קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג

אור כהן

Recommended Posts

לפי מה שאני זוכר ניבאו כבר שסוף העולם (גוג ומגוג או משהו כזה?) יגיע בסוף האלף השישי,

אז יש לנו עוד 200 ומשהו שנים עד שזה יגיע....

אני לא הייתי נלחץ.

אלף שישי? של איזו ספירה? אני לא מבין את המתמטיקה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלף שישי לבריאת העולם...

שהיום אנחנו ב 5780 ומשהו..

בקיצור... -

יש שני דרכים לגאולה ע"פ התורה-

בעיתה או באחישנה... כלומר בזמנה או טרם זמנה...

את טרם זמנה כולנו מכירים זה היה וכולם יחזרו לאותה הדרך מה שנראה מאוד בעייתי בעולם של פלורליזם...

בזמנה -

בתום 6000 שנה לבריאת העולם.

ואין מה להיות נביאים - בטווח ה 200 שנה נידע מי הדבילים האמיתים - אלה שעבדו את בורא עולם או אלה שציפצפו עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סתם משהו...

מכיוון ששם המלמה הוא "קרב המבוא", פרשו כמה אנשים את גוג כברק אובמה, הנשיא ה44 של ארה"ב. זאת מכיוון שאם הופכים את השם "קרב המבוא", המילים המתקבלות הן אובמה ברק. כמו כן, 44 בגימטריה זה "דם"

אתה מודע לזה שברק אובאמה זה לא שם בעברית, ולכן אין לו איות נכון בעברית וזה ניתן לניצול, כן?

הנה, בראק אובאמה. נהפוך את זה- קראב המאבוא. משמעות כלשהי? לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין מה להיות נביאים - בטווח ה 200 שנה נידע מי הדבילים האמיתים - אלה שעבדו את בורא עולם או אלה שציפצפו עליו...

הדביל האמיתי זה מי שחושב שהוא יודע, או יהיה לו אכפת מה ייקרה עוד 200 שנה, עוד 200 שנה הצאצאים שלך לא יידעו איפה אתה קבור אפילו צא מהסרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדביל האמיתי זה מי שחושב שהוא יודע, או יהיה לו אכפת מה ייקרה עוד 200 שנה, עוד 200 שנה הצאצאים שלך לא יידעו איפה אתה קבור אפילו צא מהסרט...

אני מניח שרק בעוד 200+ שנים מי שיקרא את התרד הזה יידע מי מבין שניכם צודק, ככה שלא יעזור להתווכח על משהו שתלוי במה כל אחד מאמין.

אלא אם תהיה בשנים הקרובות פריצת דרך רפואית שתשפיע על אורך החיים שלנוו ואז נגיע בעצמנו לראות מה יקרה בעוד 200 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ,

"כי אלף שנים בעיניך כיום אתמול " (תהילים ) אמרו חז"ל יום אחד של הקב"ה נמשך אלף שנה .

לכן קצבו חז"ל 6 אלפים שנה לעולם הזה , ובאלף השביעי "שבת וינפש " מלכות הקב"ה תמלוך בהכל ובגלוי ! כולל בעולם הזה .

אנחנו בשנת התשס"ט שזה 5769 שנה לבריאת העולם . כלומר הדד ליין מבחינת חז"ל הוא עוד 230 שנה .

נביא שמבטיח דבר רע , לא בהכרח יתקיים דברו , עיין ערך מעשה יונה .

אבל נביא שמנבא דבר טוב , חייב להתקיים דברו , אחרת הוא נביא שקר .

הנבואה הזאת חייבת להתקיים אחרת כל דברי חז"ל הם למעשה שקר ולא יהיו שווים את הנייר שהם כתובים עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שרק בעוד 200+ שנים מי שיקרא את התרד הזה יידע מי מבין שניכם צודק, ככה שלא יעזור להתווכח על משהו שתלוי במה כל אחד מאמין.

אלא אם תהיה בשנים הקרובות פריצת דרך רפואית שתשפיע על אורך החיים שלנוו ואז נגיע בעצמנו לראות מה יקרה בעוד 200 שנים.

אם תיהיה פריצת דרך רפואית כזאת אנחנו לא נשרוד 50 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה פריצת דרך רפואית כזאת אנחנו לא נשרוד 50 שנה...

כואב כמה שזה נכון.

עזוב פריצת דרך רפואית. גם בקצב שאנחנו מתקדמים בו עכשיו לא נשרוד הרבה יותר מ-50 שנה.

זה היה א'

ב' אני לא מבין למה אתם מתדיינים על מה שיקרה(?) עוד 200~ שנה מעכשיו. אין לכם דברים חשובים יותר לדאוג להם?

תחיו את הרגע.

או לפחות את ה-20 שנה הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ,

"כי אלף שנים בעיניך כיום אתמול " (תהילים ) אמרו חז"ל יום אחד של הקב"ה נמשך אלף שנה .

לכן קצבו חז"ל 6 אלפים שנה לעולם הזה , ובאלף השביעי "שבת וינפש " מלכות הקב"ה תמלוך בהכל ובגלוי ! כולל בעולם הזה .

אנחנו בשנת התשס"ט שזה 5769 שנה לבריאת העולם . כלומר הדד ליין מבחינת חז"ל הוא עוד 230 שנה .

נביא שמבטיח דבר רע , לא בהכרח יתקיים דברו , עיין ערך מעשה יונה .

אבל נביא שמנבא דבר טוב , חייב להתקיים דברו , אחרת הוא נביא שקר .

הנבואה הזאת חייבת להתקיים אחרת כל דברי חז"ל הם למעשה שקר ולא יהיו שווים את הנייר שהם כתובים עליו .

כלומר אפשר לחטוא כמה שרוצים, בכל מקרה עוד 230 שנים תהיה תחיית המתים והכל יהיה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...