OC מחנות ב 1 שקל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC מחנות ב 1 שקל

King omri

Recommended Posts

שלום אנשים.. :hi:

אחרי מעט יסורים קיבלתי סופסוף מחשב חדש (מפרט מצד ימין) שבוצע בו OC בחנות עבור שקל אחד! :bash:

אני יודע שזה לא ממש "מקצועי" מצידי אבל חשבתי לעצמי שהם בטוח מבינים בזה יותר ממני וחוץ מזה מה אכפת לי שיעשו מה שיעשו נראה איך זה עובד ונמשיך משם, מקסימום נבטל את ב OC.

הנה תמונות מחלון ה בביוס כפי שהגיעו מהחנות:

ai1.jpg

ai2.jpg

advanced.jpg

הנה גם כמה מה CPUZ:

cpuz2.jpg

אני אדם מאוד טכני אבל OC אף פעם לא עשיתי.

מקריאה הפורום פה הבנתי שבכדי לבדוק עם OC יציב צריך לאמץ את המעבד בעזרת תוכנות כגון PRIME95.

כמו ילד טוב התקנתי את התוכנה הפעלתי אותה והתבוננתי בטמפ"

לצורת מדידת הטמפ" אני משמתמש בתוכנה PROBEII שקיבלתי עם הלוח אם.

מעבד:

מנוחה = 46

מאמץ = תוך שתי דקות הגיע ל 70 ואז מייד הפסקתי את ה PRIME

לוח

מנוחה = 45

מאמץ = 45

נראה לי מוזר הצורה שבה הטמ"פ טפסה, אני מבין (ותתקנו אותי אם אני טועה) שהמקסימום המומלץ ל I920 זה 70 מעלות.

האם הכל נראה לכם תקין??

הטמפ בחדר שלי היא כרגע 27 מעלות.

תודה מראש

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ידוע לך שיש לך צוואר בקבוק ענק ?

בין המעבד לכרטיס מסך :P

תשמע הOC לא כל כך יציב(יחס הזיכרונות הוא 1:10 וכדי שיהיה יציב צריך שיהיה 1:1.)

תעשה OC לבד =]

הכי טוב ומוומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לך שיש לך צוואר בקבוק ענק ?

בין המעבד לכרטיס מסך :P

תשמע הOC לא כל כך יציב(יחס הזיכרונות הוא 1:10 וכדי שיהיה יציב צריך שיהיה 1:1.)

תעשה OC לבד =]

הכי טוב ומוומלץ.

ידוע.

למשחקים שאני משחק זה מספיק...

לא מבין בזה יותר מדיי, יש מישהוא עם לוח\מעבד כמו שלי שיכול להמליץ על הגדרות?

ובלי קשר לא נראה שהמעבד חם מדיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו מעבדים חמים מאוד ומותר להם להגיע ל-100 מעלות כמו קרה לצוות הביקורות כאן באתר עם גירסת האקסטרים וקירור סטוק

אני מבין שאתה לא עם קירור סטוק ולכן הוא אמור להיות יותר קר + מעבד זה עינין של מזל ליפול על אחד טוב

אם אתה רוצה תבטל את שלהם ותעשה לבד למרות שגם ככה מ-2.66 ל3.2 ההבדל בביתועים לא יהיה משהו מטורף אבל שווה לך אם בא לך לעשות לבד

פשוט תתחיל מההתחלה עם מדריכים מהאתר כאן ומשאר האינטרנט + תזכור שדברים משתנים ממערכת למערכת ואין שתי מערכות זהות בעולם.......

+ שים לב לכך שכרטיס המסך שלך הוא בעיתי ואם אתה נשאר איתו אני לא מבין למה לקחת ספק 550W כל כך יקר

+ יקר ומבוזבז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danix60 כשאתה אומר 100 מעלות אתה מתכוון ל CPU TEMP שאני רואה עם כלי מדידת הטמ"פ שאסוס סיפקו לי ( ה CPU PROBE) כי כאשר הטמפ הגיע ל 70 ה CPU PROBE הל לצעוק ולהבהב באדום.

אני מעוניין להגיע ל 3.6 גיגה.. אני מאמין שזה אפשרי..

