2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוקר טוב , WAW זה COD5 WORLD AT WAR כמו שCOD4 ניקרא COD 4 MODERN WARFARE...

בכל מקרה ניחייה וניראה, וייטנאם נחפרה מספיק עם כותרים בשני שקל...

עוד מעט לא ישארו להם מלחמות להפוך לכותר של משחק.

נשאר להם את קוריאה,מלחמת המפרץ 1 ומלחמת המפרץ 2 (זה לפחות העיקריים שבהם)

אני רק מקווה שהם לא יעשו איזה כותר בשם COD FUTURE WARFARE וזה יהיה משהו עתידני לחלוטין שיהרוס את השם COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שחייזרים יקחו חלק ב COD אם זה מה שאתה מתכוון.

למה כל דבר עתידני חייב לכלול חייזרים?? :)

לא יכולה להיות מלחמה עתידנית בלי חייזרים? משהו עתידני פרה (או פוסט) אפוקליפטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לראות את IW מוציאים כותר חדש לגמרי שיעסוק בעולם דמיוני,כלומר מציאות אחרת..שיעסוק במלחמה(כמו מלחמת העולם השניה,למשל),אבל שיהיה מוטרף לגמרי,שונה מכל מה שהתרגלנו אליו..הייתי רוצה לראות איך הם יוכלו להתמודד עם משחק שדורש המצאה וחדשניות גבוהה שכזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לראות את IW מוציאים כותר חדש לגמרי שיעסוק בעולם דמיוני,כלומר מציאות אחרת..שיעסוק במלחמה(כמו מלחמת העולם השניה,למשל),אבל שיהיה מוטרף לגמרי,שונה מכל מה שהתרגלנו אליו..הייתי רוצה לראות איך הם יוכלו להתמודד עם משחק שדורש המצאה וחדשניות גבוהה שכזו..

למרות שניסחת את זה אחרת , אני חושב שהתכוונו לאותו דבר.

צריך לראות משהו שונה ,לא את אותן מלחמות שאנחנו כבר מכירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שניסחת את זה אחרת , אני חושב שהתכוונו לאותו דבר.

צריך לראות משהו שונה ,לא את אותן מלחמות שאנחנו כבר מכירים...

אני לא מכיר את המלחמה בCOD 4...

ותמיד אפשר להציא מלחמות שונות אבל בסוף זה ימאס.יהיה קשה להשאיר את הסדרה הזאת בחיים אחרי COD 6.

יודעים מה? תארו לכם שהיה יוצא כל שנה unreal חדש. אם זה היה קורה לכולם כבר היה נמאס ממנו.האמת שUT3 נותן כל מה שהוא יכול וצריך לתת ועוד אחרי הפאץ הגדול שהוציאו לו זה הישתפר ,ועוד הבנתי שיוציאו עוד. או עוד דוגמא: L4D. רק הכריזו על המשחק השני וכבר כל הקהילה שם עצבנית ובצדק,פשוט לא צריך.

הגבול של COD יגיע מתי שהוא ולדעתי זה יהיה אחרי 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלחמה של COD4 בדוייה, הוא קורה בתקופתינו אבל בתקופתינו קוראים דברים אחרים...

להמציא עלילה ולתת לכם 9 שעות של אקשן הם יכולים בקלות, אבל בקשר לגיימפלי חדש וקונספקטים חדשים אני לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלחמה של COD4 בדוייה, הוא קורה בתקופתינו אבל בתקופתינו קוראים דברים אחרים...

להמציא עלילה ולתת לכם 9 שעות של אקשן הם יכולים בקלות, אבל בקשר לגיימפלי חדש וקונספקטים חדשים אני לא בטוח

למרות שהיא בדוייה היא מאוד מזכירה עימותים עכשיווים (מערכה במזרח התיכון ובמזרח אירופה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, הדבר הכי מזכיר הוא בחור קווקזי שגורם למהפך ברוסייה דבר שמוביל למלחמת אזרחים עקובה מדם...

ממש מזכיר את המציאות :lol:

אולי CHARLIE DONT SURF איכשהו מזכיר את המערכה בעירק כי גם פה המדינה ערבית מטומטמת (סטייל עיראק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...