Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט? - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Post pics of your headphones - בערך כזה כאילו כמעט?

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתה מסוגל לשמוע את השיר הזה (מבחינת המשמעות שלו)? הוא מזעזע...

סליחה, התבלבלתי בין שם האלבום לשם השיר... שיר הנושא the kick inside מדבר על גילוי עריות ואליו התכוונתי ששאלתי איך אתה מסוגל לשמוע אותו. wuthering height הוא "סתם" שיר על הרוח של קת'רין שרודפת את הית'קליף שמאבד את שפיותו, האמת שבסטנדרטים של קייט בוש זהו שיר די נורמלי...

הסינים האלו, מעיזים לייצר ציוד שנשמע טוב במחירים עממיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מסוגל לשמוע את השיר הזה (מבחינת המשמעות שלו)? הוא מזעזע...

הסינים האלו, מעיזים לייצר ציוד שנשמע טוב במחירים עממיים...

מבחינת המשמעות? לא יותר מידי התעמקתי בזה אבל זה שיר נהדר מאלבום נהדר, ואני תמיד משתמש בו בשביל לבחון שונות.

והפעם באמת לסינים הצליח עם האוזניות האלו, ב200 ש"ח אני לא חושב שאפשר להשיג משהו יותר טוב ועם אותה כמות של אביזרים, מה גם שאלו האוזניות הכי נוחות שנתקלתי בהן עד עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות החדשות שלי:

thumb-46AB_4CAC266E.jpg

thumb-892F_4CAC26CF.jpg

עדיין אין לי מגבר יעודי לאוזניות.

אני כנראה אקנה את ה- Schiit Asgard בתור מגבר בשבילהם.

עריכה: בסוף הזמנתי את ה Matrix m stage צריך להגיע בקרוב... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות המוזיקה שלי:

אוזניות של חברת MB Quart, שהיום כבר לא מתעסקת עם זה, אלא יותר עם לרכב, פעם זה היה הטופ !

הדגם: QP 400...

אוזניות המשחקים והסאונד הכללי למחשב:

Microsoft LX-3000, נחמדות ביותר, טוב, אך לא חזקות מספיק(בשבילי).

תמונות:

09102010998.jpg

091020101001.jpg

091020101003.jpg

091020101004.jpg

אם אפשר חוות דעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות המוזיקה שלי:

אוזניות של חברת MB Quart, שהיום כבר לא מתעסקת עם זה, אלא יותר עם לרכב, פעם זה היה הטופ !

הדגם: QP 400...

אם אפשר חוות דעת :)

היו לי GMP250 של אותה חברה ששינתה את שמה מMB Quart לGerman Maestro. הן היו טובות מאוד למחירן, יותר מאוזנות מDT770/250 וגם טונאליות יותר טובה. הייתי שמח לשמוע את אלה גם כן.

וב180 מעלות לכיוון השני, הנה הSony MDR-F1 שלי, האוזניות הקונבנציונליות הכי פתוחות שישנן אאל"ט עם crossfeed טבעי. אני לפעמים שוכח שהן עליי עד שהכבל העלוב הזה מסתבך לי בכיסא...

IMG_2954.jpg

IMG_2957.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי GMP250 של אותה חברה ששינתה את שמה מMB Quart לGerman Maestro. הן היו טובות מאוד למחירן, יותר מאוזנות מDT770/250 וגם טונאליות יותר טובה. הייתי שמח לשמוע את אלה גם כן.

וב180 מעלות לכיוון השני, הנה הSony MDR-F1 שלי, האוזניות הקונבנציונליות הכי פתוחות שישנן אאל"ט עם crossfeed טבעי.

את האמת, אני לא ממש מכיר את ההיסטוריה של החברה, אבל אבא שלי אמר לי שכשהוא קנה אותן זו הייתה חברה מעולה, כמו סנהייזר של היום בערך, הן גם עלו לו 1000 ש"ח, משהו כזה.

אבל כרגע הבננה שלהם התנתקה ואני לא יכול לשמוע, אני אקנה מלחם ואחבר אותה מחדש.

האוזניות של הסוני, נראות מעולות, ולפי מה שאתה אומר, גם נשמעות כך !

יפה מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...