Westone ES3X Review - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westone ES3X Review

J S Bach

Recommended Posts

קודם כל תתחדש איש! :xyxthumbs::)

ושתיים, תוכל לפרט מעט בבקשה על תהליך ההזמנה עצמו? גם אני מעוניין באוזניות מותאמות אישית במיוחד לדרך (אם כי דגם פחות יקר, מאחר והן לדרך ולא תחליף למערכת שלי בבית). ובמידה ואני קונה דווקא של ultimate ears, מדובר בתהליך דומה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצל Ultimate Ears למען האמת התהליך הרבה יותר פשוט. אתה פשוט הולך אל אחד המכונים של "שטיינר" או "הדים" ועושה תבנית של האוזן, אח"כ אתה שולח את זה אל Ultimate Ears והם מכינים את זה. הם מבקשים קודם לבצע את ההזמנה ורק אז לשלוח אליהם את התבניות.

אני לקחתי תבניות מ"הדים" ולא אהבתי את אופן העבודה וזה עלה לי 125 ש"ח. לעומת זאת אצל "שטיינר" הייתה אווירה של מקצועיות והדבר לא עלה לי אפילו אגורה אחת. [אולי רק שני הניקובים של הלוך ושוב באוטובוס].

כמוכן, כשאתה לוקח את התבניות אתה צריך לוודא שהפה פתוח לאורך כל הזמן. אני ממליץ לך לקחת איזה פקק של טוש או משהו מספיק חזק באורף של כ-4 ס"מ שתוכל לנשוך בעת עשיית התבניות כדי שלא תתעייף [וזה מאוד מאוד כואב ומעייף להישאר עם פה פתוח 10 דק']. אני עשיתי בדיקה כזאת: תכניס אתה הזרתות לתעלת האוזן ותפתח את הפה בצורה טבעית [לא לצדדים או משהו בסגנון] עד למצב שאם תמשיך לפתוח לא תרגיש שינוי במבנה התעלה, זה כמה שתצטרך לפתוח אותו בעת הבדיקה. שים לב גם שבזמן הבדיקה אתה לא מזיז את הפה ובטח שלא לצדדים אלא שהוא פתוח בצורה טבעית.

בהצלחה עם הבדיקה והקנייה! :xyxthumbs:

ד"א - איזה דגם אתה רוצה לקנות? UE-5/UE-4? וכדאי לך להעביר מבט ב-head-fi.org, יש עוד הרבה חברות שמייצרות אוזיות CUSTOM ב-300$ ופחות, ככה שלא כדאי להיות נעול על חברה אחת. אני גם כן הייתי בהתחלה נעול עם אולטימייט אירס, אבל אחרי שקראתי הבנתי שהWESTONE יהיו הרבה יותר לטעמי [אני מאזין למוסיקה קלאסית].

אתה גם יכול לקנות רגילות ולעשות להן טיפים [או איך שלא קוראים לחתיכות סיליקון שתוקעים על התעלה של האוזניות] בהתאמה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן מזל טוב ! :yelclap:....

עכשיו אתה יכול להבין את הרגשה כשאתה קונה משהו ואנשים לא מבינים איך אפשר "לבזבז" כל כך הרבה על IN EAR...

אני שמח שלבסוף לקחת צעד קדימה ואני בטוח שאתה תהנה מכל דקה באוזניות האלה !.

אני האמת קניתי את ה UE-11 בשביל צליל קצת שונה אבל אני בטוח שאתה תהנה מהבחירה שלך אחרי בדיקות מדוקדקות.

אני מקווה שאתה מתחיל לאסוף דיסקים לצד ! שיהיה לך את הכל מוכן ... =)...

נ.ב אתה הולך לשלם מע"מ תיהיה בטוח בזה ! כי אני אומר מנסיון ...

ברגע שמדובר במוצר בעל עלות גבוה זה באופן אוטומטי נכנס לממן ... אגב במידה ואתה הולך לשחרר בעצמך את החבילה (עלות זולה יותר) קח בחשבון שחצי יום הולך לך ... (זה לוקח הרבה זמן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף, תודה רבה!

כרגע יש ברשותי כבר אוסף של כ-250 דיסקים קלאסים שנבחרו אחד,אחד באופן אישי לאחר שהאזנתי להם בביצועים מדהימים ;D. אז יהיה לי לבנתיים למה להקשיב.

אם כי קצת חסרים לי מלחינים פחות מוכרים.... :-[

בקשר למע"מ - היה לי ברור שאני הולך לשלם כזה. אבל אני לא אמור לשלם מכס/מיסים אחרים ,נכון? רק 15.5% מע"מ.

