כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ו-? המסך תוכנן לשימוש עם סטיילוס, מסכי capacitive לא תואמים לזה, אבל לפחות אפשר יהיה להשתמש במכשיר עם כפפות :smile1:

וכן רצות דיי הרבה בדיחות ברשת על שימוש בIphone בקור של שיקגו, אאל"ט הייתה איזה חברה שמכרה כפפות עם חומר מוליך בקצוות בשביל שיהיה אפשר להשתמש באייפון גם בחורף באזורים הקרים בארצות הברית.

לכל מסך יש את הייתרונות והחסרונות שלו, למסכי capacitive אי אפשר לקנות מגן מסך פשוט למשל, כיוון ש הוא חייב להכיל בתוכו חומר מוליך ואלה פוגעים בד"כ באיכות הצפיה במסך(ומי ששם אחד על הIphone שם לב שזה מוריד את בהירות המסך לכ80-85% בגלל המתכת המוטמעת במגן), אין אפשרות להשתמש בסטילוס רגיל(אפשר לפתור את זה עם סטילוס ממתכת עם מוליכות גבוהה אבל הם שורטים את המסך) שהוא הרבה יותר מדוייק ללא מעט .

הדור הבא של המסכים במילא משלב את 2 הטכנולוגיות הללו ביחד מסכי PCT בנויים כמו מסכי Resistive כלומר מבוססים על 2 שכבות של מוליכים, ועובדים על עקרון של מסכי Capacitive כלומר לחיצה מחושבת לפי הפרשים בקיבולת(או לייתר דיוק הפרשים בקיבולת בPCT, עצם קיום הקיבלות במסכי CT רגילים), רק שכאן הקיבלות מחושבת בין שני המוליכים המוטמעים במסך ולא בין המשתמש למסך עצמו. מה שגם מאפשר לייצר מסכי MT עם אופציות נרחבות נוספות כמו התחשבות בהבדלים בין עוצמות הלחיצה, כיוון הלחיצה ודברים נוספים אחרים..

הN97 תוכנן בתור Smart phone, וכרגע הסטנדארט למכשירים האלה הוא מסך עם סטיילוס בגלל שלא מאפשרות עבודה עם האצבע, וכן אני רוצה לראות את הבן אדם שעורך קבצי אקסל או אפילו משחק בשולה מוקשים(וtiles בגודל רבע מסך לא נחשבים כאן) עם האצבעות.

ההבדל במחיר בין מסך Resistive עם בהירות מלאה לבין מסך Capacitive היום לא רגע שלא קיים, אלא כנראה הוא קיים לטובת מסך הCapacitive, במסכי RT החדשים(high end בלבד) החליפו את המתכת בגבישים ופולימרים מוליכים שמאפשרים לשמור על כמעט 100% מהשקיפות של זכוכית, במסכי Capacitive היות שיש דרישה רק לשכבת מוליכים אחת עדיין משתמשים במתכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הN97 תוכנן בתור Smart phone, וכרגע הסטנדארט למכשירים האלה הוא מסך עם סטיילוס בגלל שלא מאפשרות עבודה עם האצבע, וכן אני רוצה לראות את הבן אדם שעורך קבצי אקסל או אפילו משחק בשולה מוקשים(וtiles בגודל רבע מסך לא נחשבים כאן) עם האצבעות

לא ראיתה שהוא סלידר אם מקלדת מלאה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מסך יש את הייתרונות והחסרונות שלו, למסכי capacitive אי אפשר לקנות מגן מסך פשוט למשל, כיוון ש הוא חייב להכיל בתוכו חומר מוליך ואלה פוגעים בד"כ באיכות הצפיה במסך(ומי ששם אחד על הIphone שם לב שזה מוריד את בהירות המסך לכ80-85% בגלל המתכת המוטמעת במגן), אין אפשרות להשתמש בסטילוס רגיל(אפשר לפתור את זה עם סטילוס ממתכת עם מוליכות גבוהה אבל הם שורטים את המסך) שהוא הרבה יותר מדוייק ללא מעט .

