Gameplay ראשון מ - MAFIA II ! - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gameplay ראשון מ - MAFIA II !

R007

Recommended Posts

איזה תסכול!

הכ.מסך הראשי שלי כרגע הוא HD4870 אבל יש לי 8800GT ששוכב בצד ותכננתי סוף כל סוף לחבר אותו בשביל פיזיקס, אבל במארז המז***ן הזה אין מספיק מקום!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה מחכה לנו פה משחק ענק

מדהי םמבחינה גראפית ממש,אבל מן הסתם כבד בצורה מבאסת,

בכל מקרה הדגש במאפיה זה עלילה ואווירה דיי עם ההשואות לGTA כל הזמן,כבודו של מאפיה במקומו

לא היה לי ספק בכלל שיהיה פה משחק אדיר אחרי המאפיה הראשון,

זה המשחק עולם פתוח היחידי שאפשר להגיד שלא חיקוי של ושגם לא נופל ממנו!

נהניתי מאוד מחכה לגמריי למלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שהקטע שאפשר לתדלק נשאר. ;D ושיש מכונאי שאפשר לתקן ולשפר אצלו מכוניות כאלה אני כל כך אוהב את זה !!

מה שבGTA אין משום מה...

מה שכן ממש מעצבן אותי שהם תמיד מביאים את המשחקים הטובים לקראת סוף החופש מה הקטע?? אני יודע שהם לא אמורים להתחשב בנו חח אבל בכל זאת זה מעצבן...

חח השירים מזכירים לי את אסקימו לימון .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יכול להסביר לי למה רואים אצלי את העשן שיוצא מהאגזוז בצבע ורוד כזה??? :s05: עם לבן משהו מוזר...

אה ויש לי עוד שאלה אם יש לי 5850 אז אני יכול להשתמש בפיזיקס ?? או שאין טעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ATI HD5850 לא ממש תוכל להשתמש בNVIDIA PHYSX

אתה יכול להפעיל פיזיקס וזה יעבוד על המעבד שלך, אבל תתחיל להתפלל כי גם עשרה מעבדי 990X לא יעשו את זה כראוי

אגב סינד תודה על הקישורים לבאנצ'ים, MEDIUM PHYSX כבר לא דבר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הרעיון של להכניס את המכונית בין שני מבנים בצורה צרה ולמלא את החלל עשן ננסה את זה אחרי זה

וגם את הבריכה

תאמת אין הרבה הבדלים משמעותיים לפי מה שאני רואה בין פיזיקס כבוי לפעיל לפחות בתחום של הבגדים

התנועה של הבגד נראת אותו דבר על הדמות גם בפיזיקס כבוי

והגדרות שהרכב נכנס בהם גם כן בערך אותו דבר

זה די מוגזם לדרוש כרטיסים כמו GTX480 ואז עוד כרטיס נוסף לפיזיקס עכשיו אני כבר לא יודע אם כדאי לי לקנות את המסך 24 אינץ שרציתי :\ כי אז נצטרך להוריד את ההגדרות במשחקים עתידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הרעיון של להכניס את המכונית בין שני מבנים בצורה צרה ולמלא את החלל עשן ננסה את זה אחרי זה

וגם את הבריכה

תאמת אין הרבה הבדלים משמעותיים לפי מה שאני רואה בין פיזיקס כבוי לפעיל לפחות בתחום של הבגדים

התנועה של הבגד נראת אותו דבר על הדמות גם בפיזיקס כבוי

והגדרות שהרכב נכנס בהם גם כן בערך אותו דבר

זה די מוגזם לדרוש כרטיסים כמו GTX480 ואז עוד כרטיס נוסף לפיזיקס עכשיו אני כבר לא יודע אם כדאי לי לקנות את המסך 24 אינץ שרציתי :\ כי אז נצטרך להוריד את ההגדרות במשחקים עתידיים

העשן מדהים ממש אהבתי

ויש הבדל בבגדים הבד ממש שונה הכימוטים אחרים לגמרי והרבה יותר קלילים ורכים

ומבחינת כל הפיצוצים וכאלה המשחק מראה שימוש רציני בפיזיקס

רק חבל שלא מראים הבדל בין MED ו HIGH.. רק ON ו OFF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה גם ידיים מיומנות לא מוציאות מהPHYSX תועלת משמעותית, הוא עדיין ניראה מוגזם לאללה ויש הרבה רגעים שאם לא היו אומרים לך שזה PHYSX היית חושב שזאת הפיסיקה ה"רגילה" שיש בכל משחק מודרני

אז יופי, עכשיו עם הPHYSX נוכל לבזבז עוד שעה במילוי ברכות עשן וירי בקורות עץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה גם ידיים מיומנות לא מוציאות מהPHYSX תועלת משמעותית, הוא עדיין ניראה מוגזם לאללה ויש הרבה רגעים שאם לא היו אומרים לך שזה PHYSX היית חושב שזאת הפיסיקה ה"רגילה" שיש בכל משחק מודרני

אז יופי, עכשיו עם הPHYSX נוכל לבזבז עוד שעה במילוי ברכות עשן וירי בקורות עץ...

זאת רק הדגמה, במשחק עצמו אני בטוח שיש מספיק קטעים של יריות על , מכוניות, קירות, קורות עץ וכו'..

מספיק בשביל שהפיזיקה תהיה חלק בלתי נפרד מהמשחק כולו

גם לי הפיזיקס המשחק הזה נראה מספיק טוב בשביל משחקים אחרים, גם מבחינת פיצוצים וניפוצים, ההבדל הוא שעם פיזיקס

זה נראה הרבה יותר חי ומלא

אין ספק שבסופו של דבר זה EYE CANDY שאני אישית לא הייתי רוצה להתפשר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...