Westone ES3X Review - עמוד 5 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westone ES3X Review

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיקור מעולה ,אך הייתי רוצה לדעת לאיזו אתה מקשיב ,כי כל צליל שתקבל תלויי באיכות הקובץ ,וכמובן בסוג המוזיקה .

בכללי האוזניות ניראות יוצאות מן הכלל ,ועם אתה בתור בעלים לשעבר של akg 702 אומר שהן רמה אחרת לגמריי ,אני חייב להאמין לך ,כי אני מהיתנסות יחסית קצרה (כמה שעות לכל היותר ) עם akg 701 נידהמתי ,ועם אתה הצלחת לימצוא פגמים בצליל בדגם המשופר שלהן ,סימן שיש לך סטנדרת שמיעה גבוה מאוד ,שודרש כאלו בשביל להפיק הנאה מירבית .

בגדול הדבר היחידי שהייתי ממליץ לך לנסות בעוד סוגי ,כל סוג בהתאם ליתרונות שלו (מבחינת צליל , באסים ,מידים ,והייז) .

נחכה לPico :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

בקשר לאיכות ההקלטות ואיכות הקבצים להם אני מאזין, אתה לא צריך לדאוג. הכול לוסלס [ape,falc,wav] כאשר האוסף שלי כולל כ-250 דיסקים של מוסיקה קלאסית שנבחרו בקפידה על ידי.

בקשר לAKG, דגם 702 הוא לא שיפור של 701, אלא צבע אחר שלהן [אני יודע שהשם מטעה]. ורוב הפגמים שמצאתי בהן היו מטעמי נוחיות, הן לוחצות על החלק העליון של הראש [הבאמפרים האלה ברצועה ממש יצרו לי שקע בראש אחרי חצי שעה-שעה], אי אפשר לשכב איתן, אי אפשר להשעין את הראש איתן והן בטח ובטח לא ניידות. בנוסף לכל זה אתה צריך סינרגיה מאוד טובה עם המגבר - לא היה לי מגבר, ככה שלא היה איך להקשיב להן כמו שצריך. אבל כן יצא לי להאזין להן אצל חבר שלי שיש לו אותן ביחד עם מגבר K.I.C.A.S Caliente שביחד הם שילוב מדהים [הבאסים יותר מלאים ויציבים ובכמות יותר מכובדת כדי לקרוא להן מאסטרינג - לפניכן הן היו בהירות מדי לדעתי בכדי להיות נטרליות, יבשות מדי - בל כן מוסיקליות].

ולמרות מה ששמעתי איתן עם המגבר הזה - הES3X מביאות את הכל לרמה אחרת [אולי הפירוט של שתיהן שווה והבמה של ה-701 יותר גדולה...מן הסתם.]

הגבוהים של הES3X הרבה יותר נעימים לאוזן [לא בהקלטות גרועות, או כאשר המקור גרוע - אבל גם בהקלטות גרועות זה הרבה יותר נסבל] מבלי להיות עצורים. צלילי האמצע עוד יותר פתוחים ואוורירים - לא יודע איך לתאר, אבל ממש קריספיים כאלה ועדיין מאוד חלקים וזורמים [מדהים!]. הבאסים עוד יותר אדוקים ויציבים, עוד יותר מלאים ובכמות דומה לשילוב של ה701 עם מגבר קיק'אס קליאנטה [שנותן בוסט לבאס]. האוזניות האלה מאוד מאוד מוסיקליות ודינמיות שזה פשוט לא יאומן, לא משנה למה אתה מאזין - הן יכניסו אותן לתוך זה ואתה ממש תבלע וכל כולך תהיה שם - מכל הבחינות, גם נפשית וגם מנטלית - ואם תתאמץ אולי תצליח להזות שגם פיזית :anim-jjd:.

אני אשמח לקבל בקשות לבצע האזנות עם דיסקים מסויימים אם ישלכם. תשלחו לי את שמות הדיסקים ואני אאזין ואביא חוות דעת.

נ.ב

בקשר לסוגי המוסקיה, אני מאזין לרוב [99%] למוסיקה "קלאסית" שכוללת בתוכה המון ז'אנריים מהמון תקופות. כמוכן אני מאזין לג'אז [גם כן, על כל סוגיו]. מדי פעם יוצא לי להאזין לשירים ישראלים ישנים וטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

בקשר לסוגי המוסקיה, אני מאזין לרוב [99%] למוסיקה "קלאסית" שכוללת בטוחה המון ז'אנריים מהמון תקופות. כמוכן אני מאזין לג'אז [גם כן, על כל סוגיו]. מדי פעם יוצא לי להאזין לשירים ישראלים ישנים וטובים.

יאללה תמליץ גם על אלבומים.

מתי התרד של המלצת אלבומים של Anatoli יתעדכן!!!???? :jump:

או שהוא יהיה פתוח לכולם ויהיה מסודר כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהוא יהיה פתוח לכולם הוא לא יהיה מסודר.

