Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט? - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט?

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפדים של בייר נראים אפילו פחות נוחים מהפדים שבאים עם ה-RP21, איך הם יותר נוחים אם הם יותר רדודים?

מתחיל להמאס לי מה-RP21 שלי, אני משתוקק לאוזניות נוחות...אבל אין בארץ :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפדים לא מעוד הם Pleather לא הצלחתי למצוא כאלו מעור. זה יכול להיות מענין לשמוע אותם עם velour אני בטוח שזה יהיה יותר נוח גם אז אני בהחלט ישמח לזוג משומש.

והפדים יותר עמוקים ורחבים מהמקורים הם גם יותר נעימים למגע ויותר רכים ( אין לי את המקורים כאן אז אני לא לשים אותם אחד ליד השני)

בכל מיקרה הנה האוזניות בזווית אחרת כדי שיהיה אפשר לראות את הפד

בכל מיקרה, הספוגים בפנים הם גם של בייר ולא המקורים. הספוג המקורי ישב בשקע שיש מתחתיהם, והוא ממש עבה ודחוס ודי קל להוריד אותו וככה גם הרווחתי צליל הרבה יותר טוב לדעתי, וגם ספוג הרבה יותר נוח מהבד דק שכיסה את הפלסטיק :) .

09012011035.th.jpg

09012011036.th.jpg

בכל מיקרה הם היו שיפור משמועתי מבחינת הנוחות הם כרגע די נוחות - אני מסוגל לשבת איתם כל הערב בלי בעיה (מצד שני אני משתמש בהם כבר שנתיים בערך אז די התרגלתי) למרות שלא הייתי מתנגד לקשת יותר נוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפדים לא מעוד הם Pleather לא הצלחתי למצוא כאלו מעור...

קנית אותם ממרום?

אני שמתי עיגול של כבל קומקום מתתת לכל רפידה, האוזניה לא לחוצה לי על האוזן עכשיו ולא מכאיבה לאוזן ישירות...אבל יש עדיין איזשהו חוסר נוחות לא מוסבר שנגרם לי מהחום וה-CLAMPING שיש לאוזניות האלה וזה מסיח את הדעת מהמוסיקה.

בקשר לקשת - קח פיסת ספוג דק, גזור אותה למידות הקשת (לאיזור "האסטרטגי" שבה) ותאבטח את העניין עם חוט\גומיות, הקשת כבר לא תטריד אותך.

HD800, האוזניות הכי נוחות שאתה יכול לקנות.

:lol:

אין לי בעיה להוציא אלפיים על , עם להוציא כליה כבר יש לי בעיה.

חשבתי יותר על ה-D5000 אבל לצערי אין אותם בארץ, הDT990 קיבלו ביקורות טובות אבל גם לא מעט רעות...ה-HD600 נראו כמו האוזניות האידיאליות עד שקראתי שהן לא מתאימות לטראנס\מוסיקה מבוססת קצב ובאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

shure srh440. חולה עליהם. מדהימות במיוחד במחיר הזה.

dsc00536.jpg

dsc00537i.jpg

dsc00538it.jpg

ועוד....shure se102. כבר יותר משנתיים ומלבד הצבע של הסמל כמו חדשות והסאונד אותו דבר.

dsc00539y.jpg

dsc00540h.jpg

dsc00541.jpg

ועוד....

dsc00544t.jpg

dsc00545.jpg

dsc00546.jpg

dsc00547m.jpg

dsc00542.jpg

dsc00543x.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...