כסף זה הכול בחיים? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסף זה הכול בחיים?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כסף זה כמו חמצן - שניהם נשרפים באותה מהירות !

מעבר לכך עם כסף אפשר להשיג הכל - כולל אהבה כולל בטחון כולל הערכה , כולל (אפרט בהמשך) , כולל הכל בעצם.

השאלה - איך העשיר מתנהל ואיך העני מתנהל - וכמובן אמונותיהם.

לגבי -

אם ניקח שני אנשים חולים באותה מידה - אפילו בסרטן - אותו סרטן !

למי מבין שניהם יש סיכוי גבוה יותר לחיות לעשיר שיכול להקים חברת תרופות שתמצא רק בשבילו פיתרון גם אם הוא לא אתי ,אשר יכול לקנות איברים במידה והוא יצטרך השתלה.

או הבנאדם ללא המשאבים - שאפילו כסף להקרנות אין לו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה כמו חמצן - שניהם נשרפים באותה מהירות !

מעבר לכך עם כסף אפשר להשיג הכל - כולל אהבה כולל בטחון כולל הערכה , כולל (אפרט בהמשך) , כולל הכל בעצם.

השאלה - איך העשיר מתנהל ואיך העני מתנהל - וכמובן אמונותיהם.

לגבי -

אם ניקח שני אנשים חולים באותה מידה - אפילו בסרטן - אותו סרטן !

למי מבין שניהם יש סיכוי גבוה יותר לחיות לעשיר שיכול להקים חברת תרופות שתמצא רק בשבילו פיתרון גם אם הוא לא אתי ,אשר יכול לקנות איברים במידה והוא יצטרך השתלה.

או הבנאדם ללא המשאבים - שאפילו כסף להקרנות אין לו ?

אתה לא יכול לקנות בכסף אהבה, אתה יכול לקנות זיון.

אתה לא יכול לקנות בטחון, אתה יכול לשכור שומרי ראש.

אתה לא יכול לקנות הערכה, אתה יכול לשכור מלקקי-תחת למיניהם.

אם אתה לא בריא, הזדיינת, לא משנה כמה כסף יש לך, אתה מקסימום יכול לשכור רופא יותר נחשב שיגיד לך שאתה מתפגר תוך 6 חודשים מלאי כאבים מאשר 4 חודשים מלאי כאבים. איברי שוק שחור זה משהו שאסור אסור אסור להתקרב אליו.

בכוונה נתתי דוגמאות לדברים שאי אפשר לקנות כסף

כסף לא קרוב להיות כמו חמצן

וחמצן לא נשרף, הוא מחמצן את החומר הבוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות כל מה שכתבת ^ ^ ^

אני חושב שהתגובה הכי מתאימה היא שאמרה " תקחו את עצמכם ותוסיפו כסף " הכוונה היא , שכסף הוא אלמנט נוסף בחיים ( הוא לא החיים עצמם , החיים עצמם הם הרבה יותר רחבים מערך / אלמנט אחד ) , הוא הרחבה של יכולת ההגשמה פני שהוא מקובל על שכבות רבות של החברה ככלי למעבר אנרגיה ולכן אתה יכול לרתום את האנרגיה של אנשים אחרים לרצונך כלומר אתה ע"י העברת כסף מעצמך לאחרים אתה יכול לקבל את הכוח שלהם ואם יש לך את הכוח שלהם אתה יכול לכוון את הכוח שלהם לאן שאתה רוצה , כך שאם אתה רוצה לכוון את הכוח שלהם לכיוון שיאהבו אותך או ישמרו עליך או ירפאו אותך אתה יכול , אף אחד לא טוען שכסף הוא הערך המוחלט בחיים , אבל מה כן הוא הערך המוחלט בחיים ???

כסף הוא תשובה די טובה להרבה אנשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני אצטט את החתימה שלך

התגובה הנ"ל היא שטויות מצוצות מהאצבע ואיננה מבוססת על שום אמת ועל שום עובדות , כל מה שמובן מהתגובה הנ"ל זה על אחראיות הקורא בלבד !

אין מה לעשות, אתה יכול לנסות לקנות אהבה או הערכה, מה שתקבל זה ערימה של חנפנים אומרי הן שינטשו אותך כשהכסף יגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אתם שוב עושים זאת..

חבל על הוויכוח. לכל אחד חשוב משהו אחר.

אני למשל עושה בסביבות 100$ בחודש מהאינטרנט. אז מה? זה 100$ לביזבוזים? ממש לא!

לחלק זה יכול לשמש כביזבוזים נטו, ולחלק זה יכול לשמש לשכר דירה וכו'...(כמוני).

נניח שיש לי עבודה שממנה אני מרוויח 20K בחודש. אז יבואו ויגידו 100$ נוספים זה כלום, לא עוזר לשום דבר ואפשר לבזבז אותם. ויבואו אחרים ויאמרו, ניתן להשקיע אותם או לקנות בזה אוכל וכו'...

ונניח שאני עושה מעסק פרטי סכומים מטורפים ואני מליונר, והכל סבבה.

מצד שני יכול להיות אדם אחר מליונר שהבריאות שלו ממש ירודה. אז מה הכסף עוזר לו לעומת אדם עני שבריאותו טובה!?

