OC מחנות ב 1 שקל - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC מחנות ב 1 שקל

King omri

Recommended Posts

לא רואים סימנים ולי מתו שני בחיים מOC מאוד קיצוני (אחד עם TEC שהפסיק לעבוד בלילה והשני במהלך קרור בחנקן נוזלי). בחנות עוד לא עבר אצלי מעבד שמת מOC (או בכלל שחזר מת מלקוח ללא נזק פיזי).

אבל ככלל, אם אתה לא מבין בזה כלום ולא רוצה ללמוד את הנושא, רק לעשות OC אז עדיף לוותר בשביל לא לגרום לנזקים בפוטנציה או למערכת מאוד לא יציבה... OC צריך לתחזק לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רואים סימנים ולי מתו שני בחיים מOC מאוד קיצוני (אחד עם TEC שהפסיק לעבוד בלילה והשני במהלך קרור בחנקן נוזלי). בחנות עוד לא עבר אצלי מעבד שמת מOC (או בכלל שחזר מת מלקוח ללא נזק פיזי).

אבל ככלל, אם אתה לא מבין בזה כלום ולא רוצה ללמוד את הנושא, רק לעשות OC אז עדיף לוותר בשביל לא לגרום לנזקים בפוטנציה או למערכת מאוד לא יציבה... OC צריך לתחזק לרוב.

אין ספק שברגע שעושים OC יש צורך לתחזק ולשים עין על כל מה שקורה מבחינת טמפ',מתחים וכד'.

OC זה לא לקחת מעבד וישר להקפיץ אותו ל5GHZ.

OC זו אומנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לך שיש לך צוואר בקבוק ענק ?

בין המעבד לכרטיס מסך :P

תשמע הOC לא כל כך יציב(יחס הזיכרונות הוא 1:10 וכדי שיהיה יציב צריך שיהיה 1:1.)

תעשה OC לבד =]

הכי טוב ומוומלץ.

אין לו שום צוואר בקבוק...ולא נראה לי שיש היום כרטיס שיגרום לצוואר בקבוק במעבד הנ"ל...

אם אתה לא יודע מהוא צוואר אני אפרט..

צוואר בקבוק נוצר כאשר יש רכיב חזק במחשב(כגון:כרטיס מסך) וכאשר מפעילים כמו משחק שדורשת את מאמץ כל רכיבי המערכת כמעט

ויש רכיב שחלש מאד, הוא בעצם לא יתן את הביצועים המקסימלים..הוא יגביל את המערכת בכל שהיא..

במצב שלו יש מעבד חזק מאד וכרטיס מסך חלש..ובמצב כזה לא נוצר צוואר בקבוק אלא המעבד מגביר את הביצועים של הכרטיס במעט מפני שהוא מאד חזק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי בביוס..אבל זה די מיותר..

ואם אתה רוצה להגיע ל3.6 אתה חייב לשפר את יכולת הקירור..החל מהוספה של מאורר שני לMUGEN..או קנייה של שני מאווררים חזקים יותר..

על איזה 2 חזקים אתה ממליץ?

לא משנה מחיר

ותגיד אם אני שם 4 מה כל אחד עושה כאילו מוציא או מכניס ?

אם אפשר אם תמונה או ציור תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא מתכוון לשים 4 על הקירור וזו טעות חמורה..

תשים 2, אחד בכל צד..

אחד מכניס ואחד מוציא באותו כיוון של זרימת האוויר...

לא לשכוח שצריך לקנות עוד קליפסים שתופסים את המאווררים (אלא אם למישהו יש פתרון יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל זה מאוד אסתטי.. אתה מחבר את שני המאווררים משני הצדדים יחד על גבי אותו האזיקון..זה נראה "מעולה" ;D

דרך החורים של המאוורר או באמצעות המסגרת שלו?

נראה לי שבשביל המוגן , צריך אזיקונים ארוכים למדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים מכל הנסיונונות שלי נראה לי שיש בעיה עם הקרור :'(.

עם אובקלוק קל 3045 מה"ז ובלי משחק במתחים (מלבד הזיכרון שעל 1.62) המעבד במנוחה על 60 מעלות!!.

נראה לי שיש לי בעיה כי מצאתי פה כל מיני שרשורים של אנשים עם מעבד דומה וט"מפ נמוכות משמעותית (מישהוא אפילו כתב 35 מעלות בעומס)

נראה לי שאבטל את האוברקלוק ואבצע בדיקות טמפ בעומס\מנוחה בסטוק ככה אני אוכל להבין איפה אני עומד ואפשר יהיה להשוות את המערכת שלי לשל אחרים.

דרך אגב. עם הרכבת המחשב לא ביקשתי שימרחו לי שום משחה ספציפית, הנחתי שמה שמגיע עם ה MUEGEN2 יהי מספיק טוב.

יכול להיות שזו הייתה טעות?

עידכונים נוספים בהמשך...

תודה

שמוליק[br]פורסם בתאריך: 26.05.2009 בשעה 21:30:22

OK הנה התוצאות...

stocktemp.jpg

המדידה נלקחה כאשר המאוררים ב 100%.

תמונות של המארז נמצאות באחד הדפים הקודמים.

לגבי עניין היש\אין אחריות לא מדובר פה ב ניסיון להגיע ל 5GHz אלא לסה"כ 3.6 יציבים גם בשרב כבד.

אם אופציה של מבטלת אחריות איך זה שלזה לא נאמר לי ברגע רכישת המחשב??.

שמוליק

[br]פורסם בתאריך: 26.05.2009 בשעה 21:48:14

נא להתעלם מטמ"פ המקסימום שמופיעה מטה אלה לפי דעתי שאריות חום מהשלב של לפני העלעת המאוררים ל 100%
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעשות מהI7 תנור...

יש אנשים שב3.6 הביאו את המעבד לטמפ' של 35-45 מעלות עם קירורים פחות טובים מהמוגן 2.

הI7 מעבד מאוד מתוחכם , לפעמים זה פועל לרעה כי ישנן מס' אופציות שצריך לבטל/לאפשר בביוס כדי לוודא שהטמפ' לא יקפצו.

יש מדריך בTOM'S HARDWARE לעשות OC לI7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...