בקשה למפרט - תקציב 8000. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט - תקציב 8000.

אורח

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כש-E8400 לא יסחוב, גם Q9400 לא יסחוב..

ע"ע פנטיום D920 מול המתחרה שלו של ה-athlon64 שבזמנו היה טוב מתקדם ממנו

והשורה שלך קצת עקומה.. שורה תחתונה היא שקונים את המפרט הכי משתלם לדרישות.

המפרט הכי זול שעדיין יענה על כל הדרישות בצורה מקסימלית - כלומר המחשב הכי בסיסי שיריץ משחקים ברמה הכי גבוהה בשנתיים הקרובות.

תכניס לראש שלך שברוב המשחקים Q9400 רק משתווה ל-E8400 (תדר שעון הוא הקובע, והם דיי קרובים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתייגות אחת.. בגלל שהוא רוצה מפרט למסך 24 אינצ' - 4870 עם 1 ג'יגה עדיף.

בד"כ הוא יקר משמעותית ולא משתלם (עולה בסביבות 1100 שח, מול 850 של GTX260)

אבל מצאתי מפרט טוב שלו בסקאיי, ב-3850 שח

http://www.skypc.co.il/pl_product~sky126~88~0.htm

אם אתה לא מתכנן OC בכלל (המפרט מגיע עם סטוק), ומוכן להתפשר על מארז וספק קצת פחות טובים ודיסק קשיח קטן יותר

בשביל לקבל ביצועים קצת יותר טובים, המפרט הנ"ל יהיה עדיף עבורך במחירים האלה

crysiswh.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

קודם כל קח בחשבון שXP לא תומך ב4 ג'יגה ראם,לפחות לא באופן רשמי..אני לא אומר חלילה שתרד בגלל זה ל2 ג'יגה,אבל בכל זאת כדאי שתדע..

המעבד יגיע ל3.6 בלי להזיע,אם אתה מבין אפילו טיפה באוברקלוקינג תוכל להגיע ל4 ג'יגה עם בינוני...אישית הייתי מברר האם ניתן להחליף את הקירור שמוצע במפרט המוכן שבחרת בקירור קצת יותר טוב..אבל זו דעתי האישית..

המחשב יריץ לך משחקים בהגדרות בינוניות גבוהות. אל תצפה לשחק על מקסימום הגדרות בGTA 4 או בקרייסיס,זה לא יקרה,וסביר מאוד שגם במחשב של 8000 שקל זה לא היה קורה..בייחוד לא ברזולוציה גבוהה של מסך 24 אינצ'.

"הבעיה" היא במשחקים המסויימים האלה עצמם,ולא בחומרת המחשב שלך..הם אלו שבזבזניים בטירוף ולא מסוגלים לנצל חומרה מעולה שכזו בכדי לרוץ טוב יותר..

בעיקרון,אם פינטזת על מפרט ב8000 שקל יכול להיות שבהתחלה "תתאכזב" מהביצועים של המחשב הנ"ל,אבל תאמין לי,מנסיון,שעם הזמן, בעוד שנה או שנתיים,אתה תביט אחורה ותצחק,כאשר שני המחשב,גם הנוכחי בפחות מ4000 שקל,וגם המתוכנן ב8000 שקל-שניהם לא יהיו שווים הרבה..אז אתה תבין באמת למה אנשים פה כל כך התאמצו להוריד אותך מהסכום ההתחלתי שעליו חשבת..

תהנה ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! רק עוד כמה שאלות:

אז אולי כדאי להוריד את המסך ל22?

והאם הקירור הקולר מסטר 212 הוא טוב במקרה שאין אפשרות להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP בגרסת 32 ביט תומך 3.5 ג'יגה זיכרון.. שזה אומר שעד השדרוג לווינדווס 7 הוא "יפסיד" חצי ג'יגה (בגרסאות ה-64 יש תמיכה מלאה)

חשוב להגיד שבמחיר הזיכרונות היום, אף אחד לא לוקח 2 ג'יגה.. זה בזבוז מקום בלוח

לגבי הקירור אני רוצה לסייג משהו, אם אתה מסתפק באוברקלוק רגיל ולא היסטרי הקירור במפרט יהיה מספיק.

אבל אם אתה מסוגל לקחת SI128-SE במפרט, הוא יתן לך אפשרות לעלות כמו שאמרו ל-OC רציני יותר.

לא משהו הכרחי ולטעמי לא יותר מדי חשוב בשביל לריב עליו..

לגבי המשך הדברים - הכל נכון וחשוב שכל מי שרוצה לבנות מפרט יקר יקרא ויפנים אותם[br]פורסם בתאריך: 1.05.2009 בשעה 12:30:54

אז אולי כדאי להוריד את המסך ל22?

זו החלטה שלך.. אם אתה מסתפק ב-22 קח אותו, אם אתה רוצה מסך גדול ומרשים יותר קח 24..

תעשה קפיצה בשבת לאופיס דיפו או כל חנות דומה ותראה אם ההבדל בגודל המסך חשוב לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP בגרסת 32 ביט תומך 3.5 ג'יגה זיכרון.. שזה אומר שעד השדרוג לווינדווס 7 הוא "יפסיד" חצי ג'יגה (בגרסאות ה-64 יש תמיכה מלאה)

חשוב להגיד שבמחיר הזיכרונות היום, אף אחד לא לוקח 2 ג'יגה.. זה בזבוז מקום בלוח

לגבי הקירור אני רוצה לסייג משהו, אם אתה מסתפק באוברקלוק רגיל ולא היסטרי הקירור במפרט יהיה מספיק.

אבל אם אתה מסוגל לקחת SI128-SE במפרט, הוא יתן לך אפשרות לעלות כמו שאמרו ל-OC רציני יותר.

לא משהו הכרחי ולטעמי לא יותר מדי חשוב בשביל לריב עליו..

לגבי המשך הדברים - הכל נכון וחשוב שכל מי שרוצה לבנות מפרט יקר יקרא ויפנים אותם[br]פורסם בתאריך: 1.05.2009 בשעה 12:30:54

זו החלטה שלך.. אם אתה מסתפק ב-22 קח אותו, אם אתה רוצה מסך גדול ומרשים יותר קח 24..

תעשה קפיצה בשבת לאופיס דיפו או כל חנות דומה ותראה אם ההבדל בגודל המסך חשוב לך

3.5 ג'יגה בXP- אתה מתכוון אחרי פתיחת האפשרות בקבצי הLOG?

כי במצב רגיל נטו,הוא לא מזהה יותר משני ג'יגה..יכול להיות שהמשחקים עצמם כן מזהים את כל ה4(אף פעם לא היה מספיק חשוב לי כדי לבדוק..),אבל בווינדוס מזוהים רק שניים..לכל הפחות זה מה שיש אצלי,וזה מה שענו לי כאן בזמנו כששאלתי על כך..

לגבי הOC,אני הגעתי ל4 ג'יגה יציב עם המעבד הנ"ל ועם V1,שרחוק מלהיות מרשים או HIGH END..ואני גם לא מבין גדול בOC..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...