2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

לא יהיה סלו מוטיון בכל רגע שתרצה, בראיון אחד נאמר שהוא יהיה במקומות קבועים כגון במהלך פריצה לחדר עם טרוריסטים בשביל לראות את הסיטואצייה יותר טוב.

אורי, זה לה השחקן בסרטון, בסרטון הפצצה על הדלת מתפוצצת ויחידת הקונטר טרוריסטים ניכנסת לחדר כשאחד הטרוריסטים מתנפל על האורחים עם סכין.

זה באמת יוסיף דרמתיות למשחק, כמו שבסוף COD4 הסצנה שגריגס חוטף כדור בשכל עשתה את שלה גם פה סצנה של חבר לצוות ניפרד מחלקי גופו ע"י סכין של טרוריסט (וכל זה בסלו מושן) יכולה לתת מספיק דרמטיות

אתה מתכוון למצב כמו בCall Of Juarez , ששני האחים פורצים לחדר ואז הכל כזה בסלו מושן?

כלומר לא יהיה איזה מד של אנרגיה שתוכל למלא ואז ללחוץ על כפתור והכל יהיה בסלו מושן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להמציא פרסונאז'ים קולים זה אחד מתחומי ההתמחות של IW...

ניראה כמו המחליף של GAZ, הוא גם משרת בSAS

משהו נחמד על פרייס-

In the Modern Warfare 2 issue of Game Informer, it says that Cpt. Price did survive but, just like "Soap", was promoted and will not be a playable character.

עוד עידכון קל.

חשבתם פעם שהפנים של SOAP מוכרוות לכם מאיפה שהוא? אם כן אז צדקתם, SOAP מבוסס על ג'וני מסנר מהסרט "דמעות השמש" (TEARS OF THE SUN)

http://www.modernwarfare247.com/news/tears-of-the-sun-inspiration-soap

נ.ב

הסרט פשוט מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה סלו מוטיון בכל רגע שתרצה, בראיון אחד נאמר שהוא יהיה במקומות קבועים כגון במהלך פריצה לחדר עם טרוריסטים בשביל לראות את הסיטואצייה יותר טוב.

אורי, זה לה השחקן בסרטון, בסרטון הפצצה על הדלת מתפוצצת ויחידת הקונטר טרוריסטים ניכנסת לחדר כשאחד הטרוריסטים מתנפל על האורחים עם סכין.

זה באמת יוסיף דרמתיות למשחק, כמו שבסוף COD4 הסצנה שגריגס חוטף כדור בשכל עשתה את שלה גם פה סצנה של חבר לצוות ניפרד מחלקי גופו ע"י סכין של טרוריסט (וכל זה בסלו מושן) יכולה לתת מספיק דרמטיות

יכול להיות שזה יוסיף אבל אני מקווה שלא בכל פעם שאפרוץ דלת של חדר שבתוכו יש טרוריסט יהיה SLO MO כי זה יהיה מוגזם ויהרוס לדעתי.

אני יודע שזה לא השחקן, בסך הכל ניחוש פרוע שלי, כשקליע חורר לגריגס את השכל היה רק אפשר לסובב את המבט ולא ממש לעשות משהו, לעומת זאת כשיורים בזקהייב יש SLO MO שהשתלב די טוב אבל לא הייתי רוצה שבכל רגע קריטי יהיה SLO MO (SOAP פצוע והעובדה שיש לזקהייב שני שומרים וDEAGLE יכולה להקשות עוד יותר את הרמה הכי קשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה יוסיף אבל אני מקווה שלא בכל פעם שאפרוץ דלת של חדר שבתוכו יש טרוריסט יהיה SLO MO כי זה יהיה מוגזם ויהרוס לדעתי.

אני יודע שזה לא השחקן, בסך הכל ניחוש פרוע שלי, כשקליע חורר לגריגס את השכל היה רק אפשר לסובב את המבט ולא ממש לעשות משהו, לעומת זאת כשיורים בזקהייב יש SLO MO שהשתלב די טוב אבל לא הייתי רוצה שבכל רגע קריטי יהיה SLO MO (SOAP פצוע והעובדה שיש לזקהייב שני שומרים וDEAGLE יכולה להקשות עוד יותר את הרמה הכי קשה).

מן הסתם לא כל פריצה לחדר תביא לSLO MO, הסלו מושן יהיה רק בקטעים המעניינים.

אני אישית סומך על אינפיניטי שהם ידעו להשתמש בזה בשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACTIVISION=EA? >:(

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1287572

זה כבר באמת מוגזם... 100 דולר למשחק זאת ההגזמה של השנה...

יש רק פתרון יחיד- לסרס את בובי קוטיק :nixweiss:

אם אתה מכיר את Epic Battle Cry אז הם דיברו על זה בווידאו האחרון שלהם אתמול.

הבובי קוטיק הזה הוא חתיכת זבל שאפשר לייחס לו את העלייה בפיראטיות.

הם אשכרה אמרו שמזל שיש אתרים כמו פיראטביי וכד' כי המחירים האלה שערורייתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACTIVISION=EA? >:(

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1287572

זה כבר באמת מוגזם... 100 דולר למשחק זאת ההגזמה של השנה...

יש רק פתרון יחיד- לסרס את בובי קוטיק :nixweiss:

ממתי 54 פאונד זה 100$?

לפי חישובים מאוד מסובכים שביצעתי בבית הגעתי ל 89$

בבדיקות מאוד מורכבות שערכתי לא מצאתי את המחירים האלה באינטרנט,

מסקנה- תפסיק להילחץ מהדרמות שוויגיימס יוצרים ותבצע הזמנה מוקדמת (שירסמתי כבר בעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי 54 פאונד זה 100$?

לפי חישובים מאוד מסובכים שביצעתי בבית הגעתי ל 89$

בבדיקות מאוד מורכבות שערכתי לא מצאתי את המחירים האלה באינטרנט,

מסקנה- תפסיק להילחץ מהדרמות שוויגיימס יוצרים ותבצע הזמנה מוקדמת (שירסמתי כבר בעבר)

זה לא מוויגיימס , שמעתי על זה כבר ביום שישי בInvisible Walls שבGameTrailers וגם בEpic Battle Cry.

זה המחיר שאקטיווז'ן נקבה עבור MW2 , זה יהיה 60 דולר לPC ו90-100 דולר לקונסולות.

בתור משתמש דווקא יש לי פחות בעיה עם זה , להזמין את המשחק דרך (אם יהיה אפשרי) יכול להיות משתלם בהתחשב ששער הדולר יורד לו כל יום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת כל זה אנחנו יודעים כבר יותר משבוע, אז מה חדש?

זה לא חדש אבל כשמנכ"ל אקטיווז'ן או מה שלא יהיה תפקידו , מודיע בראיון שבכוונתו להעלות עוד את המחירים זה קצת מקומם.

לגבי קנייה מוקדמת , הייתי קצת מחכה עם זה לראות איך יתפתחו העניינים ושער הדולר וכד' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...