Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט? - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט?

anatoli

Recommended Posts

טוב, חבל שאתה לא מפרט יותר. יש לי דומות מאותה תקופה של AKG (סוף שנות השבעים), הK240 Sexttet LP. לא מקצועיות כמו הDF אך יש להן מידריינג' ריאליסטי שלא ייאמן,למעשה מדוייק יותר ממה שמעתי בכל אוזניה דינאמית אחרת. עברו טיפול מקיף של אנטולי יש לציין (recable, ניקוי פנימי, פדים custom). נשמעות מדהים מSpl Auditor. (המגבר למכירה למי שמעוניין)

IMG_3031.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

אישית אני מחזיק ב-FIIO E5 (הדגם הקודם בסדרת המגברונים הנ"ל), מדובר בצעצוע מאוד חמוד ויחסית משתלם.

חיברתי אותו בעבר עם כבל LOD לאייפוד טאץ' שהיה לי ל-E5 והוא העניק לו צלול יותר, אך אני מניח שזה ברובו בגלל הLOD ושהסיגנל לא עבר הגברה באייפוד, אלא במגברון.

כאחד שמתיימר להיות אודיופיל (כרגע "לייט" עקב תקציב ;) ) וטכנופיל, חיברתי אותו גם ל-I7 לראות מה הוא שווה בסיטואציה הזו וגם לסמארטפון 2X ובשתיהם לא ניכר הבדל משמעותי. יש שיפור קל ונחמד, יש הפרדה קלילה יותר טובה ובכלליות הוא שווה לדעתי בהחלט את הכסף שהשקעתי בו (20$).

לחובבי הבאסים יש אופציה לסוויטצ' BASS-BOST שנותן דחיפה קלילה בתחום התחתון וזה ניכר בעיקר בשירים עם תופיי מצעדים גדולים או שירים שיש בהם "קיק" של תופים (רוק וקצת טראנס מז'אנר כזה ואחר).

מבחינת יחס-תועלת לדעתי מדובר כמגבר נהדר ביחס לתקציב שלו, אבל בשל כך שאני לא אוהב תסבוכת כבלים בכיס והתועלת שלו לא עושה שינוי 360 מעלות בסאונד אני לרוב מוותר עליו ומשאיר אותו בבית מעצלנות להיסחב איתו כי השיפור שהוא נותן לי לא שווה לסחוב אותו עימי.

הייתי ממליץ עליו לכל האנשים שמחזיקים ב-DAP עם DOCK כזה או אחר (AKA אייפוד ודומיו) ולחברו אותו בכבל LOD, שם הוא פונקציונלי בשל כך שכמגבר שמבצע את ההגברה לנגן (ולא במקביל כמו שנחבר לנגן רגיל עם חיבוריי MINI PL ולמעשה מתבצעת הגברה כפולה) הוא עושה עבודה לא רעה ביחס לגודלו, מחירו והיצעו. בקיצור- מומלץ! (רק תלוי למי...)

אגב, שכחתי לציין- משתמש באטימוטיק ב-HF5.

איליה, אם אתה מעוניין- דבר איתי בפרטי, אני מוכן להשאיל לך את ה-E5 אם תרצה.

עריכה:

"תחת שעיר"- עם איזו צילמת? (מניח ש-DSLR, איזו עדשה משודכת לה?) אגב, איך ה-M1? החברה עשתה עליהם הרבה רוח ותהיתי לדעת אם הם באמת טובות כמו שהחברה טוענת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטאפ שלי (לבנתיים) :)

AKG K601 -

6417662375_d632978588.jpg

P1000111 by Nir Azuelos, on Flickr

וה AKG K240 Sexttet MP -

6417658839_b8eb55451e.jpg

P1000105 by Nir Azuelos, on Flickr

המגבר הוא AudioGD NFB-12 שהוא בנוסף גם DAC של וולפסון (לא רע בכלל!).

אני לא יודע בנתיים מה אני מעדיף. ה K601 קצת יותר מפורטות אבל ה K240 יותר "מהנות". בנוחות ה K601 לוקחות כמובן.

זה ישתנה בקרוב כשה K240 יעברו שיפוץ שיכלול ניקוי, פאדים חדשים ו Recable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

למי ששאל צילמתי עם 500D של קנון

הE6 משפר באופן משמעותי את הסאונד.. באמת שלא האמנתי כמה

הסאונד הופך ליותר מופרד ורחב. מצבי האקולייזר עובדים מעולה (הרבה יותר טוב מהE5 לדעתי)

הM1 מעולות ושוות כל שקל לדעתי

עלו לי 45 דולר ואני נהנה מכל רגע

במה רחבה באופן מטורף, באסים מלאים וטרבלים חדים. גם המיד מדוייקים ונעימים

שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...