מה מה מה מה?!

אפשר להשתמש במסך של הiPhone/iPod touch גם דרך נייילון או נייר, לא צריך שום חומר מוליך שפוגע באיכות המסך.

נכון אי אפשר בסטיילוס רגיל, אבל יש כאלה בDX/FCP אני הזמנתי לי כבר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מה מה מה?!

אפשר להשתמש במסך של הiPhone/iPod touch גם דרך נייילון או נייר, לא צריך שום חומר מוליך שפוגע באיכות המסך.

נכון אי אפשר בסטיילוס רגיל, אבל יש כאלה בDX/FCP אני הזמנתי לי כבר אחד.

במגני במסך יעודיים לIphone כמו InvisiShield יש מתכת צר לי לאכזב אותך, כל השאר או דקים מידי כדי להיות יעילים, או פוגעים ביכולת של המסך, נייר או ניילון זה כבר גבולי מבחנית כמות החומר הדיאלקטרי שאפשר לשים בין המסך למשתמש תנסה לעבוד עם כפפות וIphone ותראה מה קורה.

לא ראיתה שהוא סלידר אם מקלדת מלאה ?

ראיתי אותו הרבה לפניך, ולא רק בYoutube, נו ו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותו הרבה לפניך, ולא רק בYoutube, נו ו?

אני יוצא מנקודת הנחה שמה שלא נוח במסך מגע שלו לרוב נוח בכפתורים ולאפך

זה מה שחסר לי באיפון בעיקר שאני מסתקל אליו (ביוטיוב )

בטח בעתיד יצא איפון סלידר כי הרבה מתחרים עברו לזה

גם אם יצא איפון סלידר -2-מסכים זה ניראה לי הרבה יותר מוצלח ממצב של מסך אחד

שגם ככה אתה מסתיר הרבה מימנו בשימוש

כמובן שיכניסו נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן בטח סליידר הצחקת אותי, אל תצפה לראות חלקים נעים מאפל, המעצבים שם אובססיבים לשנות מכשירים עם חלקים נעים למכשירים ללא חלקים נעים (מישהו זוכר את הגלגל הפיזי מהIPODים הראשונים? מישהו זוכר את הIMAC עם המסך LCD שהסתובב לכל זוית אפשרית? הIPODים עברו לCLICK WHEEL והIMAC עברו לSTAND שלא זז)

חוץ מזה שטלפון סליידר עם שני מסכים זה רעיון מטומטם, אתה סתם מעלה את זה כי אתה חרמן על הDS החדש שלך, וסליידר עם מקשי מקלדת לא יהיה נקודה, תראו את הintrouduction של הIPHONE הראשון ותבינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה זה שלא מבין גם לי זה ניראה מוזר בהטחלה 2 מסכים בDS

אבל שאתה משתמש בזה בפועל אתה מבין למה זה רעיון מצוין

אבל וזה אבל גדול הDS לא עונה על הרבה צרכים שלי היום ודרך אגב הוא אם אח שלי ולא איתי

בגלל שיש לו את המגבלות שלו וחוסר בדברים נחמדים

לאומת זאת איפון סלידר אם משופרת יכול להיות מצוין

או מתחרים טובים -אני לא פאן בויס

סלידר כזה זה סלולרי שסוף סוף אני באמת יכול לפתח התלהבות אליו

במקרה של איפון סלידר תוכל גם לדחוף לו אמולטור לDS ;D

בכל מקרה יש הבדל בין דברים זזים כמו ארד דיסק\DVD וכו שאני חושב שהגיע הזמן להעיף אותם בהדרגה

לבין דברים כמו סלידר או לחלופין צדפה שהם דברים מצוינים ללקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח משהו שלא ידעתי

לא ניתן ללחוץ על המסך של האייפון ללא אצבע חשופה??? מה זה מגיב רק לחום אצבע / מגע בשר מוליך? עם כפפות לא יגיב?? לא היה לי שמץ...

