רמאות של אתר הימורים בחו''ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמאות של אתר הימורים בחו''ל

H.I.V

Recommended Posts

שלום לכם

לפני חודשיים חבר שלי נתן לי לינק של אתר הימורים בחול שאפשר להמר שם בכאילו

כדי להמר נדרשת הרשמה קצרה בה צריך לתת להם פרטים בסיסיים כגון שם כתובת וכרטיס אשראי

לאחר ההרשמה אפשר לקנות קרדיטס כמה שרוצים והכל כאמור זה בחינם והכסף הוא וירטואלי והוא סתם משמש בשביל הכיף ובשביל להראות לחבריך שאתה יודע להמר

הכל טוב ויפה ושיחקתי באתר ולפני שבועיים הגיע לי טלפון מהבנק שם אומרים לאמא שלי שהבן שלה הפקיד 20 אלף שקלים באתר הימורים ואמא שלי נכנסה לי לחדר בהיסטריה והתחילה לצרוח עליי ולא היה לי מושג מאיפה זה בא לי ניסיתי להסביר לה שהכל זה בכאילו ושזה בוודאי טעות של הבנק

היום בבוקר הגיע לי מכתב של הויזה שבו אכן ראיתי שחויבתי על סה''כ 20450 שקלים מהאתר הימורים ועד עכשיו אני מנסה להשיג אותם ותפסתי אותם בטלפון והם טוענים שאין להם נציג שידבר איתי עברית ואני לא יכול לנהל איתם שיחה ולהסביר להם מה קרה ולמיילים שלי הם לא מגיבים

אני עכשיו ממש בלחץ ויש לי מינוס מאוד כבד בבנק מישהו יכול להגיד לי בדיוק מה אני צריך לעשות?

האם אפשר לתבוע אותם על מקרה כזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודשיים חבר שלי נתן לי לינק של אתר הימורים בחול שאפשר להמר שם בכאילו

כדי להמר נדרשת הרשמה קצרה בה צריך לתת להם פרטים בסיסיים כגון שם כתובת וכרטיס אשראי

לאחר ההרשמה אפשר לקנות קרדיטס כמה שרוצים והכל כאמור זה בחינם והכסף הוא וירטואלי והוא סתם משמש בשביל הכיף ובשביל להראות לחבריך שאתה יודע להמר

הכל טוב ויפה ושיחקתי באתר ולפני שבועיים הגיע לי טלפון מהבנק שם אומרים לאמא שלי שהבן שלה הפקיד 20 אלף שקלים באתר הימורים ואמא שלי נכנסה לי לחדר בהיסטריה והתחילה לצרוח עליי ולא היה לי מושג מאיפה זה בא לי ניסיתי להסביר לה שהכל זה בכאילו ושזה בוודאי טעות של הבנק

היום בבוקר הגיע לי מכתב של הויזה שבו אכן ראיתי שחויבתי על סה''כ 20450 שקלים מהאתר הימורים ועד עכשיו אני מנסה להשיג אותם ותפסתי אותם בטלפון והם טוענים שאין להם נציג שידבר איתי עברית ואני לא יכול לנהל איתם שיחה ולהסביר להם מה קרה ולמיילים שלי הם לא מגיבים

אני עכשיו ממש בלחץ ויש לי מינוס מאוד כבד בבנק מישהו יכול להגיד לי בדיוק מה אני צריך לעשות?

האם אפשר לתבוע אותם על מקרה כזה?

אם אתה רציני וההודעה הזאת לא נכתבה בצחוק, אתה הבחור הכי הזוי/תמים שיצא לי להכיר...

מה שמצחיק הוא שאתה עדיין לא ממש מבין מה הבעיה במה שעשית.

אתה מתעקש שהאתר הזה רימה אותך ("רמאות של אתר הימורים") ורוצה לתבוע אותו על זה... priceless.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מספר 1 באינטרנט.

אף פעם אל תיתן את כרטיס האשראי שלך אם לא תכננת להוציא כסף.

סביר להניח שאם היית קורא את החוקים של האתר היית רואה שהחינם הוא עד הגבלה של כמה דולרים בודדים או ליום הראשון שבו אתה באתר.

נשאר לך להשלים עם העובדות. להבין שעבדו עלייך (או שלא קראת את חוקי האתר שזה הרבה יותר גרוע במקרה של אתר הימורים שבו אתה משאיר פרטי כרטיס אשראי.)

ולהתחיל לעבוד בשביל לכסות את המינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי? או שמא השלישי בדירוג האידיוטים שלי?(אין לי מושג מה שני המקומות הראשונים, זה סתם מרווח ביטחון)

אני מהמר שאתה לא אמיתי, כי אין אפשרות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מה לעשות.

אין לך את מי לתבוע בתביעה אזרחית או משהו כזה כי רוב הסיכויים שהאתר מופעל מאפריקה,דרום אמריקה או הקריביים אז לך אין ממש מה לעשות בקשר לרמאות.

את הכסף אתה יכול לקבל חזרה.

תתקשר לוויזה ותגיד להם שלא עשית את העסקה המדוברת ושאם כן זאת הייתה הונאה של אתר ההימורים ושאתה מתכחש לעסקה.

וויזה תפתח בהליך בירור זה נקרא "chargeback" בסוף ההליך אתה תקבל את מלא הסכום בניקיון עמלה של וויזה חזרה לחשבון שלך, והאתר מסתכן בסגירת חשבון הסליקה שלו מול וויזה (למרות שיש לו כנראה עוד 50 חשבונות אחרים אבל...).

אל תרים ידיים ואל תחשוב פעמיים תתקשר לוויזה ותגיד שרימו אותך באינטרנט.

עפ"י החוק של חברות האשרי יש לך עד 90 יום להתלונן על עסקה באינטרנט (בשונה מעסקה פנים מול פנים) ומהניסיון שלי לרוב אתה תקבל את הכסף חזרה!

ולהבא אל תתן את הכרטיס אשראי שלך לחברות שנראות מפוקפקות ואל תקשיב להמלצות על הימורים. לי יש חוק "אם זה בחינם אין שום סיבה לבקש כרטיס אשראי".

בהצלחב וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל התגובות פה אני חושב שהבנאדם הלך להתאבד.....

קצת יותר בעדינות חברים ....

הוצאת לי את המילים מהפה..הבנאדם בא לכאן עם בטחון מסוים שהדבר אינו אמיתי ושמדובר באיזו טעות ו/או פאשלה,ופתאום כולם קפצו עליו,צחקו עליו ואמרו לו שהכל אמיתי ואכן, נראה לי הבנאדם קיבל שוק של החיים..אני אשכרה חושש לגורלו.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...