למי מתאים האובונטו? - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי מתאים האובונטו?

Jenia24

Recommended Posts

מסמכים בצורה נורמאלית אי אפשר לכתוב על OpenOffice(ובצורה נורמאלית אני מתכוון WORDים עם עריכה מורכב

גם לא בוורד. כשמגיעים ל40 עמודים הוא פשוט נחנק.

אני רוצה לראות שבוורד יהיה אפשר לעשות חצי ממה שאפשר בלאטך.

, מצגות highend

פואור פוינט? מצגות כאלה הן גם מעבר לכוח שלו

להשוות GIMP לפוטושופ זה פשוט לא מציאותי

GIMP כבר סגר את הפערים שהיו לו מול פוטושופ. למעט התפריט שלו איזו פונקציונליות חסרה?

לשאל של למי ממולצת , לטענתי לאף אחד, הפצה שאני אישית מתעב, מנופחת, ומסורבלת, גם יחסית לbloatware כמו SUSE, זה הילד השמן שכל הילדים השמנים בשכבה צוחקים עליו שהוא שמן.

יש הפצה של שאתה כן אוהב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד שובי דובי , פחות מילים יותר טוב,

חוץ מסוסה אני מסכים איתך, בהחלט אלטרנטיבות מאוד טובות לשמנבונטו,

בייחוד סביון, אותו אדיוט שיכול להתקין את בבונטו יכול גם להתקין סביון ולקבל את היעילות של ג'נטו במתנה, נכון זה לא אותו דבר כמו לקרנן ולקמפל העצמך אבל מסתבר שיש פה אוצר, ד"א דובון, סוסה וסביון הן שמנות מאוד, בקשר לארצ'י יש עוד כמה הוצאות לאנשים שאוהבית משהו אחר מאשר את XFCE

chakra + arch שתי גרסאות של ארץ' שמריצות KDE

archpwn - מי שאהב את backtrack ימות על הלייב הזה

LXDE - מריץ openbox עם מראה דומה לשל גנום, חסחוני במקום בצורה שתדהים אותך

אבל למה לעצור שם אם אתה יכול להיות יעיל יותר pcbsd גם התקנה לטיפשים

pclinux זוועה שאין כמותה אבל גם לטיפשים

fedora - כל דבר שיש עליו rpm פשוט מגעיל אותי אבל גם זו שוב להדיוטות

בקשר לאופיס אני לא יודע כמה אתה צודק , יש את go-openoffice הוא סוגר את כל הנושאים שדיברת עליהם

מה עוד יש..... בוא נראה ... כלכך הרבה דיסטרוס לאנשים שלא ממש מבינים בלינוקס....

Red Hat enterprise

טוב בוא נחסוך לאצבעות שלי

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Linux_distributions

שורה תחתונה, אין לי מושג מה הנושא של השיחה הזו כבר , הגיד הזמן לנעול :)

[solved]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RHEL עולה כסף, כנ"ל SED.

סאבאיון לא שמנה כמו , וזה ג'נטו שדיי מפצה על זה, החסרון שלה שכרגע זה פרוייקט שמטופח ע"י משהו כמו בן אדם וחצי וקצב העדכון שלה נמוך יחסית(לא שזה מפריע לעדכן אותה לבד, אבל זה מעבר ליכולת של המשתמש הממוצע).

סוסה היא גם דיי bloatware כמו שכבר ציינתי כמה פעמים, אבל הפונקציאונאליות שלה הרבה יותר יציבה מUbuntu, וגם היא קלה במקצת, תמיכה הרבה יותר טובה בציוד היקיפי, וYAST2 ומאגרי החבילות שלה עדיפים לטעמי מUBUNTU. מעבר לכך היא עוברת QA מקצועי - לנובל יש חלק לא קטן בפיתוח שלה, וקניה שלה(למרות שאני קניתי SED) מספקת תמיכה מקצועית של נובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כרטיס מסך מובנה, משחקים, ישנים, כאשר לאחד מהם יש גרסאת NATIVE או לפחות למנוע, תעשה לי טובה, להגיד שיש משחקים בLinux זה כמו להגיד שיש ערבים טובים בעזה, כן יש כמה אבל בסופו של דבר גם הם חרא...

דובי חבל על העצבים שלך, תן לאנשים האלו להתקין למשחקים, אם הם אחרי שעה לא.... :s07: או קופצים מעזריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא בוורד. כשמגיעים ל40 עמודים הוא פשוט נחנק.

אני רוצה לראות שבוורד יהיה אפשר לעשות חצי ממה שאפשר בלאטך.פואור פוינט? מצגות כאלה הן גם מעבר לכוח שלוGIMP כבר סגר את הפערים שהיו לו מול פוטושופ. למעט התפריט שלו איזו פונקציונליות חסרה?יש הפצה של לינוקס שאתה כן אוהב?

רק כדי לסבר את האוזן בעניין הזה:

כתבתי את העבודה האחרונה שלי לתואר לפני כמה ימים, ובהתליך הסופי של הכתיבה רציתי להכניס מספרי עמודים בוורד 2007 - בצורה מוזרה הדבר לא התעזר, כי פשוט בוורד 2007 יש באג של מספרי עמודים, שמיקרוסופט מודים בו:

http://office.microsoft.com/en-us/word/HA102033461033.aspx?pid=CH100626151033

http://support.microsoft.com/kb/925175

http://support.microsoft.com/kb/933312

נסיתי את ההצעות של מיקרוסופט - שום דבר לא עזר. אגב, גם SP2 לאופיס 2007 לא עזר.

הפתרון: לשמור בפורמט DOC במקום DOCX ולפתוח עם אופן הכי חדש. המסמך נפתח בלי בעיה, ועשיתי בו כל מה שרציתי.

ולהבהיר: בזמנו הייתה לי בעיה רצינית עם אופן שלא תפקד כמו שצריך עם איזה TTF של שפה נדירה שאני מקליד בה, ונאלצתי להשתמש בפונט ספציפי אחד, אבל מכוער.

כך שלכל מערכת(במקרה הזה ערכת אופיס) יש את החסרונות והיתרונות שלה. ההבדל: לא הייתי מתלונן על באגים באופן כמו שאני מתלונן באופיס של , כי האחרון עולה כסף והרבה ומקבלים מוצר לא מוגמר שאי אפשר לתקן אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך מצטער על זה שלא היה לי זמן לעבור פה לפני ולנעול את הדיון עוד לפני שהוא התדרדר לספאם

בכל אופן,

amir85, יש לך אזהרה שלישית בגין ספאם/העלבת משתמש. הינך מועבר לטיפול אחראי הפורום.

הדיון כמובן ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...