לוקח את החברה לישון בים ומחפש משקה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקח את החברה לישון בים ומחפש משקה

00000

Recommended Posts

גם ארטיק וגם שנאפס יש המון טעמים..פשוט כנס לחנות משקאות ותבחר מה שנראה לך טוב..אבטיח/מלון/אפרסק/לימון..תנסה לחשוב מה יהיה לך טעים ובעיקר לא יעשה לך בחילה אחרי כמה כוסיות...רצוי להביא ספרייט או אפילו מים לדילול העניין,יש כאלו שזה מתוק להם מדי בתצורה הטבעית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שהוא מתכוון לזה ש"היא תשתה לו מהבקבוק"

:lol: :lol: :lol: :lol: הרגת אותי זה כל כך מתאים לציטוט

אה, ומה כל כך רע במידורי סאוור?!??!( או רגיל לבד עם קרח)

המחיר של הבקבוק אמנם לא זול 170 ש"ח אבל זה כל כך טעים ובנות מתות על זה (ליקר מלון למקרה שלא ידעת, 21 אחוז אלכוהול)

וגם המליצו פה על ארטיק, זה חמוד לגמרי וזול סביבות ה 50 ש"ח לבקבוק אתה פשוט מקפיא אותו שיהיה קר קר ובערב שתלך לים קח אותו איתך..או באיזו ציידנית אפילו, לא טעים לשתות אותו חם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: הרגת אותי זה כל כך מתאים לציטוט

אה, ומה כל כך רע במידורי סאוור?!??!( או רגיל לבד עם קרח)

המחיר של הבקבוק אמנם לא זול 170 ש"ח אבל זה כל כך טעים ובנות מתות על זה (ליקר מלון למקרה שלא ידעת, 21 אחוז אלכוהול)

וגם המליצו פה על ארטיק, זה חמוד לגמרי וזול סביבות ה 50 ש"ח לבקבוק אתה פשוט מקפיא אותו שיהיה קר קר ובערב שתלך לים קח אותו איתך..או באיזו ציידנית אפילו, לא טעים לשתות אותו חם..)

אצלי בעיר יש מידורי ב105..מאיפה אתה קונה עם מחירים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,זה ידוע שאתרי האינטרנט(המעטים) של חנויות המשקאות מציעים מחירים יקרים בטירוף..

דבר שני,מדובר בסיטונאי שמוכר לרוב העסקים באיזור הדרום..חנות אמינה למדי..אני מוכן לבדוק שוב ולהיווכח אבל אני בטוח בכמעט 100 אחוז שזה המחיר שראיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...