קירור חדש(AC 7 EXTREME) איך הטמפ'? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור חדש(AC 7 EXTREME) איך הטמפ'?

n3b

Recommended Posts

שאלה אתה חיברת את המאוורר בעצמך כי יש לנו מערכות דומות והטמפרטורה שלך יותר גבוהה משלי

כמה מאווררים יש לך?

לי יש Q9550

P5Q-C

CM690-WINDOW

AC FREEZER EXTREME

במאמץ לא עובר את 53 ובמנוחה28-34

כמו כן נסה להוריד את גרסה 3.00 של REAL TEMP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אתה חיברת את המאוורר בעצמך כי יש לנו מערכות דומות והטמפרטורה שלך יותר גבוהה משלי

כמה מאווררים יש לך?

לי יש Q9550

P5Q-C

CM690-WINDOW

AC FREEZER EXTREME

במאמץ לא עובר את 53 ובמנוחה28-34

כמו כן נסה להוריד את גרסה 3.00 של REAL TEMP

אז עשיתי כדברייך, הורדתי REAL TEMP 3.00 והטמפרטורות השתנו בכמה מעלות........ לרעה!

איך יכול להיות שעם כזה הטמפ' גבוהות כל כך?

ולשאלתך, כן הרכבתי את הקירור לבד(לא פעם ראשונה שלי...), ויש לי שני מאוררים מקדימה שמכניסים אויר, אחד בדלת שזורק על הכ.מסך ואחד מאחורה שמוציא אויר...

אני חייב להודות שהתעצבנתי מאוד אחרי שראיתי שהטמפ' במנוחה אצלך כל כך נמוכות(אני שמח בשבילך אבל מרגיש רע בשבילי :pissed:)

איך יכול להיות הפרשים כל כך גבוהים?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם אותו הקירור ככה

35 מנוחה

50 מאמץ

איך יכול להיות? מה אני עושה לא בסדר?

אחרי שראיתי את התגובות באשכול רצתי לפתוח ת'מארז ניקיתי ת'מאוררים ואת המארז מאבק, ועדיין... SAME TEMPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש במשחה שלפעמים באה בחלק מגופי הקירור ?.. אם יש לך משחה טרמית בבית תנסה לנקות את המשחה הטרמית שבאה עם הגוף קירור וגם מהמעבד ותמרח חדשה ...

המשחה בה השתמשתי היא אכן המשחה שבאה עם ה AC7 ועד כמה שידוע לי המשחה הזו איכותית...

פותח התרד כמו שציינתי כבר בדקת על כמה RPM מסתובב המאוורר של הקירור ?

המאורר מחובר ל SYS_FAN ונשלט על ידי הלוח אם, ככה שאני לא חושב שזו הבעיה, אבל בכל זאת, מאיפה אני בודק את ה RPM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד , לא כל כך ברור לי איזה יש לך ... כי אין כזה . אם אתה מתכוון ל Freezer Xtreme , אז אני יכול להגיד לך שיש לי כזה , וכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר הייתי צריך לשחק עם המסילה של הקירור ( ימינה\שמאלה) כדי שהוא יעמוד בדיוק באמצע על המעבד .

אתה יכול לראות את המפרט שלי ... או מהתרד של "הקירורים שלכם" .

1.500Vcoreשלי במאמץ לא עובר את ה62.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...