צריך המלצות למשחקים לבחורה גרפיקאית סקרנית לתחום בת 23.תודה - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות למשחקים לבחורה גרפיקאית סקרנית לתחום בת 23.תודה

shimmi1982

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש את סדרת RUNAWAY שהם קווסטים קלאסיים מצויירים מהשנים האחרונות.

SAM & MAX שני העונות מעולים.

PSYCHONAUTS של טים שייפר מלפני כמה שנים גם כן.

יש עוד מספר לא מבוטל של משחקים הרפתקאה וקווסט חדשים..רובם ככולם לא מוכרים כלל,אבל חפש,יש ביניהם גם מוצלחים למדי.

יש את סדרת BROKEN SWORD שגם לה יש כמה כותרים מהשנים האחרונות.

ויש כמובן את CURSE OF THE MONKEY ISLAND הישן אך האלמותי,משחק מצחיק,מעניין ונהדר..חובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INDIGO PROPHECY משחק חזק אבל מלא באגים... (אולי רק בויסטה 64)

כל סדרת ה half life פצצה,אני סיימתי את כולם ואני מחכה לפרק הבא D:

Crysis אם היא טובה בAIM אז קרייסיס יהיה טוב, אם לא אז זה ממש גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SYBERIA קווסט פשוט מקסים, הגיבורה היא בחורה, העלילה מרתקת - והאווירה במשחק יחודית מאוד.

RUNAWAY ADVENTURE מעולים-למרות שהוא קשה לפעמים, אבל קווסטים מהנים ביותר וחדשים!

אוו ויש לי עוד קווסט שגם נראה טוב וגם הבחורה היא גיבורה-DREAMFALL הוא החלק השני של LONGEST JOURNEY.

שיחקתי אותו פעמיים רק בשביל העלילה, והוא קווסט ממש קל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדיי לחדד את ההמלצה על Longest Journey וDreamfall.

לגמרי במקרה ראיתי אותם בסטים והחלטתי לקנות אותם, לא עזבתי את המחשב עד שסיימתי את שניהם.

TLJ הוא קווסט קלאסי, יש הרבה חידות לפתור והסיפור לא פחות ממדהים.

אישית גם מDreamfall מאוד נהנתי, אבל אני ממש ממש לא רואה איך אפשר להנות ממנו בלי גיימפאד. הבעיה הענקית בDreamfall (ואני משתגע ממנה בימים האחרונים) היא הסוף הפתוח להחריד שלו, המשחק משאיר אותך במתח אדיר וע"פ המפתח הראשי יש קצת זמן עד שיגיעו לSequels.

בכל מקרה, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יכולה לשחק לי בלאולאו, הוא לא מלחיץ מאוד בוגר וUSER FRENDLY :smile1:

מה נסגר איתך?! אתה מדבר פה על מישהי שחשובה לי חתיכת חצוף. מילא תהיה בור- אבל תעשה את זה עם מעט הבנות שמכירות אותך, אם יש כאלו.

מנהלים- אני גולש לא מעט שנים בפורום הזה... חבל לראות אותו מדרדר לרמה שכזו.

ולעניננו : דווקא מאוד חיפשתי את GRIM FANDAGO (הזה עם השלדים) - הוא מודיע לי בחגיגיות בהתקנה שלא מקובל עליו התקנה על 64 BIT (VISTA) ... האם יש דרך לעקוף? (ניסית להריץ בCAMPABILTY MODE...לא עובד).

RUNAWAY נתקע מיד עם סיום ההקדמה- הבנתי מפורומים אחרים שזו בעיה במקודדים, בטיפול.

CEVILLE - אהבה.

SAM & MAX אהבה.

תודה לכולם על ההענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאו גם אני גולש באתר איזה 4 שנים ופעם ראשונה שאני נתקל בתגובה כזאת

גם אצלי הייתה בעיה כזאת עם 64ביט ולא ממש מצאתי פתרון חוץ מי virtual machine

גם ב 32ביט רוב המשחקים האלה רצים גרוע אז לי יש ווינדוס98 על VM והכל עובד סבבה

אני גם ממליץ על myst אבל אם לשחק אז מהמשחק הראשון

סיפור מדהים ואווירה ממש מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יכולה לשחק לי בלאולאו, הוא לא מלחיץ מאוד בוגר וUSER FRENDLY :smile1:

קח לך שבוע של שתיקה, בו תוכל לתת תשומת לב יחודית ללאולאו ולחשוב אם תגובות שכאלו מתאימות לפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ללכת על משחקי פעולה עם צד אומנותי חזק. ביחוד אם זה לגראפיקאית.

הייתי אומר שתנסה את Assassin's creed, אומנם סביר להניח שהיא תנטוש אותו באמצע, אבל הוא חוויה שאסור להחמיץ מבחינה גראפית ועיצובית.

אותו הדבר לגבי Prince of persia החדש....

מה עם משחקי אסטרטגיה? RA3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASSASSIN CREED יש לה, לא זרמה איתו.

RA3 ... מעבר לסלידה האישית שלי ממנו והדעה שאם לא היו קוראים לו RED ALERT הוא היה מקבל ביקורות כמשחק מיושן שמבחינת הדינמיקה שלו אבד עליו הכלח- בשבילה הוא עמוס מדי ממשקית.

אני אומר שוב- כי אנשים משום מה נוטים לקרוא רק תגובה אחרונה בת'רדים וכך לחזור על אותם. נא לא להביא משחקים מלחיצים- וכשאני אומר מלחיצים הכוונה אל בעלילה שלהם- אלא בהתנהלות שלהם (שדברים קורים מהר וצריך לשלוט היטב בצירופי מקשים ובכלל התנהלות בממשק שנראה לנו כל כך טריויאלי אך לאדם שלא שיחק מימיו הוא מרתיע). וכן מהבחינה הזו RA3 או כל אסטרטגיה בזמן אמת הם מאוד מלחיצים. וAC גם.

האמת שהיא גם השתעממה מAC כי עד שקורה שם משהו יוצאת הנשמה (למרות שאישית אני מאוד אוהב את המשחק, אבל אני ,ואתם, - היא לא... נא להכניס את זה לראש).

בכל מקרה- כרגע אספתי מספיק דברים כאן לכרגע מהמלצות של אנשים- תודה רבה על התגובות והעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...