בקשה למפרט - תקציב 8000. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט - תקציב 8000.

אורח

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתם אומרים על המפרט הזה:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1600

יחזיק לי משחקים על הגדרות גבוהות?

החנות הזאת חנות טובה?

או עדיף את זה :

http://tms.co.il/product/6772

דבר ראשון , תקרא את חוקי הפורום , אסור להקפיץ אלא אם עברו 24 שעות.

דבר שני , למה רשמת תקציב של שאתה רוצה לקנות מחשב בחצי מהסכום?

לגבי המפרטים , הם כמעט זהים , אני אישית הייתי לוקח את זה של פוקס פיסי , החנות היא חנות טובה (גם TMS אבל יקרה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא 8000 אלף אבל לפי מה שהבנתי המחשב של ה4000 יביא לי את אותם ביצועים כמו מחשב ב8000 אז למה סתם לשלם יותר?

בגלל זה אני שוב שואל איך המפרט הזה:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1600

+ מסך 24 אינץ יריץ משחקים על הגדרות גבוהות עם פילטרים?

ואם יש לכם משהו לפשר או לתת מפרט אחר? התקציב הוא בגדול אבל אם אפשר לחסוך ולקבל אותם ביצועים למה לא לחסוך?

אני רוצה מפרט טוב שיריץ משחקים כבדים על מסך 24 על הגדרות גבוהות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tms.co.il/product/6772

עדיף גם מבחינת ספק כי IQPC נתנו חרא ספק וגם מבחינת HD וגם מבחינת כ.המסך היותר טוב שהם שמו בחבילה הוא יתן ביצועים עדיפים בהרבה על 24' ולכן קח אותו ותוסיף ציוד היקפי כתאבת נפשך...

בעוד ככה 2500 ש"ח כולל עכבר ומקלדת גימינג יקרה ואיכותית + מסך בן זונה ואתה תהנה כאילו אין מחר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טימור, למשחקים ו-OC חד משמעית כפול ליבות חזק עדיף.

גם מבחינת מחיר וגם בבחינת הביצועים!

היום ובעתיד הקרוב שום משחק לא ינצל באמת כפול ליבות (היום רק מראה יתרון זעיר של 5 פריימים בשנייה מעל 50 - זניח)

וזה לפני שאמרנו שהמחיר של מרובע הוא בסביבות 400-500 שקל יותר מכפול טוב שגם יתן OC טוב ממנו!

כמו שאתה מבין שעדיף לך לקנות כרטיס מסך טוב שיתן תמורה הכי טובה לכסף אותו דבר לגבי מרובע ליבות.

כל עוד אתה לא מתכנן לרנדר במחשב, לעבוד עם עיבוד נתונים מסיבי או דברים בסגנון - מרובע ליבות מיותר לך

מה יהיה איתך...? גם למי שיש תקציב אתה דוחף כפולה?

לא יעזור לך כלום, מרובע ליבות זה העתיד גם במשחקים. תתעורר... בנאדם. :s07:

==================Quad Core=====================================

Alan Wake - Ground up quad support.

Bioshock (Unreal Engine 3) - Quad support.

Call Of Duty 4 - Ground up quad support.

Company of Heroes - Ground up quad support

Crysis - MP Beta Dual Core support, full game ground up Quad Core support.

DiRT - Ground up quad core support (up to 8 cores reported).

Flight Simulator X - Quad core support with patch.

Lost Planet - Ground up quad core support. (octa core support as well).

MOH: Airborn (Unreal Engine 3) - Ground up quad core support.

Supreme Commander - Ground up quad core support.

The Elder Scrolls: Oblivion - Quad core ground up, can use 5 threads.

World in Conflict - Ground up quad core support.

Unreal Tournament 3 (Unreal Engine 3) - Ground up quad core support.

==================Dual Core=====================================

Age of Empires 3 - Dual core support.

Call of Duty 2 with 1.01 smp patch - Dual Core support

Enemy Territory: Quake Wars - Native dual core support (possible quad, need confirmation).

EVE online - Dual core (possible quad core, need confirmation)

Falcon 4.0 - Some Support, extent unknown.

Galactic Civilizations II - Dual core support.

Gothic 3 - Dual core support.

HL2: Orangebox - Dual core support

Stalker - Dual core support with 1.0004 patch.

Quake 4 - Dual Core with patch.

Titan quest + quest Immortal Throne - Dual core with patch.

World of Warcraft - Dual Core with patch.

================================================================

שים לב שהמנוע הפופולרי אנריל 3 תומך גם במרבעי ליבות.

וזה לקינוח...

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3127&p=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי בילבלתם אותי...

אתה לא צריך להיות מבולבל, יש לך תקציב אז אין סיבה לקחת כפולה.

