בקשה למפרט - תקציב 8000. - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט - תקציב 8000.

אורח

Recommended Posts

לא אמרתי שאי אפשר להגיע ל-OC מכובד גם עם גוף פחות פנסי, זה תלוי במעבד..

לגבי הזכרון, מוזר לי מה שאתה אומר כי אני עובד על מחשב עם 4 ג'יגה זכרון ב- הרגיל ומזוהה לא בלי שעשיתי משהו 3.5 גי'גה

אני יודע שזה ככה גם בכל המשחשבים האחרים שיצא לי לעבוד עליהם, וזה גם מה שבד"כ אומרים בפורום למי ששואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, מה הבעייה, זה עדיין לא 4GB ,לא שזה משנה משהו אבל בכל זאת,

ד"א ,לדעתי זה מזהה בין3.2 לבין 3.5 ,אין לי מושג לפי מה זה משתנה, זה מה שאני ראיתי בכל אופן בכל מחשב שהתקנתי בו עם 4GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה שאתה מתקין ואין סיבה להחליף הקירור הזה יביא את המעבד ל-3.8 בלי בעיה אולי אפילו 4 ומהחנות הוא מגיע על 3.6 כך שאין לך מה להתאמץ הספק בסדר גמור והכטיס מסך מעולה אולי טיפה רועש ואולי הוא רק 192SP אבל הוא מספיק מעל ומעבר קנה ותהנה..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט! אין מצב שמערכת מלפני 3 וחצי שנים תריץ משחקים כמו קרייסיס אפילו ברמה בינונית!!

הנה לינק לדיון לדוגמה מלפני 3 שנים עם מפרט ב-8000 שח ללא מסך, שזה אפילו גבוה מהתקציב שלך ללא המסך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=177641.0

המפרט שם היה מבוסס 64 X2 3800 ו-7900GT

אני לא מאמין בחיים שיש לך מפרט דומה או חזק בקצת שיריץ משחקים על רמה בינונית היום!

GeForce 7900GT עלה לפני 3 שנים 2000 שח!!!

הכרטיס הזה היום אפילו לא מתקרב לרמה של 4670 של ATI

קודם כל סליחה על הקפיצה מע מוד ראשון.

אח שלי אתה מדבר שטויות כי היה לי מחשב :

p4 2.4GHz HT

2GB 1

gf6600GT

שהריץ את קרייסיס על מדיום ברזולוציה של 1280X1024 אם 20 פריימים המחשב היה בלי OC.

אולם זה FPS לא גבוה במיוחד, אבל הא כן הריץ את המשחק. ככה שעם 7900GT היה מריץ אותו בסדר גמור.

מילים אחרון אם אתה לא יודע אז על תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 פריימים לשניה לא נקרא להריץ משחק בצורה סבירה.

לך אולי זה בסדר,אבל כהגדרה,כל מה שפחות מ30 פריימים לשניה זה בגדר "לא שחיק".

מה גם שקרייסיס הוא משחק שיצא לפני שנה וחצי,וגם את זה צריך לקחת בחשבון...נסה להריץ עם מחשב כזה..כל מחשב עם פחות משני ליבות לא נחשב בכלל למשחק הזה..

אני לוקח בחשבון שהמחשב שהובא כדוגמא חזק משמעותית מהמחשב שאתה הבאת כדוגמא שלך..ועם זאת גם הוא לא היה מצליח להריץ את המשחקים ה"בזבזניים" הבאמת חדשים..(ולא קרייסיס,שאמנם כבד,אבל כבר לא כזה חדש..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...