הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש. - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש.

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ממש מתים עלינו.

זה ההסדר היחידי שעלה לי לראש.

ישראל ממש לא יותר מתקדמת.. זה רק מה שמספרים לך.

חוץ מצבא והייטק רנדומלי היא מדינת עולם שלישי בהרבה תחומים

תעשה לי טובה,

יש שם מדינות שפעם ראשונה בחיים שלי שמעתי עליהם:

afgentina,botswana,mali.

ועוד מדינות שרוב האוכלוסיה שם חיה בעוני מוחלט כמו:

ברזיל,קמרון,מרכז אפריקה,צ'ילה,אקוודור,אינדונזיה,קניה,ניחארגוואה,ניגריה ועוד.

ואני לא מבין שהם לא רואים את הפוטנציאל אחרי הכל אנשים פה מחליפים (ושוברים) פלאפון מדי שבועיים.

ממש לא ברור לי הקטע הזה.

בכל אופן מדוע היא מדינת עולם שלישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתם לרגע שהחברות סלולאר הישראליות למתרגשות להביא את המכשיר הזה בגלל המחיר שלו עם ההתחייבות?

נראה לכם שהם מעוניינות למכור מכשיר ב 500~ ל 3G ו 1000~ ל 3GS

כשהם מוכרות מכשירים שלדעתי נחותים ממנו בהרבה ב 3000 ש"ח עם התחייבות ועם הכול ...

אל תשכחו שפה כל ישראלי גם עם הוא עומד מאחורי אירגון זה באופי שלו לחפש את הקומבינה, להרוויח כמה שיותר...

אני חושב שכולם קוראים עיתונים ויודעים שישראל זה סוג של מעצמה סלולארית

אני לא חושב ש היא הבעיה פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שתשכחו מזה, סלקום זה לא חברות הסלולאר של חו"ל, אין מצב שיהיה ב-1000 כנראה...

מה ההבדל בין סלקום/אורנג' והמפעילות בחו"ל?

למה דיל שטוב לוודפון לא טוב לאורנג'?

הרי יש סיבסוד של המכשיר דרך תוכנית תעריפים+DATA גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין סלקום/אורנג' והמפעילות בחו"ל?

למה דיל שטוב לוודפון לא טוב לאורנג'?

הרי יש סיבסוד של המכשיר דרך תוכנית תעריפים+DATA גבוהה

ההבדל גדול מבחינת חסינות חברה וכדומה וממש לא נכנס לזה, כמו כן מצב השוק בארץ הוא שכניסה של ב-1000 שקל עם התחייבות תהפוך כל מכשיר אחר ללא רלוונטי, איך הם בדיוק ימכרו W706 ? לא רואה את זה קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? בוא ניכנס לזה...

מה אתה יודע על החסינות של אורנג' שיש לה גב של אחת מענקיות הטלקומניקציה בעולם?

ובכלל, מי אמר שצריך גב כזה?

עצם העובדה שבמקביל לרכישת מכשיר כזה אתה מתחייב לחבילה של 300 ש"ח (למשל) ל18 חודשים מכסה בקלות את העלות של המכשיר והסבסוד

תסתכל על דוחות כספיים של או אורנג' ותראה שאת הכסף שלהם הם לא עושים ממכירת מכשירים, הם עושים משיחות

אתה חושב שאכפת להם במה תדבר במציאות שבה ממילא כל מכשיר מסובסד במלואו למי שמדבר מספיק?

אז הם לא ימכרו W706, העיקר שתדבר מספיק (או אל תדבר אבל תשלם בכל זאת)

בכל מדינה בעולם שבה נמכר האייפון יש תוכנית כזאת, רק בחלק יש בנוסף תוכנית PAY&GO שבה המחיר הוא מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק. ולמה שלספקית יהיה אכפת איזה מכשיר הוא הכי נמכר? הספקיות מרוויחות משרותי (שיחות, הודעות, , שירותי תוכן וכו'), שמה יש רווחים של מאות אחוזים, בציוד קצה, לפעמים אין רווחים כלל ולפעמים רווחים של עד עשרות אחוזים בודדים. הסיבה שהספקיות עדיין משקיעות ורוצות להשיק מכשירים מתקדמים זה כדי שיעדיפו אותן על פני ספקיות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק. ולמה שלספקית יהיה אכפת איזה מכשיר הוא הכי נמכר? הספקיות מרוויחות משרותי (שיחות, הודעות, , שירותי תוכן וכו'), שמה יש רווחים של מאות אחוזים, בציוד קצה, לפעמים אין רווחים כלל ולפעמים רווחים של עד עשרות אחוזים בודדים. הסיבה שהספקיות עדיין משקיעות ורוצות להשיק מכשירים מתקדמים זה כדי שיעדיפו אותן על פני ספקיות אחרות.

גם , וגם בגלל שבמכשירים כאלה , השימוש בתכנים היקרים גובר

בגלל שיפור שלהם + ריבוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...