אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז!

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם יש משהו שמעצבן אותי זה לעלות עם קערת דגנים לחדר ובדרך לשפוך חלק... זה כ"כ מתסכל.... :kopfpatsch:

ועד שמנקים הכל כל הדגנים נהיים מגעילים כאלה וכבר אי אפשר לאכול :'(

בקטעים של מחשב: ריסטים (בלי הBLUE SCREEN, פשוט ריסט לא קשור לחיים), וכל מיני פוצים שצריכים למות במולטי של BF2 -- במיוחד אלה שהם בני 13 ומטה ו/או מסרבים להבין אנגלית :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מעצבן שכשיש קערה עם מרק/קורנפלקס עם חלב, ויש בקערה כפית, ואתה בטעות לוחץ/מזיז אותה אז הכפית כמו בליסטרה משגרת קונרפלס עם חלב לקצה השני של המטבח

פעם גם קרה לי ששמתי מחבת על האש, והידית בלטה החוצה ואחש שלי שעבר ליד הידית כמעט הפיל את המחבת.

או שכשאתה מטגן משהו והאש חזקה מידי, אז יש בועות שמן כאלה שמתפוצצות ועפות עליך/על הקירות ואז האמא הפולניה שלך צועקת עליך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(קורה לי בערך כל צהריים)

שאתה מכין ארוחת צהריים, בד"כ שניצל וצ'יפס ואתה בדרך לחדר שלך עם הצלחת, בקבוק קולה, ועוד כל מיני רטבים, מלח וכו' הכל בשני ידיים.

ואז פתאום נופל לך המזלג בדרך במזדרון ואתה סעמקקקקקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שמעצבן אותי זה לעלות עם קערת דגנים לחדר ובדרך לשפוך חלק... זה כ"כ מתסכל.... :kopfpatsch:

ועד שמנקים הכל כל הדגנים נהיים מגעילים כאלה וכבר אי אפשר לאכול :'(

בקטעים של מחשב: ריסטים (בלי הBLUE SCREEN, פשוט ריסט לא קשור לחיים), וכל מיני פוצים שצריכים למות במולטי של BF2 -- במיוחד אלה שהם בני 13 ומטה ו/או מסרבים להבין אנגלית :pissed:

הקטע עם הדגנים קורה לי הרבה, גם עם כוסות מים שאני מעלה ואז אני חייב לייבש אחרי.

דרך אגב, מה הכינוי שלך בBF2? משחק בשרתים הישראליים?

מה הדברים שמעצבנים אותי?

בחיים האמיתיים:

- מה שציינתי למעלה.

- כשאני נתקע עם הרגל או הברך בחפץ כלשהו, פשוט מציק. בכלל, דברים שאתה חושב שתצליח לעבור דרכם או שאתה לא שם לב ואז נתקע בהם בחוזקה, פשוט מרגיז ומיותר :pissed:

- כשנופל לי המפרט של הגיטרה, פשוט מעצבן. הורס את כל הרצף של הנגינה.

בדברים שקשורים למחשב ולמשחקים:

- כשהמחשב פשוט איטי בלי כל סיבה נראית לעין.

- אנשים בBF2 שאני מעיף אותם מהיחידה שלי ולא מבינים שהם פשוט לא רצויים בה וחזרים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(קורה לי בערך כל צהריים)

שאתה מכין ארוחת צהריים, בד"כ שניצל וצ'יפס ואתה בדרך לחדר שלך עם הצלחת, בקבוק קולה, ועוד כל מיני רטבים, מלח וכו' הכל בשני ידיים.

ואז פתאום נופל לך המזלג בדרך במזדרון ואתה סעמקקקקקק

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

איזה מעצבן זהההההההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמא שלך נתקעת בך עם צלחת של מרק רותח ואחר כך כועסת עליך שעמדת לידה.

מכיר את זה,קורה לי הרבה עם אחותי בשלל מצבים שהיא כועסת עלי כי היא התנגשה בי או כי דרכתי עליה בטעות או מצבים דומים. הסוד לפתרון הוא פשוט להתרגז ולצעוק לפני שהיא מספיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- כשנופל לי המפרט של הגיטרה, פשוט מעצבן. הורס את כל הרצף של הנגינה.

אתה מתחיל נכון? או שאתה גם מנגן על גיטרה קלאסית ויש לך ציפורניים? כי אם אתה מחזיק את המפרט נכון אין לו שום סיבה לעוף...

מכירים את זה שעשיתם לעצמכם תה חם בחורף ואז כשאתם באים לקחת לגימה אתם מגלים שהתה חם מידי? ואז אתם הולכים למיניבר בשביל לשים קצת מים קרים ואחרי זה התה קר מידי ואין כבר מקום בכוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל נכון? או שאתה גם מנגן על גיטרה קלאסית ויש לך ציפורניים? כי אם אתה מחזיק את המפרט נכון אין לו שום סיבה לעוף...

מכירים את זה שעשיתם לעצמכם תה חם בחורף ואז כשאתם באים לקחת לגימה אתם מגלים שהתה חם מידי? ואז אתם הולכים למיניבר בשביל לשים קצת מים קרים ואחרי זה התה קר מידי ואין כבר מקום בכוס?

ממש לא. מנגן כבר כמה שנים טובות. פשוט לפעמים קורה, פעם ב, שהוא נופל, וזה הורס את הרצף. דרך אגב, זה לא קורה רק למתחילים אלא גם לטובים ביותר. ביוטוב תרשום את שם הלהקה האהובה עליך, אחר כך תרשום fret, רוב הסיכויים שתמצא משהו. יש מספיק כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אני שנה רושם SMS למישהו בסוך שניה לפני שאני לוחץ SEND הוא מתקשר.

- שאתה עושה עבודה במחשב במשלך 5 שעות, ובסוך אתה יוצא ממנה בלי לשמור.

- שאתה רושם למישהו הודעה במסן ואז אחרי שרשמתו פיסקה שלמה אתה רואה שהכל באנגלית.

- שאתה מכין לך חביתה בסנביץ עם ממרח גבינות.. עושה הכל מהר כדי שהחביתה לא תתקרר. ואז שאתה יושב אל השולחן אתה שוכח שלא הכנת שתיה.

- שאתה יוצא מהמקלחת שם גרבים חדשות, ואז שאתה בא להחזיר את המגבר כל הרבים שלך מתרטבות.

-שאתה מדבר בפלאפון ואז יש לך ממתינה, אתה לא מעביר לשיחה ואז שהבנדם חופר אתה מעביר לשיחה ובסוף מגלה שהוא בדיוק ניתק ואז גם השיחה הקודמת נותקה...

- שאתה מוריד קובץ WINRAR עם 50 חלקים ויש קובץ אחד פגום.

-שאתה מוריד קובץ גדול ועושה פתח במקום שמור ואז אתה צריך להוריד אותו שוב

אין לך כח לחשוב על עוד..... :s07::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...