ואני יודע שהוא לא מתעדכן כבר הרבה זמן, לצערי יש לזה סיבות וזה לא סתם כי נשבר לי. אני מקווה שבכמה שבועות הקרובים אני אוכל לחזור לסדר אותו. אם לא אני אעביר את המושכות למישהו אחר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני מאוד נהנה לקרוא את מה שאתה מפתח כאן.

רק כמה דברים (או שאלות):

1. אין באמת צורך לרשום עלויות. לדעתי מי שירצה לשאול אותך יפנה אליך בפרטי.

2. לפי איך שאני רואה את הD2 מחובר לפיקו בכבל רגיל זה נראה כאילו הפיקו רק מגביר ולא משתמש בDAC שלו. לפי איך שהבנתי (לא ניסיתי דבר כזה) כדי להוציא LINE OUT מהD2 צריך:

http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=249

ואת זה:

http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=305

עריכה:

כאן אני רואה שלD2 בכלל אין ליין אאוט:

http://www.head-fi.org/forums/f15/cowon-d2-line-out-adpater-questions-updated-impressions-426174/

3. כאחד ש100% לוקח את הJH13PRO ברצינות בשחרור מהצבא (בעוד קצת יותר משנה) רציתי לשאול אותך על השימושיות של IEM בתוך הבית.

ואני בכוונה שואל אותך פה ולא בפרטי כי זה דיון די מעניין. אני יכול להיות עם ה880 שלי על הראש שעות בלי לשים לב. האם הIEM האלה בנויות לשימוש ארוך וממושך, מול מחשב, ללא יצירת עייפות ותשישות למאזין, ו.. לאחר דקות לצאת איתן החוצה?

כמו כן אשמח אם תקפוץ אליי לראות אם הסט אפ שלי יותר טוב מהפיקו (בקטע של סיפוק מתח לאוזניות והימצאות HISS מסויים).

נ.ב לחברי הפורום, מחר או בשבוע הבא צפו לסקירה על Future Sonics Atrio M5 שקניתי (בדיל מצויין ד"א).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי,

1. הורדתי את העלויות.

2. כשראני נמצא בבית בפיקו מחובר למחשב, ככה שהוא משמש כDAC וכמגבר. בחוץ אני משתמש בD2 כי אין ברירה ולצערי הרב מאוד לD2 אין ליין-אוט. כמובן שעקב זה אני ככל הנראה אקנה את האיימוד של אסף...

עריכה: מסתבר שיש ליין-אוט, זה מדהים! http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=13443

עריכה 2: מקריאה קצת יותר מעמיקה, מסתבר שאין לין-אוט..... :(

3. אני שמח לראות שאתה מתכנן לקחת את הJH|13ת אני מצטער שלא חיכיתי קצת זמן, אולי גם אני הייתי מספיק :silly:. [אם כי אני לא בטוח שהחתימת שלהן הייתה מוצאת-חן בעיני.]

מבחינת משך השימוש באוזניות מסוג אלה, הES3X נחשבות להכי נוחות מכיוון שהחלק שנכנס לתעלת האוזן רגיש לחום, כלומר מתרכך ומתרחב ואז בכלל לא מרגישים את האוזנייה - אפשר לשבת איתן שעות [אתמול הייתי איתן כ-5 שעות ברציפות] וזה לא מטריד בכלל. אני מהמר שעם הJH|13 הסיפור מאוד דומה. מבחינת הפיקו, אין HISS בכלל עם האוזניות [רק על המקסימום, ואז גם ככה האוזניות והאוזניים שלי ישרפו, על שעה 11 זה מעל ומעבר]. ושלא נדבר בכלל על הסאונד המדהים שהוא מפיק, מכל הבחינות.

כמוכן אני מאוד אשמח לקפוץ לראות את הציוד שלך.

ד"א אני מהמר שגם אני, כתוצאה מאילוצי עניין, אקנה את הJH|13 תוך שנה או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי שלקואון D2 יש DAC על אותו בסיס של האייפוד דור5.5 תוצרת וולפסון, אבל מתקדם יותר ואיכותי יותר. [WM8978 לאייפוד לעומת WM8985 לקואון]

לאחר שדיברתי עם קואון, התברר גם שאם אני מבטל את כל נאקווילייזר והתוספים למיניהם [שמן הסתם אני אף-פעם לא נוגע בהם גם ככה...] ושם על עוצמה 49/50 הצליל שיתקבל יהיה בדיוק כמו LINE-OUT.

http://www.wolfsonmicro.com/news/190

Availability

The WM8985 is available for sampling in a 32-pin QFN 5X5 (pin to pin compatible with 8976/8978).

The high-performance CODEC is based on Wolfson's proven 897X platform and includes a built-in audio-enhancement DSP for wind noise filter, notch filter, 5 Band EQ, 3D audio.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...