וכבר יצא לי להוציא את הK702 מהמכס וזה היה ממש סבבה, זה היה זריז. אם כי הם לקחו כל מיני עמלות מפגרות שאין לי מושג על מה.

אסף, אתה משתמש במגבר עם הUE-11? כי אני חשבתי לקנות את הPICO DAC/AMP. כמוכן עלה בדעתי לקנות אייפוד דור 5.5 ולעשות לו כמה מודים שאחד מהם יהיה החלפת הארד דיסק, להארד דיסק בעל נפח של 240GB של TOSHIBA וכל המוד הרגיל סגנון האיימוד. מה אתה אומר על הרעיון? כדאי, או שלהישאר עם הCOWON D2 ומגבר כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הקול של הD2 טובה יותר מכל מוצר של . אם מקום הוא חסרון אז שקול Q5.

בכל מקרה יש הרבה דרכים לעבוד על המכס אבל זה לא לדיון פתוח ובטח לא לאנשים שומרי חוק כמונו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפוד דור 5.5 של יש DAC של WOLFSON וLINE OUT. ככה שמבחינת איכות הוא יעלה על הD2 ככל הידוע לי.

http://www.head-fi.org/forums/3431402-post1.html הנה איך עושים את המוד. בכל אופן לא נראה לי שאני אעשה את זה משיקולים כלכליים.

אאלץ "להסתפק" בPICO ובWESTONE ES3X. :silly:

ד"א - אני מאוד מאוד מאוד אשמח לקבל המלצה לכבל טוב [לא מזהב/כסף] מסוג mini to mini בשביל הנגן/מגבר. הוא צריך להיות ממש ממש ממש קצר.

איזה ס"מ או שניים. אבל שיהיה חזק ואיכותי. אני מוכן להשקיע איזה 100ש"ח בכבל.

הנה משהו בסגנון:

http://www.head-fi.org/forums/f44/fs-12cm-silver-mini-mini-421999/

ממש אין לי בעיה לקנות יד שנייה. או חלקים כדי להכין אחד, פשוט אין לי מושג איפה למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאייפוד (5.5) אז ככה, יש לך אותו עד נפח של 60 ג'יגה אם אני לא טועה והרגיל שהוא דק יותר הוא 30.

המוד של ה-IMOD יחסית מפורסם ואם אתה בקיא ביכולת ההלחמה שלך ויש לך כבלים דקיקים וידיים סופר עדינות ומלחם דקיק אז לך על זה!

בכל הקשור להחלפת ה-HD של הוידיאו אני לא מבין כל כך אם כי פעם ראיתי מודים כאלה על אייפוד מיני של החלפת ה-HD לפלאש. בשביל החלפה שכזו נראה לי תצתרך את האייפוד וידיאו של ה-60 כי לא בטוח שהארד דיסק יכנס ב-30 וכן הלאה.

בכללי מה הנפח שאתה זקוק לו בשביל כל הספריה שלך כיום?

אישית אני רואה פה קצת "בעיה" שלא כל אחד עם כישוריי הלחמה שכאלו וזה מוד מסוכן יחסית כי אם פיספסת במילימטר את הכבל ואת הנקודת הלחמה הלך לך האייפוד ואפשר לומר ביי ביי ל-1000 שקל פלוס-מינוס, לכן אני חושב שכדאי שתקנה אייפוד קלאסיק ותקנה לו כבל מהיציאת DOCK שיוציא אות ואז הפיקו יפנח אותו ויגביר אותו ומשם לווסטון.

בכל הקשור לכבל אתה תמיד יכול לקנות קונקטורים וכבל טוב ולהלחים ולבנות לבד- יש אין סוף מדריכים של חבר'ה טובים מהד פיי שמלמדים איך להכין אלף ואחד סוגי כבלים למגברים וכן הלאה..

אם אתה רוצה משהו מוכן יש איזה כבל נהדר קצרצר שבחיבור PL שלו הוא כזה משושה והוא מגיע בצבע שחור- יש חבר'ה מהד פיי שיש להם כבל כזה ומשם אני מכיר את זה. תציץ בת'רד שם של הסט-איפם הניידים והכבלים האישים. בנוגע לחומרים שיש בתוך הכבל זה אין לי מושג..

נשמע מאוד מעניין ונחמד ותתחדש ובהצלחה! :xyxthumbs:

נ.ב-

אפשר לקבל קצת הסבר על בהזמנה עם הטבעה של האוזן אבל במחיר "טיפה" יותר זול. ראיתי הרבה חבר'ה מהד-פיי שמתהלכים עם שכאלו ומתלהבים מהם לטובה.

