הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש. - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש.

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אמרו מספרים , רק כמה יותר מהיר בסלוגן.

על המצלמה פירטו לחלוטין, אוטו פוקוס 3MP וכו'...

על השאר לא דיברו בכלל

עידכון קל:

יצא עידכון ל Safari 4 (מחוץ לבטא)

והעלו Podcast של הכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל Macworld, לא WWDC ::)

WWDC יהיה זמין מחר בבוקר :D

גם ניסיתי דרך ADC וזה אומר לבדוק מאוחר יותר.

האיפון החדש ממש אחלה, עכשיו רק צריך לקוות שיהיה אותו בקייץ ב$600 או פחות למכשיר 16GB פתוח ללא חוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון קל:

יצא עידכון ל Safari 4 (מחוץ לבטא)

והעלו Podcast של הכנס

אכן, יצא גם לOS X דרך ה SOFTWARE UPDATE

האיפון החדש ממש אחלה, עכשיו רק צריך לקוות שיהיה אותו בקייץ ב$600 או פחות למכשיר 16GB פתוח ללא חוזה.

אגב, בספרד יש סימפרי? (סלחו לי על העצלנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בספרד יש אייפון סימפרי? (סלחו לי על העצלנות)

פעם אחרונה שבדקתי (כשאבא שלי טס לברצלונה, בפברואר) הוא לא נמכר בספקיות ללא התחייבות, ובחנויות פרטיות המחיר לiPhone 3G 8GB פתוח היה 550-600 יורו.

הkeynote זמין לצפייה באתר אפל:

http://events.apple.com.edgesuite.net/0906paowdnv/event/index.html?internal=ijalrmacu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיכים עם הטריק הזול של "עאלק 199 דולר" המכשיר כמכשיר בלי חבילת AT&T יעלה הרבה הרבה יותר, וכשמתחרים כמו האומניה HD עומדים לצאת ועוד ועוד לא בטוח שיהיה לו קל כמו בעבר... כשהם מתלהבים ממצלמת 3 מגה פיקסל עם אוטופוקוס בחברות האחרות משתעשעים כבר עם 12...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טריק, ככה הוא נמכר בכל מקום שהוא משווק רשמית כי הוא נמכר רק כחלק מחבילת התחייבות.

ונכון, המצלמה שלו רק 3 מגה, אבל ברוב הדברים הוא לא רואה הרבה מכשירים אחרים (כולל מבוססי WM וSYMBIAN)

למעשה, אם תסתכל על התלונות שלך בעבר בקשר לאייפון (ואתה בהחלט עקבי בצורה בלתי אובייקטיבית בעליל בנושא האייפון) , תראה שרובן כבר לא קיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עיקבי כי לדעתי למרות כל ה-BUZZ\HYPE ועוד כמה מילים שמחזיקות יפה מאד את אגדת האייפון הוא עדיין רחוק שנות אור ממכשירים בני זמנו כמו האומניה HD שאוטוטו יוצא וכבר מציעה הקלטות 720P, 12 מגה פיקסל ועוד ועוד...

יחד עם זאת אני חייב להגיד שהגרסא האחרונה של האייפון היא היחידה שבאיזשהו מקום כן הייתי רוצה אצלי, בהחלט מדובר במוצר משוייף ונכון יותר כחבילה, רק חבל שכל גרסא מוסיפה עוד משהו קטן ועוד כמה צעדים ולא באמת צעד ענק קדימה. למה לא לשחרר הקלטות 720P ? זה לא משהו שתלוש מהמציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...