כסף זה הכול בחיים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסף זה הכול בחיים?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

תכלס כל דבר היום אפשר להשיג עם כסף (כן אפילו בצורה עקיפה וישירה).מי שיש לו כסף יכול לעשות הכול,כל דבר בגדר האפשרי (טוב נו כמעט הכול).אדם עם כסף יכול לגור בדירת פאר עם מכונית מפוארת צמודה ושומר ראש,אדם שיש לו כסף יכול לגרום לבנות להמשך אליו הרבה יותר (טבע האדם) וככה גם אפילו למצוא אהבה מהר יותר (ולא אני לא מדבר על להשיג בחורות בקטע של סקס אלא על אהבה)

אפילו בקטע הרוחני כסף יכול לעזור מאוד,לדוגמא ציור ואפילו דת (צריך כסף כדי לבנות בתי כנסת ולקנות ספרי תורה וכשיש כסף אפשר לעשות את זה בצורה מרשימה).בעזרת כסף אפשר להשיג את העזרים הכי טובים וככה האפקטיביות וההנאה מדברים רוחניים היא גדולה יותר

בקיצור...כמה שזה עצוב ושטחי כסף זה הכול בעולם?

מי מסכים איתי ומי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כסף זה האמצעי שאפשר תמורתו לקבל סחורות ושרותים שבני אדם אחרים מייצרים. השאלה היא אם מה שאתה רוצה לעשות בחיים שלך תלוי באותם סחורות ושרותים.

אם יש לך צורך קטן בסחורות ושרותים של אחרים (נניח אתה מסתפק בלחם ומים) אז אתה כמעט לא תלוי בכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים

כסף לא יעשה אותך שמח

כסף לא יגרום לך לביטחון

כסף לא יתן לך וחיים טובים

והכי חשוב, בעזרת כסף לא תקנה אהבה ואיכפתיות

צריך להבין שכסף לא גודל על העצים וצריך להשיג אותו והדרך שבה משיגים את הכסף יחסית ולזמן שמשקעים להשיג והזמן שאתה משקיעה בעצמך ובקרובים אליך הוא זה שמשנה לא כמה כסף יש לך

להשקפתי אני מעדיף להרוויח עשרת אלפים בחודש לעבוד 5 בשבועה ימים 8 שעות ביום מאשר להרוויח הרבה יותר ולהיות עבד עם מיליונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שווה כל הכסף אם אתה אפס מבחינה חברתית?

כל אחת שבאה אתה מבריח אותה. וכל החברים שלך בורחים ממך.

זה שיש לך כסף לא אומר שהחיים שלך טובים.

וזה שאין לך הרבה כסף לא אומר שהחיים שלך גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף כן יעשה אותך שמח.

כסף לא יכול לגרום לך לבטחון.

אבל כסף זה דבר שצריך בחיים כי בילדיו אתה לא תסתדר, אבל כמובן שזה לא הכול בחיים זה ברור יש הרבה דברים שאתה מקבל מהם שמחה.

אבל אני חושב שכסף מאוד חיוני לחיים וכדי שהחיים היו יותר טובים רצוי שהיה לך כסף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים

כסף לא יעשה אותך שמח

כסף לא יגרום לך לביטחון

כסף לא יתן לך וחיים טובים

והכי חשוב, בעזרת כסף לא תקנה אהבה ואיכפתיות

צריך להבין שכסף לא גודל על העצים וצריך להשיג אותו והדרך שבה משיגים את הכסף יחסית ולזמן שמשקעים להשיג והזמן שאתה משקיעה בעצמך ובקרובים אליך הוא זה שמשנה לא כמה כסף יש לך

להשקפתי אני מעדיף להרוויח עשרת אלפים בחודש לעבוד 5 בשבועה ימים 8 שעות ביום מאשר להרוויח הרבה יותר ולהיות עבד עם מיליונים

אם יש לך אישה וילדים ומשכנתא, אז עם הכנסה כזאת אתה תהיה עבד של הבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף יכול להביא לך ביטחון (עצמי וגם פיזי).

כסף יכול להביא לך המון בראות אבל נחוצה התערבות שלך כמו בחירה באכילת אוכל בריא (שעולה המון - גם דבר שכסף יכול לעזור) אכפתיות ודאגה לגוף שלך.

כסף (אבל ממש לא רק) יכול להשווב (ככה כותבים את זה?) לך המון שימחה.

כסף יכול לתת לך לימודים יוקרתיים ועתיד יותר מבטיח.

כסף לא יכול לשנות את מי שאתה.

כסף לא יכול להביא לך אהבה או להגדיל את הסיכויים למצוא אחת כי זה תלוי במי שאתה והרבה פחות במה שיש לך.

לסיכום - כסף יכול לעשות הרבה דברים אבל לא הכל ובטח שהוא לא הכל בחיים! אם הוא היה הכל בחיים אז אנחנו לא היינו מעדיפים חיים שמחים ואהבה על חיים עשירים מחוסרי שימחה (שלא תמיד ככה, זו רק דוגמה). אבל רצויי מאוד מאוד מאוד שיהיה המון... כי אין מה לעשות יש יותר מידי דברים שהוא נותן והשאר תלוי בך ובמי שאתה.

עריכה: חשוב להוסיף שכסף גם מביא לך שקט נפשי וחיים הרבה פחות לחוצים (דבר שגם משפיע על הבריאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה הכל בחיים, ומי שיגיד לך אחרת פשוט עדיין לא יצא אליהם.

אם אתה חושב שרכב מפואר ומותגים יעשו אותך מאושר אתה טועה. עובדה שרוב הסובלים מדיכאון בארצות הברית שייכים למעמד הגבוה.

פתחתם כאן חתיכת דיון פילוסופי. לפני שמתחילים צריך לדעת על איזה סכומים אנחנו מדברים פחות או יותר. מעמד ביניים VS מיליונרים? עניים מרודים VS מעמד ביניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף הוא 98% מהחיים. יש עוד דבר או 2 חשובים, וכל השאר שוליים לחלוטין או ניתנים להשגה מוחלטת בעזרת... כסף.

אם אתה חושב שרכב מפואר ומותגים יעשו אותך מאושר אתה טועה. עובדה שרוב הסובלים מדיכאון בארצות הברית שייכים למעמד הגבוה.

פתחתם כאן חתיכת דיון פילוסופי. לפני שמתחילים צריך לדעת על איזה סכומים אנחנו מדברים פחות או יותר. מעמד ביניים VS מיליונרים? עניים מרודים VS מעמד ביניים?

עכשיו זו בדיוק הנקודה.

אם אתה "המעמד הגבוה" שמשמעו "קורע את התחת בשביל לחיות טוב", בטח שלא יהיה לך טוב במיוחד.

אם זכית או הרווחת כמה מליונים בצורה שאתה לא צריך לעבוד יותר- אין סיבה שלא יהיו לך חיים מאושרים.

אתה יכול לא לעבוד או לעבוד במשהו שסתם יתן לך תעסוקה שאתה אוהב, ולא משנה אם המשכורת אפסית.

עם תעסוקה שאתה אוהב, בלי דאגות כלכליות, משאבים להתעסק בתחביבים שלך והרבה זמן פנוי- אין סיבה שלא תהיה מאושר.

לא מדובר פה על רכבי יוקרה ובולשיט, כזה, גם אם הייתי עשיר, לא הייתי קונה מכונית בחצי מליון שקל.

משהו קטן וספורטיבי (במקרה שלי, סמארט רודסטר, פשוט כי אני מת על המכונית הזו)+מכונית ממוצעת, גולף או משהו בסגנון. לא צריך להתחרפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...