ושאלה אחרונה, האוזן האנושית ממשיכה לגדול בלי הפסקה נכון? אז יש מצב שכעבור כמה שנים כבר האוזניות לא יתאימו לך, זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ERL - ניתן לומר כי כל מה שאמרת נכון. המוד הזה מסובך וצריך ידיים עדינות בשבילו. בשביל להכניס HD של 120GB/240GB צריך אייפוד 5.5 עם כיסוי גב של ה60GB/80GB. אם כי אין טעם לקנות את הקלאסיק כי הDAC שלו איננו של WOLFSONE [לא זוכר איך מאייתים....].

את הכבל אני אכין בעצמי אם אמצא חלקים במחיר סביר עם משלוח לא יקר / או עוד יותר טוב אם אמצא אותם בארץ.

ובקשר לכך שהאוזניים ממשיכות לגדול, זה נכון. כנראה שעוד כמה שנים האוזניות לא יתאימו, אך ווסטון עושים REMOLDING / HOUSING חדש מתבניות חדשות שאני אשלח להם תמורת 300$ - סכום לא קטן אך עדיף מאשר להפסיד את ה850$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכבל, לא תמצא שום דבר של 1-2ס"מ. אין דבר כזה, וזה בלתי אפשרי להכין כבלים כאלה עם ציוד ביתי (גם אם יש לך מלחם של אלפי שקלים, כלי אוטומטיים לחשיפת חוטים, וכו'). לשמחתי יש לי את הכלים האלה והם מקלים מאוד על העבודה ומאפשרים לי לדייק הרבה יותר גם בדברים כמו כבלים (וכמובן בדברים יותר קשים כמו מה שהזכרתי כדוגמת המוד לאייפוד).

כבל הכי קצר שתמצא יהיה משהו כמו 5-6ס"מ. לדעתי, אל תלך על משהו כל כך קצר. זה נשמע מגניב אבל זה מאוד לא נוח. לך על משהו שיהיה נוח יותר, כי הבדל בין 5ס"מ ל-15ס"מ לא תשמע בחיים (וגם המחיר אותו דבר).

אני את הכבלים שלי מכין לבד ומציע גם לך לנסות. הנה דוגמא לכבל mini-mini שהכנתי לעצמי ליום שחור (יש לי זוג כבלים RCA-RCA, mini-RCA, mini-mini) ששוכבים בארון למקרה הצורך אם פתאום אני חייב לחבר משהו:

img0406x.th.jpg

אני דיי אוהב את הקונקטורים של Canare, ולמרות שיצא לי לעבוד עם הרבה מאוד קונקטורים שחלקם גם הרבה יותר יקרים, אני החלטתי שבסופו של דבר למיני אני הולך על Canare, לחיבור RCA זה תלוי בשימוש (בכבל פשוט אני הולך על דברים בסיסיים יותר כמו ניוטריק וחברים, בדברים ממש יקרים יש לי כמה "מיוחדים" בארון, ולשימושים שבהם חשוב לי שיהיה איכותי אבל אני לא רוצה לשבור את הכיס אני הולך על Canare).

בחיבור PL גדולים או XLR כרגע אני משתמש בניוטריק כמעט תמיד. עם זאת, אני מתכוון בפעם הבא שייגמר לי המלאי לנסות את הקונקטורים של Canare, הם אמורים להיות דומים מאוד לשאר הקונקטורים שלהם וזה משהו שאני אוהב לעבוד איתו.

הנה צילום של הקונקטור מקרוב, ושל ה-mini-RCA:

img0281f.th.jpg img0277e.th.jpg

בקיצור כמו שוודאי הבנת, אני בעד להכין לבד. להשיג רכיבים איכותיים בארץ אי אפשר. אני בדר"כ מזמין מחו"ל (ובדר"כ בכמות של כמה עשרות אחרת זה יוצא פשוט לא משתלם בגלל משלוחים).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי - אם אני אביא לך את כל החומרים, תוכל להכין לי אחד?

אין לי מושג מאיזה חומרים כדאי שהכבל יהיה, אבל אהבתי מאוד את הקונקטורים של ניוטריק. הנה לינק:

http://cgi.ebay.com/Neutrik-NYS-NYS231BG-3-5mm-3-pole-Mini-Jack-Plug-Stereo_W0QQitemZ370202010469QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_CablesConnectors_RL?hash=item5631c26365&_trksid=p3286.m63.l1177#ShippingPayment

אני אשמח לדבר איתך על זה גם בפרטי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע זה לא נסיון אמיתי. הD2 קורע את ה5.5 וזה מהשוואה פשוטה עם ה990 שהיו לי. האייפוד פשוט חרק את הצליל ולא היה מסוגל להשתלט על האוזניות.

אני חושב שאתה קצת מתבלבל אנחנו לא מדברים על אלה על IMOD מדובר במוד מיוחד שנעשה רק בדגמים של 4-5.5 .