צאו, חיו את החיים ואם בא לכם לבזבז אז תחליטו אם כדאי או לא...

אני לא יודע לתת לכם עצות למה כדאי ומה טוב ומה לא טוב, אבל כסף, זה בטוח לא הכל בחיים. נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף יאפשר לך לממן טיפול רפואי טוב יותר, כן יש גם מיליונרים שמתים מסרטן, אבל כמות האנשים הלא מיליונרים שמתה מסרטן כי המדינה לא מסכימה להכניס תרופה שעולה מאות אלפי שקלים לסל התרופות יותר גדולה.

בסופו של דבר כסף לא הופך אותך למאושר, בריא, אהוב, אבל הוא הופך את כל הדברים האלה להרבה יותר קלים להשגה. בן אדם שלא חופשי לא יהיה מאושר, והחופש העיקרי שאנשים רגילים שואפים אליו זה חופש כלכלי, וזאת כיוון שכל עוד אתה לא חי בצ' קוריאה או יושב בכלא את כל שאר החופשים אתה מקבל גם ככה.

אין מה להשוות בין מישהו שעובד קשה כל יום ובקושי סוגר את החודש למישהו שעובד קשה כל יום נוסע לקאנטרי אחרי העבודה ברכב הליסינג ומקנח באיזה מסעדה שהמנות פתיחה שלה מתחילות ב3 ספרות בסוף השבוע... אפשר להנות מהחיים גם על משכורת מינימום, אבל אני מבטיח לך שהרבה יותר קל להנות מהחיים על משכורת יפה, זה פשוט מסיר ממך הרבה דאגות, שכר דירה, משכנתא, חוגים לילדים, ואפילו הוצאות בלתמיות כמו מכונת כביסה או מקרר שהתקלקל, ברגע שאין לך לוללאת תליה בצורת אוברדראפט או אפילו אי יכולת לקבל אשראי נורמאלי בבנק כל הדאגות האלה שיש להרבה אנשים נעלמות.

אז כן יש אנשים שמרוויחים קצת ועדיין מאושרים, ויש מיליונרים שמתים עצובים וממורמרים(או ככה לפחות כל הסרטים שמנסים להגיד שכסף זה לא הכל בחיים מציגים לך את זה), אבל לא ניתן לברוח מהאמת המרה שבעולם שאנחנו חיים הכל נראה הרבה יותר קל, יפה ונעים יותר עם כרטיס אשראי פלטינום ואאודי A8 בחניה בבית 5 חדרים ברוטשילד או באיזה ישוב יוקרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המשפט "צרות של עשירים" אתה מכיר?

לא סתם אומרים אותו...

לעניים יש הרבה יותר צרות תאמין לי... וזה משפט ציני - "סרבעק האאודי A8 שלי במוסך וקיבלתי אקורד בתור חלופי...."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף יאפשר לך לממן טיפול רפואי טוב יותר, כן יש גם מיליונרים שמתים מסרטן, אבל כמות האנשים הלא מיליונרים שמתה מסרטן כי המדינה לא מסכימה להכניס תרופה שעולה מאות אלפי שקלים לסל התרופות יותר גדולה.

בסופו של דבר כסף לא הופך אותך למאושר, בריא, אהוב, אבל הוא הופך את כל הדברים האלה להרבה יותר קלים להשגה. בן אדם שלא חופשי לא יהיה מאושר, והחופש העיקרי שאנשים רגילים שואפים אליו זה חופש כלכלי, וזאת כיוון שכל עוד אתה לא חי בצ' קוריאה או יושב בכלא את כל שאר החופשים אתה מקבל גם ככה.

אין מה להשוות בין מישהו שעובד קשה כל יום ובקושי סוגר את החודש למישהו שעובד קשה כל יום נוסע לקאנטרי אחרי העבודה ברכב הליסינג ומקנח באיזה מסעדה שהמנות פתיחה שלה מתחילות ב3 ספרות בסוף השבוע... אפשר להנות מהחיים גם על משכורת מינימום, אבל אני מבטיח לך שהרבה יותר קל להנות מהחיים על משכורת יפה, זה פשוט מסיר ממך הרבה דאגות, שכר דירה, משכנתא, חוגים לילדים, ואפילו הוצאות בלתמיות כמו מכונת כביסה או מקרר שהתקלקל, ברגע שאין לך לוללאת תליה בצורת אוברדראפט או אפילו אי יכולת לקבל אשראי נורמאלי בבנק כל הדאגות האלה שיש להרבה אנשים נעלמות.

אז כן יש אנשים שמרוויחים קצת ועדיין מאושרים, ויש מיליונרים שמתים עצובים וממורמרים(או ככה לפחות כל הסרטים שמנסים להגיד שכסף זה לא הכל בחיים מציגים לך את זה), אבל לא ניתן לברוח מהאמת המרה שבעולם שאנחנו חיים הכל נראה הרבה יותר קל, יפה ונעים יותר עם כרטיס אשראי פלטינום ואאודי A8 בחניה בבית 5 חדרים ברוטשילד או באיזה ישוב יוקרתי...

אם אני מבין אותך נכון, אתה גם אומר שכסף זה לא הכל בחיים, כלומר, חלק משמעותי אבל עדין לא הכל בחיים. אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...