Westone ES3X Review - עמוד 4 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westone ES3X Review

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האוזניות נשלחו מארה"ב ובתקווה גדולה יגיעו לביתי תוך שבוע/עשרה ימים. :yelclap::jump:

__________________________________________________________________________________________________

עריכה: הן כבר בארץ וככל הנראה יגיעו אלי עוד מספר שעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות בבית!!!!!!!!!

בימים הקרובים אוסיף ביקורת בעמוד הראשון וכמוכן אצרף תמונות! :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

תתחדש :)

אין כמו צעצוע חדש בבית :xyxthumbs:

גם אני כשקיבלתי את ה-MS1 שלי (אמנם הן ממש לא באותה רמת מחיר) קפצתי מהתרגשות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי תחדש אחי ,האם זה עד כדי כך טוב ? ,יותר טוב מה 702 הקודמות שלך ?

בקיצור תתחדש ,האזנה מהנה ,ומחכים לסיקור (עם אני לא טועה הולך להיות הראשון בעיברית ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. צולם מNIKON COOLPIX P4 על ידי. [תמונות יותר רציניות אולי יבואו בהמשך]

ואני עובד קשה על סיקור, אבל הוא יוצא די עילג...לא מצליח לנסח את עצמי כמו שצריך ומשתמש בהמון חזרות על אותן מילות תיאור. אני אעזר קצת באנטולי לשם כך.

חוץ מזה, לאחר שאשים את הסיקור, אוסיף עם הזמן חוות דעת על האוזניות עם דיסקים שונים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה בהצלחה גבר .

תקשיב אין בעייה עם הרבה חזרות ,כי זה כמו לנסות לסקר אלפא רומאו בל להישתמש במילים "נשמה" ו "תשוקה" (משפט שנילקח מטופ גיר אבל נכון גם למיקרה פה ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל- התווסף לו ולא- לא, בגלל זה לא הבנתי מה רשמת ואיפה הסיקור..

נראה מאוד נחמד על פי איך שאתה מתאר את האוזניות. לא לגמרי בטוח אם זה הטייפ שלי להשקיע כל כך הרבה בIEM כי אני סתם תופס אותם כפלסטיקים קטנים מנגנים אבל אני מאמין בבחירתך והשקעתך- בסופו של דבר זה הכסף שלך. אני אישית מעדיף לקנות IEM או אחרות טובות לניידות שאומנם לא ברמה של הווסטורן אבל עדיין ובנוסף לקנות FULL SIZE נחמדות. :hat:

בכל מיקרה, הייתה יכול לדעתי להוסיף לסיקור גם קצת את דעתך בנוגע למוזיקה מסויימת ויצירות כלשהם כי זה בעיקר מה שתופסים ממנו. העובדה שציינת שהבאס נעים והמיד ישר ופוגע בול וכו' זה יפה אבל זה סובייקטיבי איך שאתה תופס את הצליל.

לסיום, אחלה של סיקור- יש מקום לתיקונים קלילים הן בעריכת והגיה לשונית והן בתוספת של נושאים שלא הכי דוברו כמו- מה מגיע בתוך הקופסה, איך הזמנת את האוזניות וכאלה ולרשום סיקור על רמה כמו "החבר'ה הגדולים".

בסופו של דבר- יישר כוח! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...