זה הופך אותו בכמה רמות מעל D2 .

יותר מזה הדבר נבחן במקומות המפורסמים ביותר,ומתבצע איתו הרבה השוואות מקצועיות כי זו הדרך הטובה ביותר להוציא את המוזיקה ברמה הגבוה ביותר מחוץ לבית (אלה אם אתה אוהב נגן CDA בעלות של 9 אלף על הגב שלך למקרה הצורך ) ואתה יכול לקבל עליו קצת יותר מידע רק מלחפש .

כך שממש לא מדובר כאן בנגן רגיל .

אסף, תודה רבה!

כרגע יש ברשותי כבר אוסף של כ-250 דיסקים קלאסים שנבחרו אחד,אחד באופן אישי לאחר שהאזנתי להם בביצועים מדהימים ;D. אז יהיה לי לבנתיים למה להקשיב.

אם כי קצת חסרים לי מלחינים פחות מוכרים.... :-[

בקשר למע"מ - היה לי ברור שאני הולך לשלם כזה. אבל אני לא אמור לשלם מכס/מיסים אחרים ,נכון? רק 15.5% מע"מ.

וכבר יצא לי להוציא את הK702 מהמכס וזה היה ממש סבבה, זה היה זריז. אם כי הם לקחו כל מיני עמלות מפגרות שאין לי מושג על מה.

אסף, אתה משתמש במגבר עם הUE-11? כי אני חשבתי לקנות את הPICO DAC/AMP. כמוכן עלה בדעתי לקנות אייפוד דור 5.5 ולעשות לו כמה מודים שאחד מהם יהיה החלפת הארד דיסק, להארד דיסק בעל נפח של 240GB של TOSHIBA וכל המוד הרגיל סגנון האיימוד. מה אתה אומר על הרעיון? כדאי, או שלהישאר עם הCOWON D2 ומגבר כלשהו?

ברור שאני משתמש .המגבר לא רק נותן כוח אלה גם חיזוק צליל .

ואצלי זה בכלל חשוב , אני בחיבור האוזניות שלי ללא מגבר פשוט מאבד נפח של המיד והרבה של ה BAS כי בלי זה הוא פשוט לא מצליח לספק את מה שצריך ...

וזה ישר מורגש.

מה גם שלמגבר תמיד יש שימוש אצלי.

זה שימש בשביל להפעיל את ה 650 959 שלי, אבל לרוב אני משתמש באוזניות האלה בבית בלבד אז אין לי צורך לנייד אלה למגבר בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת מתבלבל אנחנו לא מדברים על אלה על IMOD מדובר במוד מיוחד שנעשה רק בדגמים של 4-5.5 .

זה הופך אותו בכמה רמות מעל D2 .

יותר מזה הדבר נבחן במקומות המפורסמים ביותר,ומתבצע איתו הרבה השוואות מקצועיות כי זו הדרך הטובה ביותר להוציא את המוזיקה ברמה הגבוה ביותר מחוץ לבית (אלה אם אתה אוהב נגן CDA בעלות של 9 אלף על הגב שלך למקרה הצורך ) ואתה יכול לקבל עליו קצת יותר מידע רק מלחפש .

כך שממש לא מדובר כאן בנגן רגיל .

אני יודע טוב מה זה איימוד. אבל לפי הבנתי תחילה הוא השווה את ה5.5 לD2.

חוצמזה, אם הפיקו הוא באמת מה שעושים ממנו, אז למה לשדרג ל IMOD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי האיימוד הוא רק הDAC שמספק את האות לפיקו שבתפקיד המגבר. ולאורך כל הדרך דיברתי על 5.5 שעבר מוד. ;)

אסף - שלחתי לך הודעה בפרטי, דבר איתי.[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 11:10:06

ביום חמישי הם יסיימו לעבוד על האוזניות וישלחו אותן לחנות ממנה קניתי אותן. הן יגיעו אל החנות כנראה ביום שני והם ישלחו אותן אלי במשלוח שלוקח בין 3 ל-5 ימי עבודה, ככה שאני בתקווה גדולה שהן יהיו אצלי ביום חמישי, עוד תשעה ימים. אם זה לא יהיה יום חמישי אז זה יהיה רק יום ראשון/שני, יהיה מבאס אם כך יהיה...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני זוכר את הת'רד שהיה לפני שנה בערך. לגבי הUE 11

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=355210.msg3073509#msg3073509

ומצאתי אז שגם לD2 יש DAC של וולפסון. (דגמים אחרים)

אבל אני לא ממש יודע את ההבדל בין הDAC של אייפוד ושל D2.

אז כל עוד אין הבדל גדול בין הDAב של אייפוק לבין D2 נראה לי שאיימוד או כל מוד לאייפוד יהיה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...