לשיטתך. אתה ממליץ שאוריד את המכפלה ל18 ואתחיל לעלות לאט לאט עם התדר מ 175 ל 200 מה"צ

מה המקסימום שאפשר להיע אליו עם המעבד הנ"ל רק על ידי משחק בתדר ובמכלפלה?? (בערך.. אני מבין שלא כל המעבדים נבראו שווים)

יש לי מארץ LIAN LI PC7FW עם מאורר 140 בפרונט ו 120 מאחור

המאוררים אגב בפרופיל סטנדרט וכשאני מאמץ את המחשב הם מסתובבים במקסימום.

בעתיד אני אחליף גם כרטיס מסך ואז אולי אצטרך את ה 550W

הלוח אם התאים לי לתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.6 הוא דבר מאוד אפשרי בכפולי ליבה ומרובעי ליבה יותר ישנים ה-I7 אולי יגיע ל3.2 בלי קירור מיוחד בעיקרון הוא עם מכפלה נעולה (לא פתוחה כמו מעבדי האקסטרים) וכן תוריד מכפלה ותשחק עם התדר עד שתרגיש אי יצובות ותוסיף מתח בזהירות לא לעבור את המקסימום המותר + שים לב לזכרונות

וקרא את כל הכתבה הזאת http://hwzone.co.il/reviews/corei7_performance/3/ שתתיתן לך פרופורציה (לא רק את העמ' שנתתי קרא את כולה)

+ חפש מדריכים עם ביקורות טובות באינטרנט + ותוכל להעיזר בהם מאוד

ודרך אגב לפני קניית המפרט התייעצת כאן בפורום עם אנשים על בחירת החלקים כי כרטיס המסך דיי מציק ויוצר צוור בקבוק + הארד דיסק חשבתי היו ממליצים לך על RAID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע שהכרטיס מסך הוא לא משהוא ואני אשדרג אותו בעתיד, אולי גם RAID בכל אופן השתדלתי לא ללכת על רכיבים שיגבילו אותי.

המחשב משתמש לעריכת וידיאו (מצלם הרבה את המשפחה), משחקים (נכון להיום הכרטיס סיפק את הסחורה) ואינטרנט\שימושים כללים.

אני מתיישב לקרוא את כל החומר ששלחתם לי אני מקווה שמדובר ב I7 כי במעבדים הקודמים דברים נעשו קצת אחרת.[br]פורסם בתאריך: 21.05.2009 בשעה 23:15:26

אני מציע לך לבדוק את הטמפ' של הליבות עצמן בעזרת REAL TEMP

מה המגבלה לטמפ של ה I7 שנמדדת באמצעות ה REAL TEMP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק את הטמפ' של הליבות עצמן בעזרת REAL TEMP

אין לי מושג איך שכחתי לומר לו לעשות זאת כי נגיד אצלי הוא כותב (במנוחה): טמפ' מעבד 35 טמפ' ליבה 1 40 ליבה 2 36 מעלות

(המספרים למעלה הם דוגמא פלוס נכונים פשוט הדלקתי את התוכנה וכתבתי) אך יש לזכור שטמפ' בזמן מנוחה לא מענינת אותנו (כמעט) ומה שחשוב זה בזמן מאמץ מה כן עם הניסיון הדיי קטן שיש לי עם I7 אני יכול להגיד לך מראש שהוא יותר חם ואל תפחד עד 85 מעלות

(הניסיון הקטן שלי עם I7 מפתיע ביחס לנסיון הרב שלי עם QX9770 ועם QX9775)

תגיד הלוח שלך הוא P6T SE? רגיל WS PRO? P6T DELUXE / OC PALM? איזה אחד כי יש 8 דגמים וכל אחד שונה קצת ב-OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המגבלה לטמפ של ה I7 שנמדדת באמצעות ה REAL TEMP?

זה יותר תלוי על כמה הTJ מוגדר , בI& הוא צריך להיות על 100

ממה שקראתי 100 זה המקסימום של המעבד כממליצים בפורומים לא לעבור את 85

בגלל שאנחנו בא"י הייתי אומר 75 כי עדיין מתחמם ולך תדע איזה שרב יבוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצורפת מדידת הטפמרטורה של ה REAL TEMP

את ה SCREEN SHOT לקחתי אחרי 5 דקות של מאמץ עם ה PRIME95

שימו לב שטמ"פ ה MB היא 2- מעלות , נראה לי שזה בגלל שביטלתי איזה שהוא משהוא בביוס אני אבדוק את זה בהמשך.

realtempf.jpg

יש לי את ה P6T הרגיל

עדכון אחרי RESTART החישן טמ"פ על הלוח אם חזר לעבוד :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...