2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אני דווקא לא מסכים אתכם, שימו לב לזה שאולי אקטיוויז'ן מתחילה להתנהג יותר ויותר כמו גוף מסחרי ענק אבל מה שהיא מפיקה עדיין מעולה.

לא כמו שהרבה מהבעיות שלהם קשורות לפיתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דווקא לא מסכים אתכם, שימו לב לזה שאולי אקטיוויז'ן מתחילה להתנהג יותר ויותר כמו גוף מסחרי ענק אבל מה שהיא מפיקה עדיין מעולה.

לא כמו שהרבה מהבעיות שלהם קשורות לפיתוח.

כרגע...

ברגע שהאנשים ירגישו שהמוצרים שלהם ממוחזרים , היא אוטומטית תהפוך לEA שנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוגי, אתה רואה את אקטיוויז'ן כחברת זהב רק ביינתים. עדיין אין להם קלפים חדשים בשרוול והקלפים הישנים יתחילו לעלות אבק עוד מעט...

GUITAR HERO ממוחזרת יותר מSIMS, עוד כותר או שניים ואנשים יפסיקו לקנות את השינויים הקוסמטיים הללו.

כנ"ל עם COD, אחרי COD6 ממש אין לי מה לצפות מהסדרה, אפילו אם הם יקחו אותה לעתיד הרחוק זה עדיין הולך ליהיות אותו COD4 בעטיפה שונה ולי אישית יספיקו שני COD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוגי, אתה רואה את אקטיוויז'ן כחברת זהב רק ביינתים. עדיין אין להם קלפים חדשים בשרוול והקלפים הישנים יתחילו לעלות אבק עוד מעט...

GUITAR HERO ממוחזרת יותר מSIMS, עוד כותר או שניים ואנשים יפסיקו לקנות את השינויים הקוסמטיים הללו.

כנ"ל עם COD, אחרי COD6 ממש אין לי מה לצפות מהסדרה, אפילו אם הם יקחו אותה לעתיד הרחוק זה עדיין הולך ליהיות אותו COD4 בעטיפה שונה ולי אישית יספיקו שני COD4.

זה מתחיל להזכיר את סדרת NFS , התחילה מעולה וסיימה בזבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לקנות משחקים כשאני יכול ומצליח לשלוט בעצמי ולא להוריד אותם, משחק שעולה 40 ש"ח יותר מיידית נפסלת האפשרות בכלל לקנות אותו, אז כן.

מה שניסיתי להסביר קודם הוא שיכול מאוד להיות שפה בארץ בכלל לא נרגיש את העלאת המחיר (למחשב לפחות) מאחר ושער הדולר יורד ה10 דולר האלה כבר לא שווים 40 ש"ח וגם ככה מחיר משחק מחשב בארץ הוא כמעט 60 דולר (220 ש"ח או משהו כזה , לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתארים לעצמכם את COD מסיים כמו NFS?! :lol: תאמת זה קצת מפחיד זה נראה כאילו כל חברה שהרווחיה קצת כסף בנתה מותג דופקת מחירים עושה עסקאות עם עוד כמה מפתחים מוציאים משחקים על ימין ועל שמאל בסוף לכולם נמאס הם נופלים וחברה שמתחתיה לוקחת את השליטה וחוזר וחוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתארים לעצמכם את COD מסיים כמו NFS?! :lol: תאמת זה קצת מפחיד זה נראה כאילו כל חברה שהרווחיה קצת כסף בנתה מותג דופקת מחירים עושה עסקאות עם עוד כמה מפתחים מוציאים משחקים על ימין ועל שמאל בסוף לכולם נמאס הם נופלים וחברה שמתחתיה לוקחת את השליטה וחוזר וחוזר...

זה לא הולך כמו שתיארתה, אבל זה קרוב.

חבורה של מוחות גאוניים פותחת חברה, מוציאה משחק נהדר ששובר את כל השיאים של זמנו, קונה אותה חברת ענק ונותנת לה מטרה להוציא למשחק כותרי המשך כל שנה. החברה רואים שככה המותג שלהם יהרס והולכים ופותחים חברה חדשה, אבל מה פה נותנים יותר מימון ואין כבר לאן לברוח, לכן תראו את COD עד המשחק ה9 בסדרה...

יש חברות שהצליחו להתגבר על זה, למשל מפיצה את משחקיה בעצמה ולכן EP3 יצא רק ברגע שהוא מלוטש עד כדי כך שתראו בו את השתקפותכם.

ALAN AWAKE מפותח כמות בלתי מוארת של זמן מאותה סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות שהצליחו להתגבר על זה, למשל מפיצה את משחקיה בעצמה ולכן EP3 יצא רק ברגע שהוא מלוטש עד כדי כך שתראו בו את השתקפותכם.

הבעיה של שהיא בפועל בקושי מוציאה משחקים

HL2 היה מעולה והצדיק את ההיפ אבל מה בטכלס הם עשו מאז ? פורטל? HL2 פרק 1-2 ?

אף אחד מהם לא היה קרוב לHL2 יחסית לזמן ההשקה

אבל בכל מקרה אני מכבד אותה שהיא לא בוחרת בשיטת ה"המשך 1 בשנה "

המשכים כאלו גרמו לי להתרחק ממשחקי ספורט ולזלזל בהרבה משחקים אחרים

בעניין אקטיוויזיון אני אומר ככה יצא גיטר אירו והצליח מאוד יופי

EA עשתה מתחרה אם יותר כלים אז גם גיטר אירו קיבל תוספת כלים יופי מקובל עלי

אבל למה להוציא גיטר אירו 4 ו5 ומטליקה ואירוסמית וכו וכו ? מה ההצדקה לזה ?

גם ככה לגיטר אירו האחרונים יש שרות הורדות של שירים בתשלום לא יכלו במקום להוציא עוד גרסאות להוציא פשוט אוספי שירים בזול

למי שאין ?

באמת צריך להוציא גרסאות כאלו בכסף מלא ?

עכשיו בעניין COD וההזכרה של NFS זה בדיוק זה

NFS כותר כל שנה והרבה פעמים מולטיפלטפורם וזה מה שקרה לCOD

NFS מנוע גרפי אחד לכמה שנים וזה מה שקרה לCOD

ואל תשלו את עצמכם COD7 כניראה כבר בפיתוח (צוות אחר ) וגם אל תצפו לשדרוגים משמעותים בגרפיקה \פיזיקה \משחקיות וכו יחסית לחומרה (בעיקר בקונסולות ששם החומרה לא משתנה בדרך כלל )

פשוט כי יש כבר משהו שעובד מאז COD4 ואני לא חושב שהם ישנו את זה בקרוב ולפי הסרטון בE3 לא ניראה ששינו הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...