2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

זה המון אם תשחק תבין

וזה לא רק זה זה שלבים שונים לגמרי גרפיקה אחרת והרבה דברים ששונו

נכון שהדמות עצמה נימאסה כי טחנו וממשיכים לטחון את מאריו בלי סוף

אבל המשחקים העיקרים מצוינים ובדרך כלל מחדשים הרבה

שיו! שלבים שונים וגרפיקה חדשה!! מדהים

מי מצפה ממשחק שיצא לפלטפורמה חדשה ונועד כדי לקדם אותה יראה הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם בסדרה שיצא לפלטפורמה נחותה שנים לפני?

אגב,הוציאו את רובה המים כי מריו סנשיין זה פשוט משחק גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיו! שלבים שונים וגרפיקה חדשה!! מדהים

מי מצפה ממשחק שיצא לפלטפורמה חדשה ונועד כדי לקדם אותה יראה הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם בסדרה שיצא לפלטפורמה נחותה שנים לפני?

אגב,הוציאו את רובה המים כי מריו סנשיין זה פשוט משחק גרוע

עזוב, באמת שאי אפשר להתווכח עם קרירין. הוא פאנבוי, וכמו שכתוב בחתימה שלו - Resistance is Futile.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי ארבעה עמודים של דיון אני רוצה שתשימו לב לגל החיים שתקף את הדיון, באם זה קרירין או כל אדם אחר עם אהדה מסויימת למריו.

אני רוצה להפנות את לבכם להודעות בארבעת הדפים האחרונים. ב95% מהן מופיעות המילים COD ו MW2. לפני זה הדיון היה שומם שבועות.

אחת המטרות של העלת המחירים הצדיקה את עצמה, אנשים שוב מדברים על המשחק, בפןרןם גיימר לא האמינו לי, כאן לא להאמין לי יוציא אתכם טונה.

במקרה וחלל הידעות על המשחק יתייבש שוב (כמו שקרא ביוני, שבועיים שלמים בלי אייטם) לאקטיביז'ן יהיה קלף בשרבול, קלף בסגנון- "אחרי הפצרות רבות וסקרים שערכה מפיצת המדיה המצליחה , היא מקשיבה ללקוחותיה הרוגזים ומורידה את מחירו של MW2 למצב הקודם!"

מהלך כזה יכול להגדיל את קהל היעד מ13 מיליון ל15 מיליון, דבר כזה ישפר את מעמד החברה, דבר כזה יתן למותג אייטם שלא יתן לקהילה למות משעמום וחוסר ידע

ולבסוף הדבר הזה לא יפגע בחברה שגם ככה חותמת שנת משבר עם פלוס שמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר עם הספאם, אתם תביאו לכך שלאחד המנהלים חסרי הסבלנות יבוא חשק ללחוץ על כפתור הנעילה דווקא בדיון הנוכחי.

זאת הודעת ספאם רשמית ממערכת האתר.

(סתם)

אנא אל תגיבו על ההודעה הזאת, תמשיכו בדיסקוסייה על העלאת המחירים ומה אתם מצפים מהמשחק,

בכל זאת אני לא ניכנע ואני מתכוון לשלוח לIW עוד מכתב עם הצעות שיפור, אז יאללה חברה שנסו מותניים!

נ.ב.

בבקשה חישבו מעט לפני שאתם מתחילים להפיל על COD אלמנטים שלRPG וכו', כמו שהבנתי IW מסוגלת לחשוב על הצעות שיפור שלא ניכנסות להם לתוך הנוסחא של COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש סרטון משחקיות בריו דה ז'ניירו

וסרטון של SPEC OPS

שניהם דיי מטושטשים (MODERNWARFARE247.COM) אבל את מי שהסקרנות הורגת זה יכול לספק עד יום שלישי

שבו הולך לצאת סרטון מולטי חדש.

אגב, במשחק הולך ליהיות AKIMBO PERK, מה שאומר ששילובים כגון DUAL DEAGLES יהיו אמיתיים...

טוב שהישראלים המציאו אקדח שמתאים לסרטים ומשחקים, אגב מישהו חושב שימצאו לDEAGLE מתחרה? (שמעתי ציוץ על מאגנום?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...