מחר תרצה לערוך את הסרטים שלך, לקדד קובצי AVI, לרנדר משהו במקס/מאיה, תמיד טוב שיש מרובע ליבות.

אני מודה שהיה לי מעבד כפול חשבתי שאין צורך ליותר, אבל... העוצמה של מעבד Q באה לידי ביטוי בריבוי משימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי אתה כל פעם נכנס מתחיל לבלבל לבחור התורן המסכן בשכל.. לא, מרובע נכון להיות לא נותן כלום במשחקים!!!

crysis.png

פותח הדיון, נכון להיום ההבדלים בין מפרט ב-3700 למפרט ב-6000 שח (בשני המקרים ללא מסך) מסתכם בגג 15-20 אחוז

אם בשביל זה שווה לך לשים 2000 שקל ויותר, זה הכסף שלך, הבעיה שלך (והבאסה שלך עוד שנתיים)

במקום זה, אני ורוב האנשים פה ממליצים לקנות היום משהו טוב ב-3700 שח, ואת יתר הסכום להשקיע במחשב חדש לחלוטין עוד שנתיים וככה לשמור על רמה מאוד גבוה גם עוד שנתיים!

ותסלח לי אורי אבל מה שאתה אומר זה דבילי לגמרי, זה לא שכפול לא יודע לרנדר.. לפעם אחת בשנה לא לוקחים מרובע שיחסוך 10 דקות!

כמו שהבנת לא לקחת GTX275 כי הוא עולה 40 אחוז יותר מ-GTX260 ונותן רק 10 אחוז יותר תמורה,

אני מנסה להסביר לך לא לקחת מרובע שיעלה 30 אחוז יותר מ-E8400 לדוגמה ונותן רק 10 אחוז יותר תמורה במשחק אחד

נ.ב.

גילוי נאות: ההשוואה היא בין Q8200 ל-E8400 עקב מחיר דומה (ה-8200 עדיין טיפה יותר יקר)

אם אתה מכניס את ה-Q9400 למשוואה אורי, לפחות תהיה מספיק כנה להגיד שהוא עולה 500 שקל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי אתה כל פעם נכנס מתחיל לבלבל לבחור התורן המסכן בשכל.. לא, מרובע נכון להיות לא נותן כלום במשחקים!!!

מצחיק שאתה משווה למעבד Q8200, שעבר סירוס רציני למען המחיר הנמוך.

כשיהיה לך נסיון על מעבד מרובע ליבות, ולא רק על כפול אז נדבר.

עריכה:

גילוי נאות: ההשוואה היא בין Q8200 ל-E8400 עקב מחיר דומה (ה-8200 עדיין טיפה יותר יקר)

אם אתה מכניס את ה-Q9400 למשוואה אורי, לפחות תהיה מספיק כנה להגיד שהוא עולה 500 שקל יותר

נו באמת... יש לו תקציב למעבד הזה.

הוא לא בא ואמר יש לי תקציב של 3K בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא 8000 אלף אבל לפי מה שהבנתי המחשב של ה4000 יביא לי את אותם ביצועים כמו מחשב ב8000 אז למה סתם לשלם יותר?

ואם יש לכם משהו לפשר או לתת מפרט אחר? התקציב הוא בגדול אבל אם אפשר לחסוך ולקבל אותם ביצועים למה לא לחסוך?

זה שיש תקציב זה נפלא (במיוחד שהוא לא שלך כנראה..) אבל למה לשלם הרבה אקסטרה בשביל שיפור מינורי?

500 שח שהוא חסך היום, יקנו לו מחר כרטיס מסך נוסף או שדרוג של הקיים למשהו חזק יותר שישפר לו ביצועים ברמה יותר גבוהה!

אתה מוזמן לבדוק את ההבדל בין 8800GTX שעלה לפני שנה וחצי 2500 שח, לבין 4770 שיצא היום ועולה 550 שח

ה-4770 לוקח אותו

תאר לעצמך איזה כיף יהיה עוד שנה, אם הבחור יקנה כרטיס מסך שלוקח GTX285 במחיר של 500 שח שהוא חסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאר לעצמך איזה כיף יהיה עוד שנה, אם הבחור יקנה כרטיס מסך שלוקח GTX285 במחיר של 500 שח שהוא חסך...

ואתה חושב שעוד שנה המעבד E8400 יסחוב כמו היום, במיוחד שהמגמה יותר ויותר לריבוי ליבות?

זה כמו "מעגל קסמים" תמיד תצתרך עוד משהו.

שורה תחתונה: לקנות את המפרט העדכני לאותה התקופה, אף פעם לא תדע מה יהיה מחר... אולי יצא תקן חדש לכרטיסי מסך, ואז גם הלוח לא יהיה שווה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...