מחפש...מערכת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש...מערכת

bm

Recommended Posts

היי שלום לכולם המליצו לי לשאול אותכ אז אני שואל ומקווה שתעזרו לי אני רוצה לקנות מערכת ביתי ב 650 שח ויש לי כבר דיוידי של metz אני רק רוצא מערכת בסכום הזה אני לא מתכוון גדולים אני מתכוון איזה 5 וסאב וופר אם תביאו לי לינקים למכרזים אני מאד ישמח כמו כן קניות קבוצתיות אני גם ישמח לקבל קצת מידע על מה המערכות שוות תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שלא קנית כי זה זבל, למרות שזה נשמע מפתה.

אני ממליץ לך בחום על הADA880 כי יש לי אותה ואני יודע כמה היא חזקה וטובה.

אל תקנה את החרא הזה ואת דומיו, בו אלי ותשמע את הADA880.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.wallashops.co.il/shopmind_sites/easydisk/product.asp?pf_id=SNALADA880

זאת המערכת אז השאלה שלי ההאם היא תומכת ב 5.1 כאילו אני מבין שזה הכ טוב...אז אם היא לא תומכת בזה שווה לי בכלל לקנות אותה כי זה לסלון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא הכן 5.1 אבל הסנטר הוא מדומה

שזה אומר שהאפקט של הסנטר נעשה ע"יי שני הקידמיים (אם הם די קרובים עליך במהלך שמיעת הסרט זה מתנהל ממש כמו סנטר מוחשי)

מערכת כמו זו תתפקד די טוב בסלון אבל בחדר רגיל אתה תנצל אותה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר זולה כן (אפשר לומר גם יותר יפה),

אבל על תשווה אותה מבחינת איכות ל Altec Lansing.

היה לי ניסיון אם רמקולים מבית קודה יותר טובים ממה שצינת והם ממש נשמעים גרוע ובכלל לא ההיתי משווה אותם לADA880 מבחינת איכות

(אפילו אם זה יסתיים במחיר הזה זה לא שווה כי קודה זה לא רמקולים).

נ.ב

תיקנתי את הלינק

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/AuctionProd.asp?auction_id=1007834

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים , חבר שלי קנה בדיוטי פרי 5.1 של אלטקס (חברה לא מוכרת , אכן) + רסיבר JVC (לא זוכר את הדגם המדוייק) + של LG . כל זה ב-2300 שקל (500$ פחות או יותר) .

הלכתי לשמוע את המערכת , ואתם יודעים , אהבתי . נכון שהרמקולים הם לא מהרמה הכי גבוהה וגם ה- הוא יחסית פשוט ואולי אפילו גם הרסיבר ...אבל ב-2300 שקל זה שווה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...