OC מחנות ב 1 שקל - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC מחנות ב 1 שקל

King omri

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הורדתי את המכפלה ל 19 שיניתי את תדר הבאס ל 180MHz לוקח ל PRIME95 שתי דקות להביא את הליבות ל 90 מעלות.

בביוס בחרתי זיכרונות של 1444 מהצ, במתחים לא נגעתי מלבד מתח ה DRAM BUS שנקבע עוד בחנות ל 1.62 וולט, כל שאר ההגדרות על אוטומט.

שמתי ל שבחלק העליון של ה REALTEMP הוא מראה את המכפלה והתדר והמכפלה של לא קבועה ומשתנה כל הזמן _פלוס מינוס אחד שתיים סביב המכפלה שבחרתי) מה הסיבה לכך?.

cpuz3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד המכפלה משתנה בגלל ניהול פנימי של המעבד..

כמו שציינו כבר I7 ידועים בהתחממות יתר..שכן עם הקירור סטור הם מגיעים "בכיף" לאזור ה85+..

על כל מקרה המעבד יספק אותך גם במצב סטוק..

אם אתה לא מרוצה מהטפ' פשוט תוריד את הOC..

כמו כן בדקת שהמאוורר של SCYTHE מסתובב על MAX RPM במאמץ ?

איך הסירקולציה במארז ?

ובשורה תחתונה..מה המטרה שלך בגדול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד המכפלה משתנה בגלל ניהול פנימי של המעבד..

כמו שציינו כבר I7 ידועים בהתחממות יתר..שכן עם הקירור סטור הם מגיעים "בכיף" לאזור ה85+..

על כל מקרה המעבד יספק אותך גם במצב סטוק..

אם אתה לא מרוצה מהטפ' פשוט תוריד את הOC..

כמו כן בדקת שהמאוורר של SCYTHE מסתובב על MAX RPM במאמץ ?

איך הסירקולציה במארז ?

ובשורה תחתונה..מה המטרה שלך בגדול ?

האם ניתן לבטל למעבד את האפשרות לשחק עם המכפלה?, האם זה לא מסוגל להפיל לי את ה OC?.

המאורר על MAX

במארז יש שני מאוררים: אחד של 140 שמכניס אויר ואחד של 120 שמוציא

המטרה שלי היא להגיע ל 3.6 יציב (גם בשרב)

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי בביוס..אבל זה די מיותר..

ואם אתה רוצה להגיע ל3.6 אתה חייב לשפר את יכולת הקירור..החל מהוספה של מאורר שני לMUGEN..או קנייה של שני מאווררים חזקים יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נתחיל בכך ש-OC לא מבטל אחריות ואינטל תומכת ב-OC וזה למה הם מוצעים את גרסאות ה-X לכל דגם

2. למעבד BOX האחריות היא לשלוש שנים (קרא את הדף הראשי של החוברת של המעבד כתוב שם בפירוש: 3years limited warranty

3. כבר כתבתי שככה אתה לא תגיע ל-3.6 אתה תריך אמצעי קיצוניים יותר..........

4. תעלה תמונה של המארז ותסמן בחיצים איך הסירקולציה (כדי שנוכל להגיד לך מה לשפר כמו סידור כבלים הוספת מאוררים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תמונה של המארז וכיווני האויר:

imag0173bq.jpg

כמו שאמרתי קודם 140 מ"מ מכניס אויר 120 מ"מ מוציא.

בנוסף לזאת יש 120 מ"מ לספק (לא בטוח בכיוון אבל הגריל עם המאורר פונה פנימה) ו120 למעבד (הקירור המקורי של MUEGEN 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נתחיל בכך ש-OC לא מבטל אחריות ואינטל תומכת ב-OC וזה למה הם מוצעים את גרסאות ה-X לכל דגם

תגיד איזה שטויות אתה מדבר? OC לא מבטל את האחריות? ז"א לפי מה שאתה אומר, אני יכול לקנות מחר E8400, להעלות אותו ל5GHZ על סטוק, המעבד יימס לי, אני אקח אותו לחנות ואחזיר אותו בטענה שיש אחריות לכל החיים על המעבד, וכשישאלו איך זה קרה אני פשוט אגיד להם "ניסיתי להעלות אותו ל5GHZ? אם אתה אומר שהם יחזירו, תעשה טובה ותביא לי קישור מהאתר של אינטל שאומר ש OVERCLOCK לא מבטל אחריות.

סתם מרפרוף מהיר באתר של אינטל מצאתי את זה

Intel® processors are validated and supported only when they are operated at their factory rated settings. Operating a processor faster than it was designed (overclocking) can cause permanent damage to the processor, and possibly other system components including the motherboard. Other negative results are possible including the inability to boot or calculation errors. Operating a processor outside of specification will likely shorten the life of the processor, and can also void any available processor warranty.

http://www.intel.com/support/processors/sb/CS-030120.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , האחריות לרוב היא בחנות ואם היא עושה OC אז אין עם זה שום בעיה.

דבר שני , איך בדיוק החנות תדע שעשית OC במידה ולא אמרת להם?

מספיק לג'מפר את הלוח או להוציא את הבטריה מהלוח או לעשות CLEAR CMOS ואז אף אחד לא ידע שעשית , מבחינתך אתה יכול להאשים את החנות שלא מרחה טוב את הקירור או שהייתה בעיה במעבד שגרמה לו להתחמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p11ma אתה קצת קיצוני..נתחיל מזה שיש כל כך הרבה הגנות הן במעבד/לוח האם שימענו ממך לשרוף כל מעבד היום..

ונגיד שזה קרה..מה שהסיכוי שואף לאפס ומטה.. ;D המעבד לא ימס לך זה בטוח..מלבד בדיקות מעבדה מעמיקות שאף אחד לא יבצע אותם..כי מלבד היצרנית ועוד כמה חברות ענק..אין ציוד מתאים..וגם אז הציוד יגלה שהמעבד קיבל יותר מתח מהמומלץ..מי בדיוק יוכיח שזה אולי הספק..או עליית מתח רגעית..

אז בשורה התחתונה..כן "אין אחריות לOC" במקרה היבש..בפועל אף אחד לא יודע שביצעת OC..תקרא לזה איך שאתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הסיכוי לשרוף מעבד הוא די קלוש כמו שנאמר לפני ולא נתקלתי בבעיות אחריות.

לגבי עניין גילוי ביצוע הOC... כמובן שאפשר לאפס והכול אבל תנו לנו קצת קרדיט, לא כולם מטומטמים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הסיכוי לשרוף מעבד הוא די קלוש כמו שנאמר לפני ולא נתקלתי בבעיות אחריות.

לגבי עניין גילוי ביצוע הOC... כמובן שאפשר לאפס והכול אבל תנו לנו קצת קרדיט, לא כולם מטומטמים ;)

חס וחלילה , לא התכוונו לתאר אותכם כמטומטמים אבל אתה מסכים שזה כמעט בלתי אפשרי להמיס מעבד?

גם ככה 99% מהחנויות לא יסתבכו עם זה ופשוט יממשו אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...