האם כדאי להשקיע באוזניות: UE-11\UE-10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי להשקיע באוזניות: UE-11\UE-10

J S Bach

Recommended Posts

האם כדאי לי להשקיע באחד מזוגות אלה? איכות מאוד חשובה לי כשאני שומע מוסיקה, קלאסית ברובה.

אני הבנתי שב-UE-11 [אוזניות תוצרת ULTIMATE EARS] יש שני וופרים מה שגורם לEXTRA BASS במוסיקה קלאסית ושה-UE-10 יותר נטרליות, זה נכון? והאם שוות את ההשקעה?

נ.ב - יש לי נגן COWON D2 - האם אני אוכל להוציא את המקסימום מהאוזניות בעזרת הנגן הזה או שיש צורך בנגן \ פראמפאר-אמפליפייר איכותי יותר? :nixweiss:

ממש ממש שוב לי לדעת!

הנה קישור:

http://www.ultimateears.com/_ultimateears/products/custom/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שמחזיק אותו כבר מיום ההשקה שלו אני יכול לספר לך הרבה דברים אבל לצערי אין באפשרותי לתת מידע כרגע כי אני בעבודה ...

אז בערב אני יתן פרטים ...

אני רק יכול לספר שהאוזניות פשוט ברמה גבוהה וזה בהשוואה לאוזניות בטווח של 3 אלף כמו כן מומלץ ציוד קצת יותר מורכב ממה שיש לך...

כך בחשבון שזה הרבה יותר יקר ממה שאתה חושב במידה ואתה קונה כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא הולך לנצל את הUE11 במלואן עם נגן כמו הD2. כדי שיהיה באמת שווה להשקיע בהן (נושא נתון לוויכוח כשלעצמו) אתה צריך מקור מאוד איכותי כמו PCDP או נגן DAP מאוד איכותי כמו IMOD וגם מגבר טוב. אחרת אין סיבה להשקיע באוזניות כאלה... אגב, כמו שאסף ציין מקודם, אם אתה שוקל להזמין בייבוא אישי קח בחשבון שאתה הולך לשלם מס מטורף של אאל"ט 33%+מס מיוחד למוצרים מעל 1K$. אפשר לקנות בסכום כזה כבר מערכת נחמדה מאוד.

התנסית כבר בIEM כלשהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! יש לך העדפה לאחד מהם? אולי יש לך את אחד מהם?

Ray Samuels Audio Tomahawk <- זה נראה לי הכי מתאים, עכשיו אני רק צריך למצוא אחד ^^||||| באמצע?

Ray Samuels Audio The <- או שאולי זה עדיף?|||||| זה די יקר אבל הבנתי שהוא נחשב לבין אלה שברמה הגבוהה ביותר!

נאמר כי הוא נשמע מדהים עם ה-UE10/UE11 וה-IMOD [מפי אודיופילים רציניים]

Visely HEA <- אולי זה? |||||זול ואיכותי ביחס למכיר....

אני חייב עזרה בבחירה של אחד מהם...זה הולך לצאת לי איזה 2150$....ועכשיו השאלה נבאה: איפה אני יכול למצוא דיסקים עם הקלטות ברמה כזאת שאני באמת אוכל להינות מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדים קשה(בלקחת דיסק מקור ויוצרים FLAC ) או שקונים הרבה דיסקים של וצורבים מאנשים אחרים שעשו את זה כבר :silly:

בנושא המגבר תקרא טוב טוב את הסקירה שיש באתר שנתנו לך , אני חושב שזה האתר היחידי שקיבל את כל סוגי המגברים שיש ונתן ציון לכל אחד ....

מנסיון יצא לי לשמוע חלק גדול שיש שם אבל ה MOVE זה היה האחד (קיבל ציון גבוה), אבל כמובן שכל הנושא הוא אינדיבידואלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...