2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אני לא קונה את המשחק עד שהוא יהיה בנהחה בסטים, ככה קניתי את COD4 ב27 דולר ופה אני מקווה לאותה התפתחות...

אגב, המחיר הבאמת מופקע הולך לגירסאת הקונסולות ולא רק וויגיימס פירסמו את הכתבה, למעשה הם תרגמו אותה ::)

נ.ב.

50 CENT מדובב חלק מהדמויות הבראזילאיות.

לצערינו לא נישמע את הקריאה "HEY YA NIGGA COVA MAH ASS" שכן הראפר הנודע מקבל שורות דיי פשוטות בסגנון של "RELOADING!"

"REVIVE ME" (בCO-OP תיהיה אפשרות להחיות חבר שנפל, אין רופאים במולטי) וכו'.

אינפיניטי מגיבה ואומרת ש50CENT אינו הסלברטי היחיד שמשתתף בתהליך הדיבוב, מחכה לנו הפתעה...

http://www.modernwarfare247.com/news/50-cent-in-modern-warfare-2-multiplayer

אגב, באה לי עכשיו לראש מחשבה, אם יש להם קהילה של 13 מיליון צמאים למידע (שזהו קהל היעד)

הם צריכים לנקוט צעדים בשביל שהקהילה לא תתפוגג או תמות מסקרנות (במונח הישיר של המילה מוות). לכן הם חייבים לשחרר כותרת צעקנית פעם בזמן מסויים...

המהלך של העלאת המחירים משך שוב את תשומת ליבינו ויכול לגרום לאנשים מסויימים להתעניין יותר במשחק כי בתת מודע שלהם תיהיה תקווה לשחרור כתבה על הורדת מחירי המשחק...

אם זה מה שקורה אז עושה בשכל, בהרבה מאוד שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת תגובה קצת באיחור אבל, פאק!

את רוב המשחקים שלי אני מוריד ואני משתדל לקנות פעם בחודש משחק (מה לעשות שאני לא יכול לקנות מחו"ל והמחירים לפעמים שערוריתיים בארץ).

רציתי לקנות את ההארדנד אדישן למחשב מרוב שאהבתי את MW המקורי וגם אותה ביטלו, אם יעלו את המחיר לPC עוד (בעקבות העלאת מחיר המחשק לקונסולות) אני אוריד את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש אנשים שמאמינים שהעובדה שהם יורידו את MW2 תפגע איכשהו בACTIVISION, העם פה יותר מידי נאיבי...

היה על זה כתבה היום בYNET אם אני לא טועה , המפתחים ימכרו "שטחי פירסום" לחברות שונות והלוגואים/פרסומות שלהן יופיעו במשחק.

ככה הם ירוויחו את הכסף שהם מפסידים מפיראטיות (כלל עולמית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם עדיין מאמינים שאם לחתוך למיליונים שמורידים משחקים את האפשרות להוריד אותם הם יתחילו לקנות משחקים? אחוזים מעטים יעשו זאת, כל השאר ימצאו דרכים חדשות לקבל את המשחקים חינם או שפשוט יפסיקו לשחק...

אין דבר כזה פגיעה ניכרת מהפירטיות, פיראט זה לא קליינט אבל חברה שמפסידה כסף כי היא סחטה את כל המיץ מהמותגים הממוחזרים שלה צריכה להאשים מישהו בהפסדים הללו, והמישהו הזה חייב ליהיות לא אותה חברה בשביל למשוך אינווסטורים.

בכל מקרה, COD זאת הסדרה היחידה שלא פתחו בה את הפה אפילו פעם אחת בגלל הפיראטיות, נחשו למה (רמז, אין הפסד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם עדיין מאמינים שאם לחתוך למיליונים שמורידים משחקים את האפשרות להוריד אותם הם יתחילו לקנות משחקים? אחוזים מעטים יעשו זאת, כל השאר ימצאו דרכים חדשות לקבל את המשחקים חינם או שפשוט יפסיקו לשחק...

אין דבר כזה פגיעה ניכרת מהפירטיות, פיראט זה לא קליינט אבל חברה שמפסידה כסף כי היא סחטה את כל המיץ מהמותגים הממוחזרים שלה צריכה להאשים מישהו בהפסדים הללו, והמישהו הזה חייב ליהיות לא אותה חברה בשביל למשוך אינווסטורים.

בכל מקרה, COD זאת הסדרה היחידה שלא פתחו בה את הפה אפילו פעם אחת בגלל הפיראטיות, נחשו למה (רמז, אין הפסד)

אתה מסתכל על זה הפוך ממני.

אנ ירוצה שיורידו את המחיר של המשחק , אם המשחק היה עולה 25-30 דולר ולא 50-60 אז הרבה יותר היו קונים אותו במקום להוריד אותו בצורה לא חוקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה שיורידו את המחיר של המשחק. אני פשוט רוצה שאנשים יבינו שזה שהם יורידו את המשחק זה לא איום...

אם יצליחו לארגן שלוש מיליון חתימות של אנשים שלא יקנו את המשחק וACTIVISION תראה את זה היא תיאלץ להוריד את המחיר... ביינתים יש רק 9100 איש בעצומה... אז ניצטרך לחכות למבצעים

http://www.petitiononline.com/cod6/petition.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה שיורידו את המחיר של המשחק. אני פשוט רוצה שאנשים יבינו שזה שהם יורידו את המשחק זה לא איום...

מסכים איתך.

אם יצליחו לארגן שלוש מיליון חתימות של אנשים שלא יקנו את המשחק וACTIVISION תראה את זה היא תיאלץ להוריד את המחיר... ביינתים יש רק 9100 איש בעצומה... אז ניצטרך לחכות למבצעים

לא מסכים איתך , גם אם 3 מיליון איש יחתמו זה לא יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3מיליון*50 שווה 150 מיליון דולר. תקציב פיתוח של כותר המשך.

