העברת קבצים ברשת הביתית - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קבצים ברשת הביתית

Hikaru

Recommended Posts

שלום,

כפי שהמצב נראה..למרות שמהירות העברת נתונים שלך אכן 300Mbps,פשוט הנתב וכרטיס הרשת שלך מדברים בתקן G ולא בתקן N.

1-האם ניסית לדבר עם התמיכה של די-לינק ישראל?

2-האם ניסית לעדכן את קושחת הנתב?

3-האם יש לך מחשב ברשת שיש לו כרטיס רשת בתקן G?

-----------------------------------------------------------------------

תכנס להגדרות מתקדמות של כרטיס הרשת(דרך מנהל התקנים)..תראה האם יש לך אפשרות לקבע את הכרטיס שיעבוד על רק תקן N ולא תקן G+N..ואז לבדוק מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.

העלאת הקושחה לגרסה 2.26RU (האחרונה) לא עזרה בכלל.

אין מחשב אלחוטי שמחובר בכלל, ולא היה אחד בימים האחרונים - אבל המהירות הנמוכה נשמרת גם כאשר הנתב משדר רק בתקן N, כך שלא ייתכן שהנתב והמתאם מדברים בתקן G. מה גם, שלדעתי אין לי חיבור 300Mbps בכלל, המספרים משתנים כל כמה שניות ונכון לעכשיו הם מראים חיבור של Transmit - 243Mbps ו-Receive - 162Mbps כאשר לפי הביקורת של ה-DIR-655 כאן -> http://www.netcheif.com/Reviews/DIR-655/PIC/RaUI.jpg הנתונים מראים בשני המקומות 300Mbps. (ידוע לי שמדובר בנתב מתקדם יותר אך הדרייבר זהה ושניהם פועלים על אותו התקן, אז...)

אני באמת רוצה להאמין שזו בעיה בוויסטה אך המספרים המשתנים האלה מטרידים אותי.

התקשרתי כבר לדי-לינק ואני מחכה לתשובה מהם, אמרו לי שזה בבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שרשום לך מהירויות יותר גבוהות...(של תקן N)אבל בפועל על פי מה שתארת מבחינת קצבים..זה מתאים לתקן g...למרות הכל ויתכן שיש באג שגורם לזה(לא נראה לי שזה קשור לויסטה).

אין לי יותר רעיונות..אז נחכה לתשובה מוסכמת של די-לינק בעניין.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.

העלאת הקושחה לגרסה 2.26RU (האחרונה) לא עזרה בכלל.

אין מחשב אלחוטי שמחובר בכלל, ולא היה אחד בימים האחרונים - אבל המהירות הנמוכה נשמרת גם כאשר הנתב משדר רק בתקן N, כך שלא ייתכן שהנתב והמתאם מדברים בתקן G. מה גם, שלדעתי אין לי חיבור 300Mbps בכלל, המספרים משתנים כל כמה שניות ונכון לעכשיו הם מראים חיבור של Transmit - 243Mbps ו-Receive - 162Mbps כאשר לפי הביקורת של ה-DIR-655 כאן -> http://www.netcheif.com/Reviews/DIR-655/PIC/RaUI.jpg הנתונים מראים בשני המקומות 300Mbps. (ידוע לי שמדובר בנתב מתקדם יותר אך הדרייבר זהה ושניהם פועלים על אותו התקן, אז...)

אני באמת רוצה להאמין שזו בעיה בוויסטה אך המספרים המשתנים האלה מטרידים אותי.

התקשרתי כבר לדי-לינק ישראל ואני מחכה לתשובה מהם, אמרו לי שזה בבדיקה.

שאלה -- אתה משתמש בעבכר/מקלדת אלחוטיים? החיבור שלהם ב-BLUETOOTH? יש חיבור אחר שפועל ליד המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...