posts

אני יודע שיש למשל הוגרדן בבקבוקים.

הרבה טוענים שהיא דומה לשטפן אבל אני מתנגד!

יופי יופי , הזכרתם אותה , עכשיו אני מצליח להרגיש את הריח והטעם שלה ואני חייב לפחות איזה חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוגארדן בבקבוק-גועל נפש! אני מודע לכך שיכול להיות שמדובר בטעם המקורי של הבירה("בירה עם נגיעות הדרים וכוסברה" או שיט כזה..TRUE STORY)..ושבפאבים בעצם מגישים גירסא שמהולה או נמזגת בצורה שגויה-אבל אני מעדיף את הטעם בפאבים,חד וחלק.

שכרות מיין-יש כאלו שאוהבים אותה ויש כאלו שלא..אין ספק שה"סטלה הפילוסופית" שיין מביא תתאים לבני זוג שיוצאים לבדם ללילה על החוף,אבל אל תשכחו שאתם מציעים לו פה יין מבעבע ולא יין "טבעי",ויש שוני גדול בשכרות שהעניין יביא..

בכל מקרה,בהמשך להצעה של ZAM,שרדונה מהסדרה האיזורית של יקבי כרמל פשוט מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הוודקות והמשקאות הקשים למיניהם זה אחלה, אבל אולי עדיף להישאר עם יכולות קצת, אני ממליץ על בקבוק של למברוסקו אדום מתקתק, זה עולה משהו כמו 35 שקל והולך מצויין עם בחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,זה ידוע שאתרי האינטרנט(המעטים) של חנויות המשקאות מציעים מחירים יקרים בטירוף..

דבר שני,מדובר בסיטונאי שמוכר לרוב העסקים באיזור הדרום..חנות אמינה למדי..אני מוכן לבדוק שוב ולהיווכח אבל אני בטוח בכמעט 100 אחוז שזה המחיר שראיתי...

על איזה חנות אתה מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב לפני כמה עמודים שהוא יבדוק/יאמץ את רעיון השנאפס/ארטיק..אני מניח שהוא כבר ביצע את התכנון שלו וכל הדיון הזה הפך ללא אקטואלי מאז,ורק אנחנו כאן ממשיכים לטחון מים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...