מחשב שהורכב לבד בבית לא עולה - לא מגיע למסך פוסט כלל - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שהורכב לבד בבית לא עולה - לא מגיע למסך פוסט כלל

kokoloko80

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עידכון מהשטח: הבאתי ספק 550 של חבר שלי, חיברתי, הפעלתי כלום לא קורה. (אותה בעיה כמו מקודם)

אני מתחרפן, :bash: כל המחשב חדש חוץ מלמעשה הכרטיס מסך שעוד באחריות... יכול להיות שהוא הגורם?

יכול להיות כשהרכבתי את המחשב, שרפתי את הלוח אם? דאגתי "להתפרק" ממתח סטטי, לא לגעת במעבד או במחברים אלקטרוניים אחרים בידיים ולראות שאני לא "מקצר" אותם.. מה זה יכול להיות?!?! ואיך אני מחזיר עכשיו לחנות? לא יסירו את האחריות מהם כשיגלו כשהרכבתי לבד? ממתי הלוחות האלה כאלה רגישים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתק את הספק מהחשמל, בזמן שהוא מנותק לחץ מספר פעמים על כפתור ההפעלה של המחשב ע"מ לפרוק אי-אילו קבלים שנשארו טעונים, חבר את הספק בחזרה לחשמל.

מבחינת אחריות על הלוח, לא צריכה להיות בעייה, כל עוד אין נזק פיזי ללוח (אתה מביא את הלוח בחלקים, לדוגמה) בחנות אמורים להחליף.

אתה בטוח שהרכבת את המעבד והקירור שלו כמו שצריך?

נסה לפרק את כ.המסך ולפעיל את המחשב ככה, יש ציפצופים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כמו ספק כי אין מצב שחלקים חדשים יראו את אותה תקלה כמו החלקים הקודמים. מה שכן אבל אתה יכול לבדוק אם הכפתור ההדלקה תקין, אולי הוא פשוט נשחק או קיבל מכה ועכשיו הוא לא מדליק את המחשב.

תנסה להביא גם הארד דיסק ובנתיים תנסה להדליק את המחשב עם הארד דיסק חדש ולהדליק דרך הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי shuy

סעיף 1 שלך - בוצע, ללא תועלת.

לפני כמה ימים פירקתי שוב את המאוורר והמעבד וראיתי שהרכבתי אותם נכון. לפי כל המדריכים המעבד אמור להיכנס רק בצורה אחת בלבד ואם הוא לא מוכנס נכון רואים שהוא לא יושב בתושבת שלו כמו שצריך כך שוידאתי גם את זה.

חשוב אולי לציין שאני משתמש במאוורר הישן שיושב על המעבד החדש (המאוורר הוא blue orb 2 של tt) לפי האתר הוא מתאים ללוחות אם ולמעבדי lga 775 (שהוא סוג המעבד ולוח האם שקניתי מלכתחילה.

הלוח שותק לגמרי, וזה מה שהכי מרגיז לא מציין כלום, הוא מקבל חשמל בוודאות.

כשאני חושב על זה, יש נורות led ע"ג הלוח שמראות כביכול מה העומס טעינה על הלוח, כשאני מדליק את המחשב הם עולות למקסימום (נדלקות כולן) ולא נכבות (אם תרצה אצרף תמונה)

ניסיתי להפעיל גם ללא כ.מסך, ללא זכרונות ושוב, הלוח נאלם ולא מתריע.

יכול להיות שחיבורי reset - שחיברתי מהמארז ללוח האם מקצרים, גורמים לתקלה וכדומה?

אני כבר עובד עצות, מלבד ללכת לחנות לראות האם הכרטיס עובד אצלם ואם כן לקרוא פשוט לטכנאי מחשבים.

מה אתה אומר? יש עוד הצעות לפיתרון?

תודה[br]פורסם בתאריך: 31.05.2009 בשעה 00:29:52

זה נשמע כמו ספק כי אין מצב שחלקים חדשים יראו את אותה תקלה כמו החלקים הקודמים. מה שכן אבל אתה יכול לבדוק אם הכפתור ההדלקה תקין, אולי הוא פשוט נשחק או קיבל מכה ועכשיו הוא לא מדליק את המחשב.

תנסה להביא גם הארד דיסק ובנתיים תנסה להדליק את המחשב עם הארד דיסק חדש ולהדליק דרך הלוח אם.

גיא, איך מדליקים דרך לוח אם? הכפתור pwr מדליק את המחשב הכל מסתובב ומזמזם אבל לא מתקדם מעבר לשלב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק לגמרי את הלוח מהמארז ונסה להפעיל אותו בחוץ עם הרכיבים הבאים בלבד:

ספק-כוח.

מעבד + .

כפתור ה-PWR ע"מ שתוכל להדליק את המחשב.

יש ציפצופים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק לגמרי את הלוח מהמארז ונסה להפעיל אותו בחוץ עם הרכיבים הבאים בלבד:

ספק-כוח.

מעבד + קירור.

כפתור ה-PWR ע"מ שתוכל להדליק את המחשב.

יש ציפצופים?

בוצע, הלוח שותק.

רק כדי לוודא: חוט לבן משמעו (-) כדי לראות שחיברתי את הרמקול כמו שצריך....

אני מצרף תמונה, כולל אלו של ה ledים דולקים, אולי זה יעזור.

נשאר רק כנראה לא?

[br]פורסם בתאריך: 31.05.2009 בשעה 01:05:54

עדכון:

יש מצב שהספיקר פשוט הלך, כשנגעתי בו ושיחקתי בו בחיבורים שמעתי כל מיני קרחצים כאלה כאילו הוא מקבל מתח אבל רק משתעל....

יש מצב לעקוף את הספיקר הזה ולאלתר משהו משלי...?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח ספיקר מחבר רק לצורך הבדיקה, אני מאמין שבלי הספיקר (ככול הניראה הוא תקול) לא תוכל לזהות את הבעיה.

בקיצור תחבר ספיקר אחר, בשתי מצבים: 1. הלבן הוא המינוס, 2. הלבן הוא הפלוס.. לא קשה כל כך בשביל לשלול את כל האפשרויות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...