בקטע הזה אני יכול להגיד שטוב עם המסך של ה HD :silly: מגיב לכל לחיצה קלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה זה שלא מבין גם לי זה ניראה מוזר בהטחלה 2 מסכים בDS

אבל שאתה משתמש בזה בפועל אתה מבין למה זה רעיון מצוין

אבל וזה אבל גדול הDS לא עונה על הרבה צרכים שלי היום ודרך אגב הוא אם אח שלי ולא איתי

בגלל שיש לו את המגבלות שלו וחוסר בדברים נחמדים

לאומת זאת איפון סלידר אם משופרת יכול להיות מצוין

או מתחרים טובים -אני לא פאן בויס

סלידר כזה זה סלולרי שסוף סוף אני באמת יכול לפתח התלהבות אליו

במקרה של איפון סלידר תוכל גם לדחוף לו אמולטור לDS ;D

בכל מקרה יש הבדל בין דברים זזים כמו ארד דיסק\DVD וכו שאני חושב שהגיע הזמן להעיף אותם בהדרגה

לבין דברים כמו סלידר או לחלופין צדפה שהם דברים מצוינים ללקוח

אני מסכים שהרעיון של שני מסכים בDS הוא מעולה ואני אוהב את הDS אני משחק בו הרבה אצל חבר שלי.

אבל במקרה של טלפון' date=' ובמיוחד כמו האייפון לעשות שני מסכים עם סליידר יהיה רעיון מטופש[br']פורסם בתאריך: 24.04.2009 בשעה 12:31:04

במגני במסך יעודיים לIphone כמו InvisiShield יש מתכת צר לי לאכזב אותך' date=' כל השאר או דקים מידי כדי להיות יעילים, או פוגעים ביכולת של המסך, נייר או ניילון זה כבר גבולי מבחנית כמות החומר הדיאלקטרי שאפשר לשים בין המסך למשתמש תנסה לעבוד עם כפפות וIphone ותראה מה קורה.

[/quote']

בחיים לא שמעתי על זה שיש מתכת בIS, וגם אם כן, למי אכפת? פוגע בתצוגה זה לא, פוגע ברגישות של המסך מגע זה לא, (יש לי IS אז אני מדבר מניסיון) אז למי אכפת.

אגב המסך מגע עובד גם דרך בד, וגם דרך שתי שכבות של בד ו4 שכבות של נייר, הוא כל כך רגיש שלא צריך את המתכת הזאת במגן מסך.

וחוץ מזה שלא חייבים מגן מסך, המסכים האלה פשוט מטורפים נגד שריטות, בYT יש מישהו שלקח מברג שטוח, וניסה לחרוט על הIPOD TOUCH 2G עם כל הכוח, ורואים שהוא מתאמץ, למסך לא קרה כלום, פשוט כלום, נקי מכל שריטה, אבל לעומת זאת שהוא לקח אבן הוא הצליח לשרוט את המסך דיי בקלות הבנתי שבגלל שיש בזה מינרלים, אבל לא נראה שאי פעם הלכתם עם אבנים והIPOD/IPHONE שלכם בכיס ביחד, עם מפתחות כן, ובמקרה הזה לא יקרה כלום למסך, בלי שום מגן.

עריכה:

עכשיו בדקתי והמסך עובד גם דרך 6 שכבות נייר, נכון זה לא כזה רגיש אבל זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה ה HD אומר, אולי המסך שלו גדול מספק בשביל להציג סרטים באיכות כזו, אני לא ניסיתי.

אגב סתם שתדע, WM היא יציבה ואמינה, היה לך פעם מכשיר כזה בכלל, אבל אני מדבר על מכשיר איכותי ולא זבל שמתגאה במערכת הפעלה WM.ניסיתי 6.5 בטא, יציבה לחלוטין, כרגע עם 6.1 יציב עוד יותר ועובד מצויין.

והממשק הזה שהראיתי בסרטון פועל מדהים, 3D מלא לחלוטין, ובעל מלא אפשרויות.

ואם אתה משמיץ כנאה שאתה בעל נטייה קלה לאייפון או FANBOY, לא סתם המכשיר הזה עולה יותר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...