אולי דעתך השתנתה?

בינתיים כמות החתומים עלתה ל9600. ורק שתבינו, לא שמים על עצומות שחתמו עליהם 10 אלף איש, 100 אלף איש. אבל שלוש מיליון זה כבר 25% מקהל היעד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שאני אוריד כאיום, אני אומר שאני אוריד מחוסר ברירה, כי אין באפשרותי לקנות אותו.

וכמוך יש עוד מיליונים...

זה כמו שנגיד ותיהיה דרך להשיג למבורג'יני בחינם, הרבה מאוד ילכו וישיגו לעצמם למבורג'יני מרצ'לינו יפיפיה והחברה האיטלקית תתחיל לדבר על הפסדים (נניח ועלות הייצור של הלמבורג'יני שואפת לדולרים אחדים :smile1:)

ואז יבואו ויחוקקו חוק שימנע מהאוכלוסייה לקבל למבורג'יני חינם, אותם אנשים שלקחו אותה חינם לא ילכו ויקנו לעצמם למבורג'יני גם אם יהיה להם שני מיליון מיותרים...

לא רק כי האדם קמצן מטבעו, אלא גם מפני שלכל אדם יש סדר עדיפויות וכשעדיפות אחת אפשר לקבל חינם היא מתקדמת אבל כשאי אפשר לקבל אותה חינם היא יורדת לתחתית הסולם. אותו דבר עם משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה היה איזה בכיר שהתבכין בזמנו שעל כל אחד שקנה את גרסת המחשב 20 אנשים הורידו לא חוקי את המשחק

אני חושב שזה היה בCOD4

הם יתנו איזה מחיר שהם רוצים.נראה לי שהם מתלהבים ליציאת המשחק יותר מ13 מיליון+ המעריצים $-)

עלה להם השתן לראש כי אנשים קונים כל גירסה של גיטר אירו בהמונים

והמון אנשים קונים כל גרסה חדשה של COD למרות שהסידרה לא באמת חידשה מאז COD2

תיראה מה יש להם בפיתוח :

טוני אוק חדש +תוסף ב100$ (תוסף שלא באמת צריך בשוק כי יש את הבלנס בורד בWII ובעתיד נאטל של והמצלמה של )

משחק DJ אם תוסף שגם בטח יעלה יקר

3 גרסאות שונות של COD השנה -הראשית ל360\PS3\PC

פורט של COD4 לWII ועוד משחק אחד לDS

DIRT 2 לכל הקונסולות

מישהו אמר EA ולא קיבל ?

פעם אקטיוויזיון הייתה חברה איכותית אבל היא גדלה ויותר מזכירה את EA היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמוך יש עוד מיליונים...

זה כמו שנגיד ותיהיה דרך להשיג למבורג'יני בחינם, הרבה מאוד ילכו וישיגו לעצמם למבורג'יני מרצ'לינו יפיפיה והחברה האיטלקית תתחיל לדבר על הפסדים (נניח ועלות הייצור של הלמבורג'יני שואפת לדולרים אחדים :smile1:)

ואז יבואו ויחוקקו חוק שימנע מהאוכלוסייה לקבל למבורג'יני חינם, אותם אנשים שלקחו אותה חינם לא ילכו ויקנו לעצמם למבורג'יני גם אם יהיה להם שני מיליון מיותרים...

לא רק כי האדם קמצן מטבעו, אלא גם מפני שלכל אדם יש סדר עדיפויות וכשעדיפות אחת אפשר לקבל חינם היא מתקדמת אבל כשאי אפשר לקבל אותה חינם היא יורדת לתחתית הסולם. אותו דבר עם משחקים...

למבורגיני ולא למבורג'יני... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה היה איזה בכיר שהתבכין בזמנו שעל כל אחד שקנה את גרסת המחשב 20 אנשים הורידו לא חוקי את המשחק

אני חושב שזה היה בCOD4 אתה טועה' date=' וגם אם לא אז האיש חרטטן[/color']

עלה להם השתן לראש כי אנשים קונים כל גירסה של גיטר אירו בהמונים

והמון אנשים קונים כל גרסה חדשה של COD למרות שהסידרה לא באמת חידשה מאז COD2 סוס מנצח לא מחליפים

תיראה מה יש להם בפיתוח :

טוני אוק חדש +תוסף ב100$ (תוסף שלא באמת צריך בשוק כי יש את הבלנס בורד בWII ובעתיד נאטל של מיקרוסופט והמצלמה של סוני ) תמיד יש את האידיוט שמוכן להוציא 100 דולר על משהו שניראה כמו סקייטבורד במקום ללכת וללמוד לנסוע על סקייטבורד אמיתי... והוא לא לבד

משחק DJ אם תוסף שגם בטח יעלה יקר אותו עיקרון

3 גרסאות שונות של COD השנה -הראשית ל360\PS3\PC

פורט של COD4 לWII ועוד משחק אחד לDS

DIRT 2 לכל הקונסולות

מישהו אמר EA ולא קיבל ?

פעם אקטיוויזיון הייתה חברה איכותית אבל היא גדלה ויותר מזכירה את EA היום

בגדול מסכים איתך... RIP

01.10.1979-08.08.2009

מתה בהיותה עלמה צעירה בת שלושים שנה...

בואו ניראה מי נישארה לנו?

רק ... שהוציאה את RIDDICK (ומפתחת המשחק רישמי)

אני הולך להדליק נר שהמנכלים של IW יפרשו אחרי MW2 ויפתחו סטודיו חדש תחת ...אמן אמן אמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...