2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשכחו משינויים מרחיקי-לכת בסידרה

החבר'ה מצאו נוסחה מנצחת שמוכיחה את עצמה.

רק משוגעים יחפשו עודף יצירתיות ושינויים כאלו,

שורה תחתונה, למה הם צריכים את זה?

כדי שזה לא יהפוך להיות עוד NFS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שסיכמנו שCOD6 יהיה מטורף לגמרי צריך לראות איך זה יתפתח שנה לאחר יציאתו(אלא אם כן לא יצא COD7 לפני...)ורק אז להחליט אם הסדרה חרושה מספיק או שנוסחה מנצחת במקרה הזה תספיק למשחק שלישי באותו סגנון של MW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לראות את IW מוציאים כותר חדש לגמרי שיעסוק בעולם דמיוני,כלומר מציאות אחרת..שיעסוק במלחמה(כמו מלחמת העולם השניה,למשל),אבל שיהיה מוטרף לגמרי,שונה מכל מה שהתרגלנו אליו..הייתי רוצה לראות איך הם יוכלו להתמודד עם משחק שדורש המצאה וחדשניות גבוהה שכזו..

פעם מישהו פה העלה רצון שהם יפתחו COD בעתיד הקרוב, ז"א נגיד בעוד 50-150 שנים, עם נשקים מומצאים אבל לא דמיוניים. (בלי וכל השטויות האלו) נראה לי שזה מתאים לתיאור שלך, וזה דבר מעולה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם מישהו פה העלה רצון שהם יפתחו COD בעתיד הקרוב, ז"א נגיד בעוד 50-150 שנים, עם נשקים מומצאים אבל לא דמיוניים. (בלי וכל השטויות האלו) נראה לי שזה מתאים לתיאור שלך, וזה דבר מעולה לעשות.

כל מה שהם יעשו רק שלא יעשו עוד משחק על מלחמת העולם הII !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת לא מוכנים להבין ש"סוס מנצח לא מחליפים",וגם אם המשך הפרנצ'ייז של CALL OF DUTY יהפוך לאבסורדי(במחינת מספור,במחינת הכיוון אליו ילכו המשחקים וכו')-כל עוד זה יכניס כסף,והרבה,זה ימשיך כך..תסתכלו על משחקים סטייל MADDEN,FIFA,MARIO,SONIC,NFS,FINAL FANTASY ועוד ועוד ועוד-כולם רצים כבר שנים על גבי שנים-וימשיכו כך גם הלאה! כל עוד המוצר רווחי,ובמקרה הזה רווחי בצורה פנומנלית,הוא ימשיך להגיע.

יכול מאוד להיות שIW עצמם יעברו בקרוב לפרצ'ייז חדש(מי יודע,אולי אפילו יחתמו על חוזה עם חברת הפצה אחרת),אבל סביר להניח שסדרת CALL OF DUTY תמשיך להתקיים גם בלעדיהם,להוציא משחקים בקצב מסחרר-כל עוד הדבר יכניס כסף לחברה האם,..ככה זה עובד,ואין מה לעשות נגד זה..תראו את EA,שהפכו לאחת מהחברות הגדולות והמצליחות ביותר בתחום ע"ח סדרות שרצות כבר במשך יותר מעשור(!!)[br]פורסם בתאריך: 12.08.2009 בשעה 13:15:12

זה ממש,אבל ממש לא מה שתכוונתי אליו..אתה מדבר על שטות שכבר ראינו אלפי פעמים ויצאה מכל החורים-עם או בלי לייזרים וכל השטויות האלו.

אני מדבר איתך עם מעין יקום מקביל,שדומה בבסיסו לעולם שלנו,עם ההיסטוריה שלנו,אבל מוטרף לגמרי..תראה את הפרסומות של "פלאפון" ותנסה להבין..עולם מוטרף לחלוטין ששונה לגמרי מכל מה שראינו..בקיצור,שיתנו לדמיון להשתולל,אבל עם זאת ישמרו על הגיימפליי הROCK SOLID שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנטינו מוציא בקרוב סרט שבו יהודי השואה נלחמים ומנצחים.

הייתי שמח לשחק במשחק כזה. משחקים היסטוריים שמשנים קצת את ההיסטוריה.

וגם הרעיון של SIMON מעולה, לשלב עולם פנטזיה נאיבי, ורוד, וחמוד - עם RPD.

מזכיר את HAPPY TREE FRIENDS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנטינו מוציא בקרוה סרט שבו יהודי השואה נלחמים ומנצחים.

הייתי שמח לשחק במשחק כזה. משחקים היסטוריים שמשנים קצת את ההיסוטוריה.

יש לי בדיוק את המשחק בשבילך , Darkest Of days , יש ת'רד רישמי באתר , תבדוק אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

darkest of days לא ממש משנה את ההיסטוריה...

משהו סטייל מלחמה קרה שהתפתחה למחלחמה חמה בין רוסייה לאמריקה (אחת העלילות החרושות ביותר) עם צוות כמו של IW יכול להוציא שדבר, כמו שWIC עשה ועושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש,אבל ממש לא מה שתכוונתי אליו..אתה מדבר על שטות שכבר ראינו אלפי פעמים ויצאה מכל החורים-עם או בלי לייזרים וכל השטויות האלו.

אההה, אבל בשעושים את זה בסגנון COD....

בכל מקרה, עם שינויים כ"כ דרסטיים אין טעם לקרוא למשחק COD.... (למרות שהם יעשו את זה כדי להרוויח מהשם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינו מCODMW2 לIW והציפיות ממנה...

לא ממש התעמקתי בקריאה אבל אפשר להבין שמתכוונים לשחרר שלל מוצרים (החל משלטים וכלה בתיקי נסיעה) של המותג COD.. אם סוחטים מיץ אז סוחטים עד הטיפה האחרונה :bash:

http://www.modernwarfare247.com/news/modern-warfare-2-beta-and-accessories

ויהיה בטא למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם אתה בן 14 ואתה בסביבה שערסים לא יכולים להגיע אליה ואין שם נשים שתוכל להתפדח מולן ואף אחד לא יכול לצלם אותך ולהפיץ בפייסבוק/יוטיוב/פורומים זה יכול להיות די מגניב... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...