2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעולם האמיתי ה DEGALE הוא סוג של פיל לבן...

ולצ'יצ'ני ממוצע אין סיכוי לגרום למלחמת אזרחים ברוסייה על רקע דעות מהפכניות של המאה ה20..

ככה זה COD, לוקחים דבר קול ומלטשים אותו ככה שזה יהיה שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולצ'יצ'ני ממוצע אין סיכוי לגרום למלחמת אזרחים ברוסייה על רקע דעות מהפכניות של המאה ה20..

ככה זה COD, לוקחים דבר קול ומלטשים אותו ככה שזה יהיה שימושי

רוסיה נמצאת במלחמת אזרחים כבר 300 שנה, זה שכרגע הקורבנות הם בד"כ עיתונאים שמתאבדים ע"י זה שהם יורים לעצמם 15 פעמים בגב מכלי שונים, מחליקים במקלחת וכתוצאה מזה נופלים מהחלון בקומה ה-20 לא אומר שאין שמה מלחמת אזרחים.

רוסיה היא מדינה מפגרת, ועם מזוכיסטי שלא יודע מה הוא רוצה. אני תמיד אמרתי שההבדל היחידי בין רוסים לערבים זה שהרוסים לבנים יותר.

מדינה כמו רוסיה הייתה אמורה להיות המעצמה הצבאית, הכלכלית, והחברתית של העולם. היא מדינה ענקית, עם כל משאבי הטבע שרק אפשר לחשוב עליהם, וחולשת על כמעט כל אזור בכדור הארץ אם מישהו אשכרה יפתח מפה נורמאלית, אירופה, אסיה, החוג הארקטי, האוקיאנוס הפסיפי, וגבול קרקעי 8 חודשים בשנה עם ארצות הברית.

אבל במקום זה חוץ מבלאגן בפנים, ובלאגן בחוץ לא הולך שמה כלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיסחף אבל אני חייב לענות-

אתה מעט קיצוני, אבל יש אמת בדבריך. אחרי כמעט 80 שנה של שילטון שכל מה שהוא עשה זה דחף את כל הכסף וכל הטוב לכיסים שלו רוסייה עוד במצב טוב.

האמת שלצפות לסדר מוחלט במדינה שעברה את מה שעברה רוסייה זה דיי אידיוטי, ואם לא פוטין והדיקטטורה הניסתרת שלו (שהיא פחות ניסתרת מהדיקטטורה של כל מנהיג אחר בן ימינו) עכשיו רוסייה הייתה במצב הרבה יותר גרוע... בוא נגיד שעכשיו המצב שם חרא אבל האחוז המסויים של הטוב נימצא במגמת עלייה והחרא במגמת ירידה.

מה שכן זה שמלחמת אזרחים כמו שהיא מתוארת בCOD4 זה מצב שהיה יכול להתפתח בשנות ה90 (במקרה ו7 גורמי שמיים היו מסתדרים בצורת מתומן)

אלא אם כן אתה טוען ש70 מיליון פנסיונרים מסוגלים להדוף גל של 100 מיליון חברה צעירים וחמושים היטב

אבל לא בתקופה שמתוארת בCOD.

אגב דובי, לא יודע מאיפה הגעתה לשורות הללו-

"זה שכרגע הקורבנות הם בד"כ עיתונאים שמתאבדים ע"י זה שהם יורים לעצמם 15 פעמים בגב מכלי שונים, מחליקים במקלחת וכתוצאה מזה נופלים מהחלון בקומה ה-20 לא אומר שאין שמה מלחמת אזרחים"

אני לאחרונה שמעתי רק על עיתונאית אחת שמתאימה לתיאורים האלה... ומביקורי האחרון שמה אני יכול להעיד בוודאות שמהפכה זה הדבר האחרון שהאוכלוסייה חושבת עליו (לפחות באזור הבירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע-שבועיים לפני המשחק המקורי[br]פורסם בתאריך: 29.08.2009 בשעה 20:23:06

אוקיי אני לא יודע מה איתכם אבל אני נישברתי.

קודם כל קמפיין המשך לCOD4, שנית מצב SPEC OPS בעל אורך השווה לקמפיין, שלישית מולטי מעולה

והדבר שממש שבר אותי-

האנס זימר הולך לכתוב את המוזיקה למשחק הזה.

מי שלא יודע מי זה חייב להתבייש בעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנס זימר ?!

כל הסאונדטרקים הכי טובים שיש הם שלו :yelclap: הוא עשה את המוסיקה לBlack Hawk Down.. לפרל ארבור.. הכל..

עשיתי פעם סרטון של CoD4 עם המוסיקה שלו ברקע:

אין אני בטוח קונה את המשחק הזה.. :) מחכה כבר לדמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...